Práce v oboru Stavebnictví a reality (880) - strana 19

Stavebnictví a reality
Junior operátor ohraňovacího lisu
Olomoucký
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a hledáte uplatnění na výrobě? Máte alespoň kratší praxi jako obsluha CNC stroje? V tom případě pro... zobrazit nabídku»
Technolog junior
Ústecký
minulý měsíc
Jste absolvent Vysoké školy chemicko-technologické a hledáte uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti s využitím anglického... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s AJ
Vysočina, Jihomoravský
minulý měsíc
Máte středoškolské vzdělání a prokazatelné zkušenosti s plánováním ve výrobní společnosti? Disponujete organizačními schopnostmi a... zobrazit nabídku»
Zámečník se znalostí svařování
Přerovsko
minulý měsíc
práci na HPP firemní benefity odpovídající finanční ohodnocení práci v úspěšné zahraniční firmě možnost zvyšování kvalifikace zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje (20.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme seřizovače stroje - vhodné pro technicky nadané ( obráběče, operátory NC a CNC, zámečníky, automechaniky). Můžeme nabídnou... zobrazit nabídku»
Konstruktér / projektant s AJ/NJ
Vysočina
minulý měsíc
Pro zkušené konstruktéry a projektanty je tu nová výzva! Chcete být součástí týmu, který řeší naše stávající a nově... zobrazit nabídku»
Obchodník - Rekonstrukce panelových domů
Praha
minulý měsíc
Máte praxi v obchodu a umíte jednat s SVJ a bytovými družstvy? Rozumíte zateplování panelových domů? Pro stavební společnost se sídlem v... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - automotive
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s řízením výroby v automobilovém průmyslu? Hovoříte anglicky a... zobrazit nabídku»
Staň se moderním obchodníkem
Praha 2
minulý měsíc
Staň se moderním obchodníkem! Měj náskok před konkurencí! Dělej práci, která ti dá více! Co získáš? Pro každého máme... zobrazit nabídku»
Technolog strojař (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do týmu technologů v české moderní společnosti hledáme samostatného kolegu TECHNOLOGA. Máte zkušenosti s technologiemi studeného tváření... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Olomoucký
minulý měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti se svařováním? Hledáte uplatnění ve stabilní firmě, která Vám nabídne dlouhodobé uplatnění?... zobrazit nabídku»
Vedoucí ve stavebnictví
Jihomoravský
minulý měsíc
Již jste pracoval/a na obdobné pozici a nevadí Vám cestovat v rámci náplně práce? Domluvíte se anglicky a rádi byste pracovali na pozici... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek ve stavebnictví
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte již praxi se zajištěním chodu energetických staveb? Rád/a jste ve vedoucí pozici a jste komunikativní typ? Nevadí Vám cestovat v... zobrazit nabídku»
Soustružník - jedna směna
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s klasickým soustruhem, hledáte perspektivní práci a chcete pracovat v přátelském kolektivu? V tom případě jste pro nás... zobrazit nabídku»
Analytik/Posudkář CAD SW - statik, Brno (až 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chtěl byste pracovat pro společnost vyvíjející software pro nosné konstrukce nejmodernějších staveb? Zajímala by Vás analytická činnost a... zobrazit nabídku»
Operátor konvenčního soustruhu - možnost ubytování
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Rádi byste pracovali v perspektivní společnosti na Znojemsku, která nemá nouzi o zakázky? Máte zkušenosti s prací na klasickém soustruhu?... zobrazit nabídku»
Senior plánovač výroby
Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s plánováním výroby? Dokážete si stanovovat priority a jste flexibilní? Rád komunikujete a umíte motivovat okolí?... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby s AJ
Zlínský
minulý měsíc
Disponujete analytickými schopnostmi, umíte prezentovat a dokážete prosadit svůj názor? Máte praxi v oblasti plánování výroby v automotive?... zobrazit nabídku»
Absolvent SOU/SŠ strojní CNC programátor (od 21.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Vystudoval jste střední průmyslovou školu strojírenskou? Máte zkušenost s programováním CNC strojů? Rád by jste se v této oblasti... zobrazit nabídku»
Svářeč kovů - HPP, postup na vedoucího
Olomoucký
minulý měsíc
Jste zkušený svářeč kovů a hledáte práci na hlavní pracovní poměr ve společnosti, kde máte možnost postoupit na vedoucího týmu?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace