Práce v oboru Stavebnictví a reality (849) - strana 18

Stavebnictví a reality
Obchodní manažer - TZB
Brno
minulý měsíc
Máte zkušenosti s obchodem technického produktu? Oblast TZB a MaR Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás. Společnost zabývající se... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Ústecký
minulý měsíc
Máte vysokoškolské vzdělání a jste technicky zaměření? Můžete se pyšnit bohatými manažerskými zkušenostmi a praxí z výrobní... zobrazit nabídku»
Teamleader skladového hospodářství
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici mistra ve větší výrobní nebo logistické společnosti? Chcete pracovat pro společnost, která svým zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Skladový mistr
Praha, Středočeský, Zahraničí
minulý měsíc
Máte zkušenost na pozici Mistr ve výrobní nebo logistické společnosti? Jste komunikativní a samostatný a umíte vést lidi? Hledáte práci v... zobrazit nabídku»
Brusič – kovovýroba
Středočeský
minulý měsíc
Jste vyučen v oblasti strojírenství a máte zkušenosti jako brusič, případně soustružník nebo frézař? Orientujete se v technické... zobrazit nabídku»
Brusič – absolvent
Středočeský
minulý měsíc
Jste vyučen jako obráběč kovů, brusič nebo nástrojař? Orientujete se v technické dokumentaci a jste manuálně zručný? Nevadí Vám práce... zobrazit nabídku»
Metalurg – mistr slévárny
Olomoucký
minulý měsíc
Máte víceletou praxi v metalurgii a máte zájem o seniorní pozici s vedením týmu pracovníků na slévárně? Potom neváhejte reagovat na naši... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Morava
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodníka s praxí ve stavebnictví. Co Vás bude čekat? * péče o stávající zákazníky *... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Svářeč - metoda MAG/MIG
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáte stabilitu pracovního místa? Příležitost, kde se nemusíte obávat poklesu poptávek, na kterých jste ochoten pracovat v nepřetržitém... zobrazit nabídku»
Projektant/ka TZB
Královéhradecko
minulý měsíc
   - Nabízíme HPP na dobu neurčitou  - osobní rozvoj, seberealizace  - nástup ideálně 1.4.2017  - vstřícný kolektiv... zobrazit nabídku»
Svářeč (23.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Z důvodu rozšíření hledáme třeba i mladého, hlavně šikovného a flexibilního svářeče pro svařování plynem na ocelové konstrukce.... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Praha, Středočeský, Zahraničí
minulý měsíc
Máte zkušenost na pozici mistr ve výrobě? Jste komunikativní a samostatný? Hledáte práci v silné a stabilní společnosti, která si váží... zobrazit nabídku»
Team leader ve výrobě
Praha, Středočeský, Zahraničí
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice mistra v automobilovém průmyslu a dobré organizační a analytické schopnosti? Chcete pracovat pro společnost, která... zobrazit nabídku»
Manažer zakázek
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - služební vozidlo
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vyhledáváním investorů? Působili jste na obdobné pozici v developerské či stavební společnosti? Pokud Vám komunikace v... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Ústecký
minulý měsíc
Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z výrobní firmy? Rádi komunikujete s lidmi, jste organizačně schopní a spolehliví?... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
Ústecký
minulý měsíc
Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z výrobní firmy? Rádi se pohybujete ve výrobě, jste organizačně schopní a spolehliví?... zobrazit nabídku»
Kalkulant/přípravář staveb
České Budějovice
minulý měsíc
Rádi byste pracovali v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní stavební společnosti? Nyní máte šanci! Do... zobrazit nabídku»
Řidič nákladních vozidel
Královéhradecko
minulý měsíc
 - dlouhodobá perspektiva u firmy podnikající ve stavebnictví a dopravě  - placené přesčasy  - stravné, 4 týdny dovolené  - pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace