Práce v oboru Stavebnictví a reality (771) - strana 36

Stavebnictví a reality

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Vedoucí výroby - automotive
Ústecký
minulý měsíc
Chcete pracovat pro silnou nadnárodní výrobní společnost? Zajímá Vás práce na pozici MANAŽER VÝROBY? Jste technický typ a mluvíte... zobrazit nabídku»
Technik enviro, energie a bozp
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s envirem a BOZP ve výrobní společnosti? Baví Vás BOZP a znáte ISO normy? Pošlete nám Váš životopis! * Zázemí... zobrazit nabídku»
Technik bozp
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte pozici Technika BOZP ve výrobní společnosti? Znáte OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 50001? Baví Vás identifikace nebezpečí, řešení... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr senior
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti z výrobní společnosti z pozice Průmyslového inženýra? Mluvíte plynule anglicky nebo německy? Pošlete nám Váš... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr - junior
Ústecký
minulý měsíc
Jste absolvent střední nebo vysoké školy technického zaměření? Mluvíte plynule anglicky nebo německy? Máte zájem pracovat v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Inženýr výroby
Ústecký
minulý měsíc
Baví Vás nové technologie, PLC a CNC stroje? Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Pošlete nám Váš životopis!!! * Smlouvu na dobu... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
Jihočeský, Vysočina, Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Máte nějaké zkušenosti s plánováním výroby ve výrobní společnosti? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete... zobrazit nabídku»
Technik vstřikolisu
Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte práci na pozici TECHNIK VSTŘIKOLISU v severovýchodní části Vysočiny? Máte technické vzdělání a praxi v oboru? Jste zodpovědný a... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s AJ
Pardubický
minulý měsíc
Jste rozený strojař a máte několikaletou praxi na pozici vedoucího výroby? Nemáte problém domluvit se anglicky a hledáte ve svém životě... zobrazit nabídku»
Vedoucí sériové výroby
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického oboru? Máte zkušenosti s vedením lidí v sériové výrobě? Dokážete se domluvit... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s angličtinou
Pardubický
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy? Anglicky se domluvíte bez problémů a chcete své jazykové schopnosti nadále rozvíjet? Máte... zobrazit nabídku»
Mistr v automotive
Zlínský
minulý měsíc
Pracujete jako mistr či vedoucí úseku výroby ve směnném provoze a nezaleknete se i vedení většího kolektivu čítajícího nad 40... zobrazit nabídku»
Svářeč junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáš práci jako SVÁŘEČ JUNIOR v lokalitě Brno-venkov? Máš svářečský průkaz pro svařování metodou CO2 a hledáš pracovní... zobrazit nabídku»
Svářeč - MAG
Jihomoravský
minulý měsíc
Rád byste pracoval jako SVÁŘEČ - MAG ve stabilní společnosti 30km od Brna? Umíte svařovat plechy a vlastníte svářečský průkaz pro... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete získat práci na pozici PRACOVNÍKA VE VÝROBĚ v lokalitě u Hustopečí na Břeclavsku? Hledáte nenáročnou práci s nadstandartním... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte práci v Hustopečích na pozici PRACOVNÍKA VÝROBY(příspěvek na dojíždění)? Jste manuálně zručný a chcete rychle získat dobře... zobrazit nabídku»
Specialista vstřikování plastů
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi se seřizováním lisů na plasty/pryž a hledáte práci ve společnosti se zajímavým výrobním programem, kde byste mohli profesně... zobrazit nabídku»
Horizontkář na jednosměnný provoz
Olomoucký
minulý měsíc
Máte více let praxe s obsluhou klasických horizontek a hledáte stabilní zaměstnání, kde Vám kromě slušné fixní mzdy mohou nabídnout i... zobrazit nabídku»
Senior CNC frézař/soustružník
Zlínský
minulý měsíc
Jste zkušený CNC frézař? Umíte programovat na stroji? Jste technický typ a chcete uplatnit své zkušenosti? Potom neváhejte a kontaktujte... zobrazit nabídku»
Obráběč na klasických strojích
Olomoucký
minulý měsíc
Považujete se za velmi zkušeného obráběče kovů, ale celou praxi jste se věnoval spíše konvenčním obráběcím strojům jako klasickým... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace