Práce v oboru Stavebnictví a reality (963) - strana 24

Stavebnictví a reality
Vedoucí zakázek ve stavebnictví
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte již praxi se zajištěním chodu energetických staveb? Jste komunikativní a rád ve vedoucí pozici? Jste ochoten cestovat v rámci náplně... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Olomoucký
minulý měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti se svařováním? Hledáte uplatnění ve stabilní firmě, která Vám nabídne dlouhodobé uplatnění?... zobrazit nabídku»
Tooling engineer
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte pozici Procesní inženýr ve výrobě v automotive? Baví Vás plastařina a nastavování procesů, optimalizace a efektivita? Mluvíte... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - Vysočina
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenost s plánováním výroby a chcete tuto svou praxi dále rozvíjet v prostředí stabilní mezinárodní společnosti? Jste... zobrazit nabídku»
Production planner s AJ
Vysočina
minulý měsíc
Jste člověk s velkou chutí do práce? Máte praxi z výrobní společnosti a chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Ovládáte... zobrazit nabídku»
Montážník – 2 směny
Olomoucký, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Jste manuálně zručný a máte technické nadání? Dokážete pracovat s maximální přesností a pečlivostí? Hledáte práci a zázemí... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Olomoucký, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Hledáte novou práci a máte zkušenosti s montáží? Vyznáte se v technické dokumentaci? Chcete být součástí úspěšné výrobní... zobrazit nabídku»
Rozpočtář/kalkulant - junior
Třešť
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů nebo Vás tato oblast zajímá? Máte po škole a hledáte uplatnění v oboru nebo jen hledáte kariérní... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny - automotive
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte technické vzdělání a praxi na vedoucí pozici ve výrobě? Disponujete zkušenostmi z automobilového průmyslu a jste organizačně... zobrazit nabídku»
Projektant | realizace požárně bezpečnostních zařízení
Jihlava
před 2 měsíci
Jste zkušený projektant a chcete se podílet na zajímavých stavebních projektech? Nebo jste absolvent VŠ a chcete získat výbornou praxi ve... zobrazit nabídku»
Konstruktér / strojní projektant s AJ/NJ
Jihlava
před 2 měsíci
Pro zkušené konstruktéry a strojní projektanty je tu nová výzva! Chcete být součástí týmu, který řeší naše stávající a nově... zobrazit nabídku»
Jeřábník věžový jeřáb
Frýdek- Místek
před 2 měsíci
- výborné platové podmínky - dobrou dopravní dostupnost podniku - dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí silné a... zobrazit nabídku»
Projektant ocelových a plechových konstrukcí (23.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáte příjemný pracovní kolektiv a šéfy, kteří Vám dají volnou ruku? Hledáte stabilní společnost, rozmanitou náplň práce, která... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - Písecko
Písek
před 2 měsíci
Hledáme kandidáta/kandidátku se zkušenosmi na pozici Stavbyvedoucí. Máme pro Vás pracovní příležitost, při které budete zodpovědný/á... zobrazit nabídku»
Kreslič CAD - vhodné i pro absolventy (19.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
před 2 měsíci
Hledáme kresliče pro tvorbu technické dokumentace, kteří znají program CAD a chtějí pracovat pro úspěšnou mezinárodní strojírenskou... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
Jihomoravský
před 3 měsíci
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodníka s praxí ve stavebnictví, případně ve strojírenství. Co Vás bude čekat? *... zobrazit nabídku»
Statik dřevěných konstrukcí, Tábor
Tábor
před 4 měsíci
Mezinárodní společnost se sídlem na Táborsku hledá do svých řad nového Statika dřevěných konstrukcí. Na této pozici budete zodpovědní... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s NJ (i AJ)
Hradec Králové
před 4 měsíci
Skvělá příležitost pro všechny, kteří mají alespoň nějakou zkušenost s plánováním výroby! Chcete aktivně využívat anglický a... zobrazit nabídku»
Projektant vzduchotechniky
Zlínský
před rokem
Pro stavební společnost ve Zlínském kraji, hledáme uchazeče na pozici Projektanta vzduchotechniky případně technického zařízení... zobrazit nabídku»
Hlavní inženýr projektu - stavebnictví
Zlínský
před rokem
Chcete pracovat na pozici HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU - STAVEBNICTVÍ? máme pro Vás příležitost! Vaší náplní práce bude: - řídit tým... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace