Práce v oboru Stavebnictví a reality (1039) - strana 23

Stavebnictví a reality
Technik pro seřízení nástrojů (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Společnost podnikající v oblasti strojírenství v Brně hledá zaměstnance na pozici -Technik pro seřízení nástrojů. Vhodné pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Údržbář - přípravář materiálu
Hradec Králové
před týdnem
- stravenky ve výši 2 000 Kč měsíčně (24 000 Kč ročně) - mobilní telefon s hrazeným paušálem - pracovní smlouva nejprve na dobu... zobrazit nabídku»
Přípravář - rozpočtář
Hradec Králové
před týdnem
- stravenky ve výši 2 000 Kč měsíčně (24 000 Kč ročně) - mobilní telefon s hrazeným paušálem - pracovní smlouva nejprve na dobu... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - TZB
Jihomoravský kraj, kraj Vysočina
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která navrhuje, vyrábí a distribuuje zařízení pro řešení přípravy teplé vody a vytápění, hledáme... zobrazit nabídku»
Samostatný architekt / projektant.
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby klientům v oblasti architektury a řízení stavebních projektů, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Projektant/Vedoucí projektantů
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se projektováním objektů a zařízení pro činnost prováděnou hornickým způsobem, hledáme... zobrazit nabídku»
Projektant - specialista na plynovody
Pardubicko
před týdnem
- zázemí mezinárodní společnosti - možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Projektant/ka stavební
Pardubice
před týdnem
- zázemí nadnárodní společnosti - motivační mzdové ohodnocení dle vzdělání a praxe - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Montér-Svářeč – 130Kč/hod!
Praha
před týdnem
Nástupní mzda 130 Kč za hodinu Pracovní doba po - pá od 7h do 18h v závislosti na počasí Zajištění dopravy z Prahy, doprava je... zobrazit nabídku»
Stavební dělník – 130Kč/hod!
Praha
před týdnem
nástupní mzda 130 Kč za hodinu pracovní doba po - pá od 7h do 18h v závislosti na počasí zajištění dopravy z Prahy, doprava je... zobrazit nabídku»
Samostatný technik přípravy výroby a obchodu
Jihomoravský kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, zavedenou a ryze českou stavební společnost, která se díky bohatým zkušenostem řadí mezi špičkové firmy... zobrazit nabídku»
Produkt manažer/ka pro hrubou stavbu
Královéhradecko
před týdnem
- příležitost podílet se osobně na vedení a rozvoji fungující pobočky ve stabilní a moderní společnosti - práce v mladém kolektivu -... zobrazit nabídku»
Pracovník zpracování zakázek
Uherské Hradiště
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? místo výkonu práce je Staré Město u Uherské Hradiště stabilní zaměstnání v prostředí silné... zobrazit nabídku»
Brigáda – pouze ranní směny
Vysočina
před týdnem
Job Description Pro Jihlavskou společnost zabývající se výrobou betonových stavebních prvků, hledáme brigádníky na pozici betonáře.... zobrazit nabídku»
Prodejce nákladních vozidel
Královéhradecko
před týdnem
- pozice je vhodná pro nadšence automobilní techniky s možností dalšího odborného a profesního růstu - perspektiva u rychle rostoucí,... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Olomoucký
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engeer.... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Vysočina
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engineer.... zobrazit nabídku»
Opravář-Montér stavebních strojů
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, půjčovnu stavební mechanizace, hledáme nového kolegu na pozici Opraváře-Montéra stavebních strojů. Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
Mistr stavební výroby
Praha
před týdnem
Pro úspěšnou stavební firmu s mnohaletou tradicí hledáme dalšího zkušeného MISTRA STAVEBNÍ VÝROBY pro rozšíření pracovního týmu!... zobrazit nabídku»
Přípravář výroby (geotechnika)
BRNO
před týdnem
Pro svého klienta hledám schopného Přípraváře výroby - zaměření geotechnika. Kontrakt na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou. Pozice... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace