Práce v oboru Stavebnictví a reality (1117) - strana 27

Stavebnictví a reality
Obchodně technický manažer - stávající klienti
Praha
před 14 dny
Job Description Obchodně technický zástupce – zaměření na klíčové zákazníky (automatické dveře, samozavírače aj..) Pro našeho... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Jihočeský
tento měsíc
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engeer.... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu pro Moravu
Vysočina
tento měsíc
Chcete být součástí moderní společnosti, pro kterou firemní kultura není jen prázdnou frází? Umíte si pod slovy motivace, ambice a... zobrazit nabídku»
Technický pracovník-investiční referent|až 40 000 Kč|Ostravsko
Ostrava
tento měsíc
Náplň práce: * plánování oprav stavebních částí a budov, včetně zpracování plánů a určení technologických postupů *... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Moravskoslezský
tento měsíc
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engineer.... zobrazit nabídku»
Architekt
Praha
tento měsíc
Jste zkušeným architektem v bytové výstavbě? Navrhujete studie budov? Mezinárodní developerská firma hledá posilu do týmu na pozici:... zobrazit nabídku»
Stavební inženýr/Architekt
Praha
tento měsíc
Jste zkušeným stavebním inženýrem? Projektujete prováděcí dokumentaci dnes a denně? Mezinárodní developerská firma hledá posilu do týmu... zobrazit nabídku»
Montér klimatizace a vzduchotechniky
Středočeský
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, strojírenskou společnost, sídlící v oblasti Praha - východ, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník v zinkovně-volná místa v čechách s ubytováním
Příbram, Beroun, Hradec Králové, Česká Lípa
tento měsíc
Nabízíme: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Zajímavé mzdové ohodnocení + denní diety 165,- Dlouhodobé uplatnění Zaučení zobrazit nabídku»
Projektový manažer – stavebnictví
Zlínský
minulý měsíc
Chtěli byste pracovat v rozvíjející se české developerské společnosti, která patří mezi významné hráče na developerském trhu? Nyní... zobrazit nabídku»
Procesní technik, bez jazyka, i absolventi
Tábor
minulý měsíc
Hledáte zajímavou a dynamickou práci v mezinárodní výrobní společnosti působící v oblasti stavebnictví a operující v celé Evropě?... zobrazit nabídku»
Stavební tesař (pozemní stavby)
Praha
minulý měsíc
Pro úspěšnou stavební společnost s letitou tradicí nyní hledám šikovného stavebního tesaře. Požadujeme: - vyučení v oboru -... zobrazit nabídku»
Project manager, stavebnictví, Německo
Jihočeský
minulý měsíc
Hledáme zkušeného projektového manažera pro Německý trh - stavebnictví, výroba ocelových konstrukcí. Vaším úkolem bude: - řízení... zobrazit nabídku»
Rozpočtář - dopravní stavby
Kroměříž
minulý měsíc
Společnost, která má dlouholetou tradici ve stavebnictví nyní hledá vhodného kandidáta na pozici ROZPOČTÁŘ. Hlavní náplní práce... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer, konstrukce budov
oblast celá ČR
minulý měsíc
Máte zkušenosti z oblasti obchodu ve stavebnictví? Jste komunikativní, flexibilní a hovoříte plynule anglicky? Ozvěte se. Nabízíme pozici... zobrazit nabídku»
Mistr (pozemní stavby)
Praha
minulý měsíc
- výborné finanční podmínky (nástupní mzda cca 35.000 Kč/brutto/měsíc, dle zkušeností kandidáta) - zázemí v úspěšné stavební... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí (pozemní stavby)
Praha
minulý měsíc
- výborné finanční podmínky (nástupní mzda cca 40.000 Kč/brutto/měsíc, dle zkušeností kandidáta) - zázemí v úspěšné dynamicky... zobrazit nabídku»
Pomocné stavební práce - Ostrava
Ostrava
před 2 měsíci
- DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI - 80,-Kč/hod. + příplatky dle ZP - ranní směny (7:00 - 16:00) - nástup ihned - práce v Ostravě a okolí zobrazit nabídku»
Konstruktér
VIZOVICKO
před 2 měsíci
Chceš se stát členem úspěšně fungující stabilní české společnosti? Baví tě oblast konstrukce a chceš se v ní dále rozvíjet a... zobrazit nabídku»
Nákupčí nemovitostí s aktivní němčinou
Praha
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, německou obchodní společnost, hledáme zkušeného Nákupčího nemovitostí s aktivní němčinou (oodělení expanze). ... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace