Práce v oboru Stavebnictví a reality (874) - strana 36

Stavebnictví a reality

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Kvalita na stavbách
Plzeň - město
před týdnem
Vaší náplní práce bude zajišťovat kvalitu stavby v místě montáže. Dohled nad plány, řízení kvality, příprava dokumentace, komunikace... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - UK, Slovensko
Celá ČR
před týdnem
Chcete pracovat na velkém stavebním projektu na Slovensku? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Pro velkou mezinárodní... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - stavebnictví
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dodavatele a výrobce předokenních rolet, stínící techniky a garážových vrat, hledáme nového kolegu na pozici Obchodně... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce TZB pro Prahu
Dobříš
před týdnem
Pro našeho klienta předního českého výrobce vzduchotechnických a klimatizačních jednotek vlastní konstrukce. Bohaté zkušenosti ve vývoji... zobrazit nabídku»
Tesař – Truhlář
Brno
před týdnem
Co byste ještě měli vědět? Práce je ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku (ranní a odpolední směna, střídá se po týdnu).... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – Plzeň
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem truhlářského dřeva a stavebního řeziva, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavební technik – mistr – silnoproud
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá elektroinstalací a elektronickými zabezpečovacími systémy s dlouholetou praxí, hledáme... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby s AJ
Středočeský, Pardubický
před týdnem
Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického zaměření? Máte zkušenosti s vedením výroby? Jste nyní ve fázi, kdy v současné... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku s AJ
Středočeský, Pardubický
před týdnem
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření? Mezi Vaše pracovní zkušenosti můžeme zařadit i... zobrazit nabídku»
Projektant pozemních staveb
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění kovů
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prototypovou, kusovou a malosériovou výrobou hledáme zajímavé kandidáty na pozici Technolog... zobrazit nabídku»
Zámečník – ocelové konstrukce
Královéhradecký, Pardubický
před týdnem
Jste již unaveni směnným provozem? Nabízíme práci na jednu směnu!!! Víte, co obnáší práce zámečníka? Umíte alespoň trochu... zobrazit nabídku»
Zodpovědný architekt / stavební inženýr / projektant - Praha
Praha
před týdnem
- Zázemí firmy s mezinárodními kořeny - Práci na prestižních projektech - Příjemný pracovní kolektiv - Možnost dalšího pracovního... zobrazit nabídku»
Sales manager - otvorové výplně #7922407 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský, Plzeňský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné technicky zaměřené... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC srojů– frézka/ohraňovací lis/svářecí robot
Přerovsko
před týdnem
práce na HPP firemní benefity odpovídající finanční ohodnocení práci v úspěšné zahraniční firmě možnost zvyšování kvalifikace zobrazit nabídku»
Bagrista, strojník - Kladno - stálé pracoviště
Kladno
před týdnem
pracovní doba: 6-14h, v sezóně i do cca 16h, občas práce o víkendu - proplácí se přesčasy dle Zákonníku práce. hodinová mzda dle... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů/launch project leader
Brno
před týdnem
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti notebook mobilní telefon pružnou pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů - horizontka
Královéhradecký
před týdnem
Víte, jak pracovat s horizontální frézou W75, programově řízenou operačním systémem Heidenhain? Už Vás nebaví směnný provoz a nechcete... zobrazit nabídku»
Rozpočtář/ka
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta, stavební společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., dodavatele specializovaných sportovních staveb (fotbalová a... zobrazit nabídku»
Project Manager - řešení na klíč
Pardubický, Královéhradecký
před týdnem
Staňte se součástí něčeho výjimečného! Nastartujte svou kariéru u stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a jedinečnými produkty.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace