Práce v oboru Stavebnictví a reality (740) - strana 18

Stavebnictví a reality
CNC operátor (AUTOMOTIVE) - vítáme absolventy
Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Máte strojní vzdělání, rád byste se věnoval práci s CNC stroji a hledáte uplatnění ve firmě s dobrým renomé na trhu a zájmem o rozvoj... zobrazit nabídku»
CNC frézař – obráběč/seřizovač
Zlínský, Zahraničí
minulý měsíc
Jste zkušený CNC obráběč? Umíte si upravit program a seřídit svůj stroj? Hledáte nové uplatnění, kde ocení Vaši praxi? Potom zde máte... zobrazit nabídku»
Edgecam programátor CNC
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Pracujete v Edgecam či jiném CAM prostředí nebo víte, jak CNC stroje programovat, ale máte spíše operátorskou pozici? Pak reagujte na tento... zobrazit nabídku»
CNC seřizovač - kovovýroba
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte strojírenské vzdělání a praxi s obsluhou CNC stroje? Pak nám zašlete Váš životopis a projednáme s Vámi možnosti uplatnění dle... zobrazit nabídku»
Operátor laserů – trulaser
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte praxi v práci na specializovaných CNC strojích jako je například laserová řezačka? Nebráníte se zároveň práci v nepřetržitém... zobrazit nabídku»
Operátor ohraňovacího lisu
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte praxi v práci na specializovaných CNC strojích jako je například ohraňovací lis? Nebráníte se zároveň práci v nepřetržitém... zobrazit nabídku»
Projektový manažer – stavebnictví
Zlínský
minulý měsíc
Chtěli byste pracovat v rozvíjející se české developerské společnosti, která patří mezi významné hráče na developerském trhu? Nyní... zobrazit nabídku»
Konstruktér - oblast stavebnictví
Zlínský
minulý měsíc
Otevíráme nyní nově pozici - KONSTRUKTÉR - OBLAST STAVEBNICTVÍ. Chcete-li se přidat do naší rozvíjející se společnosti, která působí v... zobrazit nabídku»
Projektant vzduchotechniky
Zlínský
minulý měsíc
Pro stavební společnost ve Zlínském kraji, hledáme uchazeče na pozici Projektanta vzduchotechniky případně technického zařízení... zobrazit nabídku»
Hlavní inženýr projektu - stavebnictví
Zlínský
minulý měsíc
Chcete pracovat na pozici HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU - STAVEBNICTVÍ? máme pro Vás příležitost! Vaší náplní práce bude: - řídit tým... zobrazit nabídku»
Projektant - vodohospodářské stavby
Zlínský
minulý měsíc
Pro stavební společnost ve Zlínském kraji, hledáme uchazeče na pozici PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB. Vašim úkolem bude: *... zobrazit nabídku»
Technický konzultant s AJ
Královéhradecký
minulý měsíc
Přední dodavatel izolačních materiálů hledá posilu do svého týmu. Pokud máte zkušenosti s izolačními materiály a umíte pracovat v CADu,... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engineer.... zobrazit nabídku»
Operátor cnc stroje, do kmenového stavu, od 100 Kč/hod.
Dobřany
minulý měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: Dobřany - zázemí stabilní společnosti - v divizi 40 lidí, dobrý pracovní kolektiv -... zobrazit nabídku»
Hledáme svářeče co2, Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
- nástup možný IHNED -místo výkonu práce: PLZEŇ - 3 směnný provoz - hodinová mzda až 143 Kč/hod. (příplatek za svařování 30 Kč,... zobrazit nabídku»
Montér leteckých interiérů - nově navýšení mzdy
Plzeň
minulý měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr - 2směnný provoz - 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, pobočku mezinárodní firmy zabývající se výrobou schodišťových výtahů, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Technický konzultant s NJ
Královehradecko
minulý měsíc
 - douhodobá perspektiva  - práce v úspěšné nadnárodní společnosti  - odborná školení, osobní růst, možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Akustik
Olomouc
před 2 měsíci
Společnost, zabývající se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví, hledá do svých řad na pozici Specialista v oboru stavební fyzika... zobrazit nabídku»
Technický poradce ve stavebnictví
Praha
před 2 měsíci
Společnost STO - jeden z nejvýznamnějších celosvětových výrobců a inovátorů v oblasti zateplení fasád domů, novostaveb i starší... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace