Práce v oboru Stavebnictví a reality (885) - strana 18

Stavebnictví a reality
Konstruktér / strojní projektant s AJ/NJ
Jihlava
minulý měsíc
Pro zkušené konstruktéry a strojní projektanty je tu nová výzva! Chcete být součástí týmu, který řeší naše stávající a nově... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodníka s praxí ve stavebnictví, případně ve strojírenství. Co Vás bude čekat? *... zobrazit nabídku»
Projektant TZB
Nový Jičín
minulý měsíc
Pro českou firmu hledáme dalšího člena do týmu na pozici PROJEKTANT TZB. Pokud umíte pracovat s programem AutoCAD a máte zkušenost na pozici... zobrazit nabídku»
Cost Manager - UK, Slovensko
Praha 1
minulý měsíc
Máte zkušenosti s přípravnou fází stavebních projektů? Vyznáte se ve vytváření rozpočtů a ovládáte anglický jazyk? Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Technický dozor investora - Nitra
Praha
minulý měsíc
Chcete pracovat na velkém stavebním projektu na Slovensku? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Pro velkou mezinárodní... zobrazit nabídku»
Architekt - Key Account Manager
Praha
minulý měsíc
Jste architekt s krátkou praxí a chcete se přesunout do role Key Account Managera? Pro mezinárodní společnost, která vyrábí a dodává... zobrazit nabídku»
Obchodník/Stavbyvedoucí
Praha
minulý měsíc
UMÍTE JEDNAT S DODAVATELI A INVESTORY? VÍTE JAK TO CHODÍ VE STAVEBNÍ FIRMĚ? Pak byste mohl být zajímavým kandidátem na pozici... zobrazit nabídku»
Technická podpora - stavební software - vhodné i pro absolventy
Praha
minulý měsíc
Pro významnou zahraniční společnost se zaměřením na vývoj softwaru pro stavebnictví hledáme vhodné uchazeče na pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Team leader
okres Teplice
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice mistra výroby? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti v praxi ve významné nadnárodní společnosti s možností... zobrazit nabídku»
Projektant/-KA v oboru dopravní stavby - absolvent
Brno
minulý měsíc
Hledáte práci na pozici Projektant/-ka? Chcete pracovat pro českou společnost sídlící v Brně? Máte vystudovanou VŠ - dopravní stavby? Pak... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant silnic
Brno
minulý měsíc
Chcete pracovat pro stabilní českou společnost sídlící v Brně? Hledáte práci jako Projektant silnic? Máte praxi v oboru, nebo jste... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
okres Most
minulý měsíc
Máte zkušenosti z výrobní společnosti a vedením kolektivu lidí? Rádi byste pracovali na pozici MISTRA VÝROBY? Chcete se stát součástí... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér s AJ
Brno - město
minulý měsíc
Jste kreativní, ovládáte velmi dobře SolidWoks a rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým... zobrazit nabídku»
Mistr - elektro
Ostravsko
minulý měsíc
Získali jste za svou profesní kariéru zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Hledáte nové zaměstnání ve výrobní mezinárodní... zobrazit nabídku»
Rozpočtář - přípravář TZB
Brno
minulý měsíc
Na pozici ROZPOČTÁŘE - PŘÍPRAVÁŘE TZB budete zpracovávat cenové a technické části nabídek. * Budete zpracovávat rozpočty v systému... zobrazit nabídku»
Projektant TZB
Brno
minulý měsíc
Na pozici PROJEKTANTA budete pracovat na velmi zajímavých zakázkách v oblasti tepelně technických zařízení, a to v prostředí stabilní... zobrazit nabídku»
Obsluha kontrolních automatů
okres Semily
minulý měsíc
Vystudoval si technický obor a hledáš práci? Chceš začít od píky a postupně profesně růst? Nevadí ti pracovat na směny? Hledáš... zobrazit nabídku»
Seřizovač – strojírenství
okres Semily
minulý měsíc
Hledáte práci jako seřizovač? Říkají Vám něco kontrolní automaty? Víte, jak je opravit, seřídit a udržet v provozu? Nevadí Vám práce... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v energetice
Vysočina
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a zkušenosti s přípravou a realizací projektů? Domluvíte se anglicky a jste časově flexibilní? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Project manager
Vysočina
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti řízení projektů a rád/a byste své zkušenosti nadále rozvíjel/a? Vystudoval/a jste SŠ/VŠ technického zaměření a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace