Práce v oboru Stavebnictví a reality (872) - strana 20

Stavebnictví a reality
Zámečník – okres Olomouc
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenost se zámečnickou činností včetně svařování, a hledáte uplatnění v Olomouckém kraji na Litovelsku, Uničovsku či... zobrazit nabídku»
Horizontkář – W75
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
Umíte pracovat s konvekční horizontkou W75? Znáte operační systém Heidenhain? A chcete pracovat v Hradci? Jste to vy, koho... zobrazit nabídku»
Obsluha horizontálního centra
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
Není Vám cizí klasická horizontka W75? Toužíte po práci v České firmě? Nám nevadí, že neumíte anglicky nebo německy! Ozvěte... zobrazit nabídku»
Zámečník v zakázkové výrobě
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
Máme pro Vás skvělou nabídku! Nepotřebujeme žádný cizí jazyk! Nehledáme nikoho do směnného provozu! Je to práce pro Vás? Neváhejte a... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů: malá pila/laser 3D (2D)/plazma
Přerovsko
minulý měsíc
práce na HPP firemní benefity odpovídající finanční ohodnocení práci v úspěšné zahraniční firmě možnost zvyšování kvalifikace zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a praxi v oblasti plánování strojírenské výroby? Disponujete technickým myšlením a zdravým selským rozumem a... zobrazit nabídku»
Projektant/ka TZB
Královéhradecko
minulý měsíc
   - Nabízíme HPP na dobu neurčitou  - osobní rozvoj, seberealizace  - nástup ideálně 1.4.2017  - vstřícný kolektiv... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby s AJ
Středočeský, Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického zaměření? Máte zkušenosti s vedením výroby? Jste nyní ve fázi, kdy v současné... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku s AJ
Středočeský, Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření? Mezi Vaše pracovní zkušenosti můžeme zařadit i... zobrazit nabídku»
Zámečník – ocelové konstrukce
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
Jste již unaveni směnným provozem? Nabízíme práci na jednu směnu!!! Víte, co obnáší práce zámečníka? Umíte alespoň trochu... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů - horizontka
Královéhradecký
minulý měsíc
Víte, jak pracovat s horizontální frézou W75, programově řízenou operačním systémem Heidenhain? Už Vás nebaví směnný provoz a nechcete... zobrazit nabídku»
Inženýr výrobních procesů
Pardubický
minulý měsíc
Jsi absolventem vysoké školy technického zaměření a zajímáš se o oblast simulací výrobních procesů? Nemáš problém s komunikací v... zobrazit nabídku»
Programátor PLC s angličtinou
Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy technického zaměření? Máte zkušenosti s programováním řídících systémů jako je například PLC či HMI?... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy a máte několikaletou praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Troufnete si na vedení více než... zobrazit nabídku»
Technik simulačního oddělení
Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené vysokoškolské vzdělání v technickém oboru a hledáte své první zaměstnání? Umíte pracovat se simulačními programy,... zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Praha
minulý měsíc
Získali jste v rámci své dosavadní praxe zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti plánování a rádi byste je uplatnili na nové pozici?... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Středočeský
minulý měsíc
Máte chemicky či technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti s plánováním výroby? Rádi komunikujete s lidmi a jste spolehliví? Hledáte... zobrazit nabídku»
Projektant TZB - Praha
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s projektováním chlazení, topení nebo vzduchotechniky? Hledáte příležitost podílet se na velkých projektech? Pak... zobrazit nabídku»
Specialista projektů - vytápění, TZB
Praha
minulý měsíc
Jste zkušený projektant v oblasti TZB nebo v oblasti vytápění? Chcete být součástí zajímavých projektů? Hledáte stabilního... zobrazit nabídku»
Projektový manažer ve stavebnictví (Evropa a svět)
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte netradiční práci ve stavebnictví s TOP produktem a zajímají Vás novinky v oboru a to nejen v ČR, ale i ve světě? Rádi... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace