Práce v oboru Stavebnictví a reality (862) - strana 18

Stavebnictví a reality
Elektro inženýr - průmyslová výstavba - Most
Most
tento měsíc
MÁTE ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ PROJEKTŮ SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRO V PRŮMYSLOVÉ VÝSTAVBĚ? CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ... zobrazit nabídku»
Strojní Inženýr - průmyslová výstavba - Most
Most
tento měsíc
MÁTE ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ PROJEKTŮ SE ZAMĚŘENÍM NA TECHNOLOGIE BUDOV? CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI A... zobrazit nabídku»
Stavební manažer - průmyslová výstavbna - Most
Most
tento měsíc
Pro mezinárodní inženýringovou společnost hledáme Stavebního manažera pro průmyslovou výstavbu. Náplň práce: - kontrola PO a BOZP na... zobrazit nabídku»
HVAC manager + oblast čištění vody
Praha
tento měsíc
Máte bohatou praxi a zkušenosti jako manažer pro oblast čištění vody a klimatizace? Jste schopen/a dodržovat standardní provozní procesy?... zobrazit nabídku»
Technicko obchodní manažer - ČR, Slovensko
Celá ČR
tento měsíc
Největší světový výrobce a dodavatel pohonné techniky a řízení pro žaluzie, garážová vrata, antiteroristické sloupky a mnoho dalšího,... zobrazit nabídku»
Zákaznickýc servis / administrátor logistiky
Praha
tento měsíc
Máte zájem v rámci pracovní náplně komunikovat se zákazníkem, ale zároveň prokládat práci administrativou? Chcete být součástí týmu v... zobrazit nabídku»
Projektant TZB
Hradec Králové
tento měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností  změny... zobrazit nabídku»
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
tento měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Specialista broušení
Pardubický, Olomoucký
tento měsíc
Máte zkušenosti se seřizováním CNC brusek a chcete pracovat pro zavedenou mezinárodní společnost? Pokud ano, pošlete nám Váš životopis na... zobrazit nabídku»
Předák ve výrobě
Středočeský, Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Chcete pracovat v dynamické mezinárodní společnosti, která se chová šetrně k... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - výstavba hal
Brno
tento měsíc
- Základní fixní plat dle Vašich zkušeností + osobní ohodnocení + podíly na zisku - Práci na HPP ve stabilní české firmě - Automobil,... zobrazit nabídku»
Obsluha mostového jeřábu
Olomoucký
tento měsíc
Jste zkušený jeřábník a hledáte novou práci? Pokud ano, pošlete nám Váš životopis na pozici: OBSLUHA MOSTOVÉHO JEŘÁBU * stabilní... zobrazit nabídku»
Specialista správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
tento měsíc
zázemí mezinárodní expandující společnosti různorodou, zajímavou a perspektivní práci atraktivní mzdové ohodnocení smlouvu na... zobrazit nabídku»
Tesař – Truhlář
Brno
tento měsíc
Co byste ještě měli vědět? Práce je ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku (ranní a odpolední směna, střídá se po týdnu).... zobrazit nabídku»
CNC obráběč
Zlínský
tento měsíc
Jste zkušeným obráběčem na CNC strojích a stáli byste o práci ve společnosti, která ocení Váš potenciál? Významný zaměstnavatel v... zobrazit nabídku»
CAD/CAM programátor
Zlínský
tento měsíc
Umíte programovat CNC obráběcí centra? Hledáte uplatnění, či změnu? Výrobní společnost dodávající velké technické celky do... zobrazit nabídku»
Technik montáží TZB se zaměřením na měření a regulaci a vzduchotechniku
Hradec Králové
tento měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Kovoobráběč
Olomoucký, Zlínský
tento měsíc
Jste specialistou v práci s CNC stroji a máte zkušenost z výrobní společnosti? Přemýšlíte o novém, dobře ohodnoceném zaměstnání s... zobrazit nabídku»
Údržbář
Plzeň - Sever
tento měsíc
přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené dobré finanční ohodnocení roční odměny do výše jednoho platu ... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
Jihomoravský
před 1 měsíci
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodníka s praxí ve stavebnictví, případně ve strojírenství. Co Vás bude čekat? *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace