Práce v oboru Stavebnictví a reality (1007) - strana 22

Stavebnictví a reality
Operátor laserů – trulaser
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
* K fixní mzdě věrnostní a výkonové bonusy * Příspěvky na dopravu * Příspěvek na penzijní pojištění či životní pojištění *... zobrazit nabídku»
Horizontkář – WHN 10
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
* K fixní mzdě věrnostní a výkonové bonusy * 5 týdnů dovolené * Příspěvky na dopravu * Příspěvek na penzijní pojištění či... zobrazit nabídku»
Údržbář pro automatizovaný provoz, Olomoucko
Pardubický, Olomoucký, Moravskoslezský
před 2 měsíci
*Stabilní pracovní pozice v rozvíjející se společnosti *Nejmodernější automatizované linky, čistý provoz *5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr pro polymery
Pardubický, Jihomoravský, Olomoucký
před 2 měsíci
* K základní fixní mzdě možnost 13., 14. platu * Další bonusy ve formě kvartálních odměn * Stravenky * Služební telefon a notebook ... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
* Zajímavé zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti * Zajímavé finanční ohodnocení * Práce ve vícesměnném provozu *... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje s AJ
Pardubický
před 2 měsíci
* Práci v perspektivní společnosti s mezinárodním zázemím * Zajímavé finanční ohodnocení * Zajímavou práci v oblasti... zobrazit nabídku»
Technický inženýr
Pardubický
před 2 měsíci
* Zázemí zavedené mezinárodní společnosti * Zajímavé finanční ohodnocení * Atraktivní zaměstnání v oblasti robotizace * Možnost... zobrazit nabídku»
Směnový mistr výroby
Vysočina
před 2 měsíci
* Práci v úspěšné a moderní společnosti * 5 týdnů dovolené * Finanční odměny * Firemní stravování * Penzijní připojištění *... zobrazit nabídku»
Projektant dopravních staveb
Přerov
před 2 měsíci
Máte stavební nebo strojní vzdělání a zkušenosti s projektováním dopravních staveb? Domluvíte se anglicky? Pokud ANO, čtěte... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ - junior
Středočeský
před 2 měsíci
* Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti * Šanci na profesní a osobní rozvoj * Možnost vlastní seberealizace v práci *... zobrazit nabídku»
Zámečník - montáž
Jihomoravský
před 2 měsíci
* Práci v moderním a příjemném prostředí * 13. mzdu, týden dovolené navíc * Možnost profesního růstu * Zajištěné stravování *... zobrazit nabídku»
Pracovník montáže
Jihomoravský
před 2 měsíci
* Práci v moderním a příjemném prostředí * 13. mzda, týden dovolené navíc * Možnost profesního růstu * Zajištěné stravování *... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC
Jihomoravský
před 2 měsíci
* Zázemní stabilní společnosti * Moderní pracovní prostředí * Závodní stravování s příspěvkem * Jazykové kurzy * Nástup ihned ... zobrazit nabídku»
Team leader v nástrojárně
Celá ČR
před 2 měsíci
* 13. mzda, roční a čtvrtletní odměny * dovolenou navíc, závodní stravování * firemní stravování, jazykové vzdělávání *... zobrazit nabídku»
Manažer nástrojárny
Vysočina
před 2 měsíci
* 13. mzda a další finanční bonusy * roční a čtvrtletní odměny * dovolenou navíc, závodní stravování * firemní stravování,... zobrazit nabídku»
Specialista extruzí
Vysočina
před 2 měsíci
* Zázemí menší společnosti s mezinárodní působností * Příspěvek na stravování * Kvartální odměny * Příspěvek na dopravu *... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů
Jihomoravský
před 2 měsíci
* Práci v zavedené mezinárodní společnosti * 5 týdnů dovelené * Životní připojištění * Závodní stravování * Jazykové kurzy *... zobrazit nabídku»
Technolog extruze plastů
Vysočina
před 2 měsíci
* Zázemí stabilní společnosti * Sezonní odměny * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na stravování * Místo výkonu práce je v... zobrazit nabídku»
Manažer výroby s aj/nj
Vysočina
před 2 měsíci
* zajímavou práci v mezinárodním prostředí * příspěvek na dojíždění či relokaci * možnost seberealizace, osobního rozvoje *... zobrazit nabídku»
Production manager s aj/nj
Vysočina
před 2 měsíci
* zajímavou práci v mezinárodním prostředí * příspěvek na dojíždění či relokaci * týden dovolené navíc, závodní stravování *... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace