Práce v oboru Stavebnictví a reality (874) - strana 18

Stavebnictví a reality
Technik – stavební konstruktér
Uherské Hradiště
tento měsíc
Nabídka by Vás mohla zaujmout, protože Vám nabízíme: místo výkonu práce je Staré Město u Uherské Hradiště stabilní zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC
Jihomoravský
tento měsíc
Máš strojírenské vzdělání a znáš ISO kódy? Nevadí ti práce na směny, rozumíš technické dokumentaci a umíš pracovat s frézou? Láká... zobrazit nabídku»
Operátor stroje – vhodné pro absolventy
Jihomoravský
tento měsíc
Máš technické vzdělání a rád bys získal praxi? Nevadí ti pracovat na směny a umíš dodržovat plán? Hledáš práci na pozici OPERÁTOR... zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje
Jihomoravský, Zahraničí
tento měsíc
Máte praxi s obsluhou nebo seřizováním strojů? Hledáte stabilní zaměstnání a rádi byste pracovali v prosperující společnosti na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor strojů
Jihomoravský, Zahraničí
tento měsíc
Máte technické vzdělání? Hledáte práci na pozici OPERÁTORA STROJŮ v Jihomoravském kraji? Nevadí Vám práce na směny a umíte si... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
tento měsíc
Máte strojírenské vzdělání a rozumíte technické dokumentaci? Hledáte práci na pozici OPERÁTORA CNC na Brněnsku? Znáte ISO kódy a nevadí... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě
Ústecký
tento měsíc
Jste fyzicky zdatní a nebojíte se práce? Jste samostatní a technicky zaměření? Nedělá Vám problém práce na směny? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Dělník – směnný provoz
Středočeský, Ústecký
tento měsíc
Máte zkušenosti s prací ve výrobě? Ke své práci přistupujete zodpovědně? Jste fyzicky zdatní a nevadí Vám pracovat na směny? Hledáte... zobrazit nabídku»
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
tento měsíc
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice - dlouhodobá perspektiva... zobrazit nabídku»
Obsluha robota - 135Kč/hod, s ubytováním
Slaný
tento měsíc
- 135 Kč/hod - zajistíme ubytování - příspěvek na ubytování - možnost zálohy - závodní stravování zdarma - práci ve... zobrazit nabídku»
Lean implementer - junior
Ústecký
tento měsíc
Jste absolvent technického směru a hledáte uplatnění ve výrobní společnosti? Baví Vás úspory, efektivita a zeštíhlování výroby?... zobrazit nabídku»
Lean specialista - senior
Ústecký
tento měsíc
Máte praxi a zkušenosti s implementací LEAN, zefektivňováním výroby? Máte praxi z výrobní společnosti z obdobné pozice? Mluvíte dobře... zobrazit nabídku»
TZB specialista
Praha
tento měsíc
Developerská společnost hledá posilu do týmu na pozici: TZB SPECIALISTA Na této pozici budete mít na starosti: * kontrolu projektové... zobrazit nabídku»
Specialista pro povolovací proces
Praha
tento měsíc
Developerská společnost zaměřená na komerční budovy rozšiřuje tým a hledá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA PRO POVOLOVACÍ... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Jihomoravský
tento měsíc
Pro našeho klienta, pobočku mezinárodní firmy zabývající se výrobou schodišťových výtahů, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Lešenář s praxí
Postoloprty
tento měsíc
Do hlavního pracovního poměru přijmeme lešenáře s praxí s délkou praxe alespoň 1 rok. Pracovní smlouva na dobu neurčitou, práce po celý... zobrazit nabídku»
Montér klimatizace a vzduchotechniky
Středočeský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se montáží klimatizace a vzduchotechniky, sídlící v... zobrazit nabídku»
Realitní makléř / ka
České Budějovice
minulý měsíc
Co vám můžeme nabídnout: Nabízíme odpovídající, férové a včasné vyplacení provizí za smluvně odvedenou práci, zázemí a podporu... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - strojírenství
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti plánování strojírenské výroby? Komunikujete anglickým nebo německým jazykem? Pokud ano, pak je zde příležitost... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s plánováním výroby? Domluvíte se anglicky nebo německy a chcete pracovat ve stabilní společnosti? Pak je zde příležitost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace