Práce v oboru Stavebnictví a reality (859) - strana 2

Stavebnictví a reality
Pracovník inženýringu
Praha
dnes
Práce v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společností, která ve svém oboru prosperuje na trhu již od roku 1994 Moderní... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant pro TZB
Moravskoslezský
dnes
Práce ve stabilní společnosti. Pružná pracovní doba. Stravenky. 22 dní dovolené. Možnost odborného růstu. Podpora dalšího vzdělávání. zobrazit nabídku»
Projektový manažer – technický dozor
Praha
dnes
Pro našeho klienta, zcela nezávislou soukromou společnost vlastněnou českými akcionáři – fyzickými osobami, která je významným... zobrazit nabídku»
Interní prodejce Stavebniny – pobočka Libeň
Praha 8 - Libeň
dnes
◾Nástup dle dohody ◾Stabilní zázemí pobočky ◾Stabilní základní mzdu + měsíční motivační prémii ◾Pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»
Geodet – Zeměměřič
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na komplexní předprojektovou, projektovou, inženýrskou a konzultační činnost spojenou s... zobrazit nabídku»
Interní prodejce Stavebniny - pobočka Hradec Králové
Hradec Králové
dnes
◾Nástup dle dohody ◾Stabilní zázemí pobočky ◾Stabilní základní mzdu + měsíční motivační prémii ◾Pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»
Vedoucí distribučního skladu – Logistik
Kolín
dnes
Fixní plat + měsíční prémie dle Vašeho výkonu Nástup ihned či dohodou Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel na HPP – reality
Praha
dnes
Pro našeho klienta, ryze českou realitní kancelář s dlouholetou zkušeností v oblasti realit a developmentu, která se zaměřuje na prodej a... zobrazit nabídku»
Obsluha kontrolních automatů
Liberecký
dnes
Vystudoval si technický obor a hledáš práci? Chceš začít od píky a postupně profesně růst? Nevadí ti pracovat na směny? Hledáš... zobrazit nabídku»
Seřizovač – strojírenství
Liberecký
dnes
Hledáte práci jako seřizovač? Říkají Vám něco kontrolní automaty? Víte, jak je opravit, seřídit a udržet v provozu? Nevadí Vám práce... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v energetice
Vysočina
dnes
Máte technické vzdělání a zkušenosti s přípravou a realizací projektů? Domluvíte se anglicky a jste časově flexibilní? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Project manager
Vysočina
dnes
Máte praxi v oblasti řízení projektů a rád/a byste své zkušenosti nadále rozvíjel/a? Vystudoval/a jste SŠ/VŠ technického zaměření a... zobrazit nabídku»
Obsluha obráběcího stroje
Liberecký
dnes
Máte dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů? Nevadí Vám práce v... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů
Liberecký
dnes
Vlastníte výuční list nebo maturitní vysvědčení z technického oboru? Máte zkušenosti s obsluhou obráběcího stroje nebo alespoň zájem o... zobrazit nabídku»
Seřizovač a obsluha lisu
Liberecký
dnes
Máte strojírenské vzdělání a zkušenosti s údržbou strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a vítáte možnost práce na směny?... zobrazit nabídku»
Lisař – turnovsko
Liberecký
dnes
Jste vyučen v technickém oboru a vyznáte se v údržbě a drobných opravách strojů? Máte zkušenosti s obsluhou kovolisů, nebo je chcete... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s AJ
Ústecký
dnes
Získali jste vzdělání technického směru, máte zkušenosti v projektovém řízení a domluvíte se anglicky? Pak právě VÁM nabízíme... zobrazit nabídku»
Značkový konzultant - Dveře a Podlahy
Praha 9 - Hloubětín
dnes
◾nástup dle dohody ◾stabilní zázemí pobočky ◾stabilní a motivační základní mzdu + měsíční odměnu z výsledků vzorkovny... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha
dnes
Pro našeho klienta - významnou obchodní společnost z oblasti stavebních materiálů - hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODUKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Projektant v energetice - ZOV
Praha
dnes
Stabilní zázemí velké společnosti Odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace