Práce v oboru Stavebnictví a reality (898) - strana 2

Stavebnictví a reality
Stavbyvedoucí - Praha
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti stavební a inženýrské činnosti, hledáme nového člena týmu na... zobrazit nabídku»
Rozpočtář, přípravář – pozemních staveb
Praha 4
včera
Co u nás najdete? - Budete pracovat ve firmě, které se dlouhodobě daří. - Pružnou pracovní dobu. - Investujeme do vzdělání... zobrazit nabídku»
Specialista technického rozvoje
Praha
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Praha - Bratislava
včera
- možnost profesního růstu nabízíme - velmi zajímavé platové ohodnocení - práci v zavedené mezinárodní firmě - firemní auto -... zobrazit nabídku»
Komerčně-technický pracovník
Ústí nad Labem
včera
Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Komerčně-technický pracovník. Požadujeme:  kreativní myšlení, samostatnost, schopnost jednat... zobrazit nabídku»
Rozpočtář/ka
Plzeň
včera
Pro našeho klienta, stavební společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., dodavatele specializovaných sportovních staveb (fotbalová a... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavby
Brno
včera
* 5 týdnů dovolené * Účast na zajímavých projektech * Možnost zvyšování kvalifikace * Příspěvek na sport a další benefity zobrazit nabídku»
Montér klimatizace a vzduchotechniky
Středočeský
včera
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se montáží klimatizace a vzduchotechniky, sídlící v... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele projektů - Junior project manager s AJ
Praha
včera
- zajímavou a různorodou práci v zahraniční nadnárodní společnosti - příjemné pracovní prostředí s možností využití anglického... zobrazit nabídku»
Projektant – sdělovací zařízení
Praha
včera
* stabilní zázemí silné české společnosti, * odpovídající platové ohodnocení, nástup na dobu neurčitou * zajímavou práci při... zobrazit nabídku»
Manažer pro fit-outy - autosalony s aktivní NJ
Praha
včera
- zaměstnání na HPP - příjemné pracovní prostředí - mladý dynamický kolektiv - možnost profesního růstu v rámci společnosti na... zobrazit nabídku»
Projektant - statika staveb a ocelové konstrukce
Praha
včera
* stabilní zázemí silné české společnosti, * pokud nemáš žádnou praxi, budeš spolupracovat s naším odborníkem, který tě zapracuje,... zobrazit nabídku»
Projektant/konstruktér ocelových a betonových konstrukcí
Brno
včera
mzdu od 27-30 000 Kč práce pro zahraničního partnera po zapracování nadstandardní mzdové ohodnocení balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Manažer technického oddělení
Praha 5
včera
Co nabízíme: - zázemí stabilní a silné zahraniční společnosti - samostatnou a zodpovědnou pozici - automobil, mobil, Notebook -... zobrazit nabídku»
Senior project manager - s aktivní AJ
Bratislava a Nitriansky kraj
včera
Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ spolupráce na atraktivním a ojedinělém investičním a technologickém... zobrazit nabídku»
Projektový manažer/ka luxusních staveb a vybavení interiérů
Praha
včera
Co nabízíme: - možnost využívání kancelářských prostor, ale i homeoffice dle potřeb - flexibilní pracovní doba - firemní vůz,... zobrazit nabídku»
Rozpočtář dopravních staveb
Praha
včera
- zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb - příjemné pracovní prostředí, - stravování v místě pracoviště... zobrazit nabídku»
Project manažer - stavební inženýr s aktivní AJ
Bratislava, Nitranský kraj
včera
- zodpovědnost za projekt management od přípravy, přes realizaci až po předání projektu - zodpovědnost za celý projekt ve všech oblastech... zobrazit nabídku»
Technický dozor / MEP inženýr s aktivní AJ
Bratislava, Nitranský kraj
včera
- zodpovědnou práci na zajímavých stavebních projektech ve stabilní nadnárodní společnosti - možnost pracovat na nejvýznamnějších... zobrazit nabídku»
Realitní makléř/ka
Ostrava
včera
Výborné ohodnocení Podpora celého týmu, kterého budete součásti Přátelské zázemí Nové zkušenosti zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace