Práce v oboru Stavebnictví a reality (805) - strana 21

Stavebnictví a reality
Hlavní inženýr projektu - stavebnictví
Zlínský
před 5 měsíci
Chcete pracovat na pozici HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU - STAVEBNICTVÍ? máme pro Vás příležitost! Vaší náplní práce bude: - řídit tým... zobrazit nabídku»
Projektant - vodohospodářské stavby
Zlínský
před 5 měsíci
Pro stavební společnost ve Zlínském kraji, hledáme uchazeče na pozici PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB. Vašim úkolem bude: *... zobrazit nabídku»
Technický konzultant s AJ
Královéhradecký
před 5 měsíci
Přední dodavatel izolačních materiálů hledá posilu do svého týmu. Pokud máte zkušenosti s izolačními materiály a umíte pracovat v CADu,... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník v zinkovně-volná místa v čechách s ubytováním
Příbram, Beroun, Hradec Králové, Česká Lípa
před rokem
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Zajímavé mzdové ohodnocení + denní diety 165,- Dlouhodobé uplatnění Zaučení zobrazit nabídku»
Nástrojář - Opava s ubytováním
Opava
před rokem
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě Hlavní pracovní poměr Nástupní mzda 130,- Zaučení Kontakt s koordinátorem, možnost... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Montážní pozice (až 25.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Hledá se montážník se základní znalostí svařování a zámečnických prací, pro práci po ČR a v sídle firmy v Olomouci. * zázemí... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - TOP Nabídka
Stuttgart / Německo
dnes
Nabízíme práci elektrikářem do Německa ve městě Stuttgart a jiné. Jedná se o elektroinstalace obchodních center a bytové elektroinstalace... zobrazit nabídku»
Elektrikáři
Mannheim / DE
dnes
Nabízime práci pro elektrikáře. Jde o elektroinstalační práce administrativních budov a bytov. Popis práce: - montáž kabelových... zobrazit nabídku»
Práce pro instalatéry / topenáře
Hamburk, Mnichov, Freiburg / DE
dnes
Hledáme instalatéri do Německa. Práce je v různých městech Německa. Dlouhodobá práce ( na celý rok ) ve stabilní mezinárodní... zobrazit nabídku»
Elektrikáři
Konstanz / DE
dnes
Práce pro elektrikáře v Německu - okolí Bodensee. Nástup: hned zobrazit nabídku»
Vedoucí optických realizací
Brno
dnes
Co získáte? * Dáme Vám k dispozici 5 týdnů dovolené a k tomu 2 dny zdravotního volna navíc * Stravenky * Možnost zvyšovat si kvalifikaci... zobrazit nabídku»
Asistent/ka v realitní a investiční společnosti
Praha
dnes
- různorodou a samostatnou práci v centru Prahy - příjemný kolektiv spolupracovníků - zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na... zobrazit nabídku»
Řidič – obsluha technologických jednotek
Olomouc, Celá ČR, území EU
dnes
Pro našeho klienta českou společnost hledáme nové zaměstnance. Vaše náplň práce obsluha technologické jednotky na stavbě ... zobrazit nabídku»
Geodet / zeměměřič
Praha
dnes
- zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb - příjemné pracovní prostředí, stravování v místě pracoviště -... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce- průmyslová lepidla
Praha
dnes
Pro našeho klienta, firmu zabývající se distribuci lepidel, tmelů a další chemie pro průmysl včetně transportních podlah zahraničních... zobrazit nabídku»
Specialista pro správu dálničních odpočívek
Praha 10
dnes
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Práce pro instalatéry/topenáře
BAVORSKO
dnes
Hledáme instalatéry na práce do Německa. Jde o projekt na 10 měsícu. Místo práce: BAVORSKO - Mníchov. Jedná se o instalační práce na... zobrazit nabídku»
Chief design engineer
Slovensko
dnes
Náplň práce: - dohled nad zpracováním PD splňování optimálních požadavků investora - koordinace práce inženýrů – projektantů a... zobrazit nabídku»
Manažer/Specialista Expanze
Praha
dnes
- zázemí stabilní společnosti - balíček zaměstnaneckých výhod - služební auto, mobilní telefon, notebook - profesní rozvoj Plat:... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Praha - Bratislava
dnes
- možnost profesního růstu nabízíme - velmi zajímavé platové ohodnocení - práci v zavedené mezinárodní firmě - firemní auto -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace