Práce v oboru Stavebnictví a reality (881) - strana 20

Stavebnictví a reality
Plánovač výroby
Praha
minulý měsíc
Chcete být součástí dynamicky se rozvíjející společnosti a podílet se na jejím úspěchu? Máte zkušenosti s plánováním výroby v... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Jižní Morava
minulý měsíc
 - osobní rozvoj, jazykové vzdělávání  - kariérní růst v úspěšné nadnárodní společnosti  - běžná pracovní doba dle potřeb... zobrazit nabídku»
Operátor NC
Praha východ
minulý měsíc
Rádi byste pracovali pro perspektivní společnost na pozici Operátor konvenčího soustruhu? Máte vystudované SOU/SŠ technického směru?... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC karuselu
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti s obsluhou CNC karuselu? Chcete se v této oblasti dále rozvíjet a naučit se něco nového? Chcete pracovat ve společnosti se... zobrazit nabídku»
Technik montáží TZB se zaměřením na měření a regulaci a vzduchotechniku
Hradec Králové
minulý měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Projektant TZB
Hradec Králové
minulý měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností  změny... zobrazit nabídku»
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
minulý měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (100Kč/hod), ubytování, pouze ranní
Zábřeh na Moravě
minulý měsíc
Mzda 100 Kč/hod + příplatky za přesčas Možnost týdenních záloh Zajištěné ubytování a příspěvek na ubytování Dlouhodobá... zobrazit nabídku»
Lakýrník - junior
okolí Plzně
minulý měsíc
Jste vyučen jako lakýrník? Hledáte stabilní zaměstnání v okolí Plzně? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Lakýrník ve výrobě
okolí Plzně
minulý měsíc
Máte zkušenosti s lakováním větších ocelových ploch? Hledáte stabilní zaměstnání v okolí Plzně? Pak neváhejte a zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Hradec Králové
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění v prosperující společnosti - osobní a odborný růst - pracovní smlouva na dobu neurčitou - příspěvek... zobrazit nabídku»
Montážník/ svářeč-junior (23.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáme k doplněníní našeho montážního týmu kolegu se základním kurzem svařování a ŘP sk. B. Praxe výhodou, ale pokud ji nemáte... zobrazit nabídku»
Údržbář - formy
Moravská Třebová
minulý měsíc
Jste pečlivý technik, baví Vás práce v údržbě a formy pro vstřikolisy Vám nesjou cizí? Pak neváhejte a pošlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Montér/ svářeč pro petrochemický průmysl (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Do týmu hledáme svářeče (stačí základní kurz) i na zaučení k provádění zámečnických prací. Jezdí se za zakázkami, které jsou po... zobrazit nabídku»
Montážní pozice (až 25.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledá se montážník se základní znalostí svařování a zámečnických prací, pro práci po ČR a v sídle firmy v Olomouci. * zázemí... zobrazit nabídku»
Potrubář / montér pro ČR (24.000 - 33.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Vhodné i pro absolventa. Hledáme potrubáře (zámečníka s znalostí svářování). * zázemí prosperující společnosti * proplácené... zobrazit nabídku»
Manažer výroby – automotive s AJ
okres Chrudim
minulý měsíc
Jste silná osobnost, která zvládá stres? Chcete zodpovídat za automotive výrobu? Hledáte šanci ukázat, co ve Vás je? Mluvíte plynule... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer s AJ
okres Chrudim
minulý měsíc
Nudíte se v současném zaměstnání? Hledáte nový impulz, novou výzvu, která Vás vytrhne z letargie? Víte, jak by měla fungovat automotive... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny - automotive
Brno
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a praxi na vedoucí pozici ve výrobě? Disponujete zkušenostmi z automobilového průmyslu a jste organizačně... zobrazit nabídku»
CNC operátor - Praha
Praha
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů? Hledáte stabilní zaměstnání v Praze? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace