Práce v oboru Stavebnictví a reality (1129) - strana 26

Stavebnictví a reality
Rozpočtář - fit-outy
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s přípravnou fází stavebních projektů? Vyznáte se ve vytváření rozpočtů? Máte tvrdé lokty a umíte vyjednávat? Pak... zobrazit nabídku»
Technický dozor investora - interiéry
Praha
před týdnem
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti poradenství a projektového managementu staveb, hledáme vhodného uchazeče na... zobrazit nabídku»
Junior Project Manager - stavební projekty
Praha
před týdnem
Hledáte zajímavou práci v mezinárodním prostředí v oblasti stavebnictví? Jste vysoce motivovaný a odpovědný, umíte zorganizovat práci a... zobrazit nabídku»
Konzultant pro leed/breeam
Praha
před týdnem
Máte zkušenost v oblasti certifikátů LEED/BREEAM? Chcete své dosavadní znalosti dále prohloubit? Přední společnost v oblasti poskytování... zobrazit nabídku»
Rozpočtář pozemních staveb
Praha
před týdnem
Pokud máte zkušenosti v oblasti rozpočtů stavebních prací, pak hledáme právě Vás. Přední společnost v oblasti poskytování komplexních... zobrazit nabídku»
Rozpočtář technologických celků
Praha
před týdnem
Ovládáte rozpočtové programy? Třeba KROS? Umíte sestavit a upravit rozpočet stavby? Vybrat vhodného dodavatele? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Technolog řízení zakázek–opláštění budov/zahraniční projekty
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta významnou a velmi stabilní stavebně projekční společnost především s mezinárodními projekty hledáme do realizačního... zobrazit nabídku»
Mechanik dílna - Brno
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů, hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/rozpočtář
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, který podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Kalkulant - ocelové konstrukce
Celá ČR
před týdnem
Otevíráme nyní nově pozici - KALKULANT - OCELOVÉ KONSTRUKCE. Chcete-li se přidat do naší rozvíjející se společnosti, která působí v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - oblast stavebnictví
Celá ČR
před týdnem
Otevíráme nyní nově pozici - KONSTRUKTÉR - OBLAST STAVEBNICTVÍ. Chcete-li se přidat do naší rozvíjející se společnosti, která působí v... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení technické kontroly - stavebnictví
Celá ČR
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením malého týmu? Jste srdcem stavařem,či strojařem? hledáte novou výzvu? Pokud ano, máme pro Vás příležitost... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer dopravních staveb
Královéhradecko
před týdnem
* zázemí v úspěšně se rozvíjející firmě s dlouholetou tradicí * možnost profesního růstu a seberealizace * služební automobil, 5... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – izolace staveb
Praha, Středočeský kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na provádění hydroizolací a tepelných izolací stavebních objektů, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Samostatný technik přípravy výroby a obchodu
Jihomoravský kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, zavedenou a ryze českou stavební společnost, která se díky bohatým zkušenostem řadí mezi špičkové firmy... zobrazit nabídku»
Technik montáží TZB se zaměřením na měření a regulaci a vzduchotechniku
Hradec Králové
před týdnem
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Projektant TZB
Hradec Králové
před týdnem
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností  změny... zobrazit nabídku»
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
před týdnem
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Údržbář - přípravář materiálu
Hradec Králové
před týdnem
- stravenky ve výši 2 000 Kč měsíčně (24 000 Kč ročně) - mobilní telefon s hrazeným paušálem - pracovní smlouva nejprve na dobu... zobrazit nabídku»
Přípravář - rozpočtář
Hradec Králové
před týdnem
- stravenky ve výši 2 000 Kč měsíčně (24 000 Kč ročně) - mobilní telefon s hrazeným paušálem - pracovní smlouva nejprve na dobu... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace