Práce v oboru Stavebnictví a reality (967) - strana 23

Stavebnictví a reality
Výrobní pracovník/ Vestec u Prahy/ 20 - 30.000,-Kč/ ubytování
Vestec u Prahy
minulý měsíc
práci na HPP (2 směnný provoz) zajištěné ubytování na firemním bytě diety pracoviště ve Vestci u Prahy (týdenní turnusy) ... zobrazit nabídku»
Junior operátor ohraňovacího lisu
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a hledáte uplatnění na výrobě? Máte alespoň kratší praxi jako obsluha CNC stroje? V tom případě pro... zobrazit nabídku»
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
minulý měsíc
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice ( řidiči MKD, technici údržby a... zobrazit nabídku»
Výrobní logistik (Teplicko)
Ústecký
minulý měsíc
Nadnárodní automotive společnost obsazuje pozici: VÝROBNÍ LOGISTIK (TEPLICKO) * zajímavé uplatnění s možností dalšího rozvoje *... zobrazit nabídku»
Výrobní plánovač/logistik s AJ
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti plánování výroby či výrobní logistiky, ovládáte aktivně anglický jazyk a chcete se profesně rozvíjet v... zobrazit nabídku»
Supervisor údržby (vyhl. 50 §7 a vyšší)
Ústecký
minulý měsíc
Nadnárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta na pozici: MANAŽER ÚDRŽBY (vyhl. 50 §7 a vyšší!) * perspektivní uplatnění... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením výroby v automotive? Mluvíte plynule anglicky? Nadnárodní stále se rozvíjející společnost hledá posilu na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s AJ
Ústecký
minulý měsíc
Úspěšná nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá zkušeného kandidáta na pozici VEDOUCÍ VÝROBY s AJ *... zobrazit nabídku»
Manažer výroby (automotive)
Ústecký
minulý měsíc
Máte praxi v řízení výroby v automobilovém průmyslu a chcete ji v budoucnu využít v úspěšné zahraniční společnosti a dále se v daném... zobrazit nabídku»
Mistr ve výrobě
Ústecký
minulý měsíc
Úspěšná zahraniční výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu obsazuje pozici MISTR VE VÝROBĚ * Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Směnový mistr (automotive)
Ústecký
minulý měsíc
Působil/a jste ve výrobní společnosti na pozici mistra a chcete se profesně rozvíjet v nadnárodní společnosti, kde uplatníte všechny svoje... zobrazit nabídku»
Soustružník - jedna směna
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s klasickým soustruhem, hledáte perspektivní práci a chcete pracovat v přátelském kolektivu? V tom případě jste pro nás... zobrazit nabídku»
Operátor konvenčního soustruhu - možnost ubytování
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Rádi byste pracovali v perspektivní společnosti na Znojemsku, která nemá nouzi o zakázky? Máte zkušenosti s prací na klasickém soustruhu?... zobrazit nabídku»
Projektant železnic – Praha
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s projektováním železničních staveb? Hledáte příležitost podílet se na velkých projektech? Pak neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
Projektant mostů – Praha
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s projektováním mostů a mostních konstrukcí? Hledáte příležitost podílet se na velkých projektech? Pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Horizontkář
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s nastavením a obsluhou obráběcích strojů? Pracujete s výkresovou dokumentací a chcete se podílet na zlepšování... zobrazit nabídku»
Pracovník CNC obráběcího stroje
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s nastavením, obsluhou a částečně s programováním CNC strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a chcete se podílet... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby
Vysočina
minulý měsíc
Hledáte stabilní práci s jistým finančním příjmem? Jste manuálně zručný a práce na směny pro Vás není žádnou překážkou? Zašlete... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - montáže
Vysočina
minulý měsíc
Jste manuálně zručný a práce na směny pro Vás není žádnou překážkou? Hledáte stabilní práci s jistým finančním příjmem? Zašlete... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC frézy
Pardubický
minulý měsíc
Máte zkušenosti s obráběním na 4-osé fréze? Hledáte práci v menší rodinné firmě? Jste ochotný pracovat na směny? Napište! Česká... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace