Práce v oboru Stavebnictví a reality (1117) - strana 24

Stavebnictví a reality
Technolog (vhodné pro absolventy)
Jihomoravský kraj
před 5 dny
Perspektivní a stabilní práci Kvalifikační růst a odborná školení Motivující finanční ohodnocení Příjemné pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Strojník
Brandýs nad Labem
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou stavební společnost, hledáme nové kolegy na pozici Strojníka. Požadujeme: Vyučení Praxe na obdobné... zobrazit nabídku»
Elektro stavební dozor
Praha
před týdnem
Mezinárodní společnost zabývající se investičními celky! Aktuálně pracuje na ojedinělém projektu v Praze! Hledá nového kolegu na... zobrazit nabídku»
Rozpočtář: pozemní/dopravní/ekologické stavby
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s tvorbou a úpravou rozpočtů stavebních zakázek? Umíte nacenit zakázku a vybrat správného dodavatele? Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Rozpočtář - fit-outy
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s přípravnou fází stavebních projektů? Vyznáte se ve vytváření rozpočtů? Máte tvrdé lokty a umíte vyjednávat? Pak... zobrazit nabídku»
Technický dozor investora - interiéry
Praha
před týdnem
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti poradenství a projektového managementu staveb, hledáme vhodného uchazeče na... zobrazit nabídku»
Junior Project Manager - stavební projekty
Praha
před týdnem
Hledáte zajímavou práci v mezinárodním prostředí v oblasti stavebnictví? Jste vysoce motivovaný a odpovědný, umíte zorganizovat práci a... zobrazit nabídku»
Konzultant pro leed/breeam
Praha
před týdnem
Máte zkušenost v oblasti certifikátů LEED/BREEAM? Chcete své dosavadní znalosti dále prohloubit? Přední společnost v oblasti poskytování... zobrazit nabídku»
Rozpočtář pozemních staveb
Praha
před týdnem
Pokud máte zkušenosti v oblasti rozpočtů stavebních prací, pak hledáme právě Vás. Přední společnost v oblasti poskytování komplexních... zobrazit nabídku»
Rozpočtář technologických celků
Praha
před týdnem
Ovládáte rozpočtové programy? Třeba KROS? Umíte sestavit a upravit rozpočet stavby? Vybrat vhodného dodavatele? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Servisní technik - průmyslové chlazení
Celá ČR
před týdnem
Mezinárodní společnost působící v oblasti klimatizací, bezpečnostních systémů, průmyslového chlazení, měření a regulací hledá do... zobrazit nabídku»
Technolog řízení zakázek–opláštění budov/zahraniční projekty
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta významnou a velmi stabilní stavebně projekční společnost především s mezinárodními projekty hledáme do realizačního... zobrazit nabídku»
Mechanik dílna - Brno
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů, hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/rozpočtář
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, který podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Projektant slaboproud
Brno - město
před týdnem
* Návrh technického řešení projektu * Zpracování projektové dokumentace * Komunikace s obchodními zástupci * Autorský dozor zobrazit nabídku»
Kalkulant - ocelové konstrukce
Celá ČR
před týdnem
Otevíráme nyní nově pozici - KALKULANT - OCELOVÉ KONSTRUKCE. Chcete-li se přidat do naší rozvíjející se společnosti, která působí v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - oblast stavebnictví
Celá ČR
před týdnem
Otevíráme nyní nově pozici - KONSTRUKTÉR - OBLAST STAVEBNICTVÍ. Chcete-li se přidat do naší rozvíjející se společnosti, která působí v... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení technické kontroly - stavebnictví
Celá ČR
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením malého týmu? Jste srdcem stavařem,či strojařem? hledáte novou výzvu? Pokud ano, máme pro Vás příležitost... zobrazit nabídku»
Technolog/inženýr svařování - práce v zahraničí
Zahraničí
před týdnem
Máte chuť se podívat do světa? Jste již zkušeným uchazečem ve svém oboru? Na pozici TECHNOLOG/INŽENÝR SVAŘOVÁNÍ budete mít za... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer dopravních staveb
Královéhradecko
před týdnem
* zázemí v úspěšně se rozvíjející firmě s dlouholetou tradicí * možnost profesního růstu a seberealizace * služební automobil, 5... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace