Práce v oboru Stavebnictví a reality (830) - strana 36

Stavebnictví a reality

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Manažer oddělení správy budov
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti jako manažer správy budov a chcete se posunout v kariéře? Pokud ano, máme pro Vás skvělou výzvu a příležitost pracovat... zobrazit nabídku»
Servisní technik - průmyslové chlazení
Celá ČR
před 14 dny
Mezinárodní společnost působící v oblasti klimatizací, bezpečnostních systémů, průmyslového chlazení, měření a regulací hledá do... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která zabezpečuje dovoz zdrojů chladu až na stavbu s následným kvalifikovaným zprovozněním, hledáme... zobrazit nabídku»
Horizontkář na dvousměnný provoz
Olomoucký
před 14 dny
Máte více let praxe s obsluhou klasických horizontek a hledáte stabilní zaměstnání, kde Vám kromě slušné fixní mzdy mohou nabídnout i... zobrazit nabídku»
Programátor CNC fréz a soustruhů
Olomoucký
před 14 dny
Pohybujete se v oblasti třískového obrábění? Máte praxi s tehnologií obrábění a programováním CNC center? V tom případě je pro... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění kovů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prototypovou, kusovou a malosériovou výrobou hledáme zajímavé kandidáty na pozici Technolog... zobrazit nabídku»
Pracovník stavebních zakázek
Uherské Hradiště
před 14 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? místo výkonu práce je Staré Město u Uherské Hradiště stabilní zaměstnání v prostředí silné... zobrazit nabídku»
Obchodník - vedoucí projektu
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti v obchodě z oblasti stavebnictví? Dokážete se soustředit i na dlouhodobé cíle, strategie a jste mistr v time managementu? Pak... zobrazit nabídku»
Pracovník konvenčního soustruhu - nástup ihned
Jihomoravský
před 14 dny
Rádi byste pracovali v perspektivní společnosti v Brně, která nemá nouzi o zakázky? Máte zkušenosti s prací na klasickém soustruhu?... zobrazit nabídku»
Operátor klasického soustruhu - Brno
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s klasickým soustruhem, hledáte perspektivní práci v Brně? Chcete pracovat v čistém prostředí? V tom případě jste pro... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů? Hledáte prostředí, kde uplatníte své znalosti a zkušenosti? Chcete se stát součástí týmu u... zobrazit nabídku»
Přípravář - vhodné i pro absolventy
Zlínský
před 14 dny
Jste absolvent s krátkou praxí v oblasti přípravy staveb a chtěli byste získat zkušenosti ve společnosti, která patří mezi významné... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - dopravní stavby - Třinec
Moravskoslezský
před 14 dny
Mezinárodní stavební a developerská společnost hledá posilu do týmu na pozici: STAVBYVEDOUCÍ - dopravní stavby Popis pozice: * Odborné... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozního oddělení
Praha, Středočeský
před 14 dny
Hledáte příležitost kde uplatnit své organizační a vůdčí schopnosti? Máte zkušenosti s vedením týmu o velikosti 100 lidí? Pak... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek ve stavebnictví
Zlínský
před 14 dny
Hledáte stabilní práci ve Zlínském kraji? Máte zkušenosti s vedením a koordinací zakázek ve stavebnictví? Baví Vás řídit tým lidí?... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - technologické celky
Praha
před 14 dny
Pro českou společnost působící v oblasti dodávek a montáží potrubních systémů v průmyslových technologiích hledáme uchazeče s... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat v silné mezinárodní společnosti? Máte praxi jako stavbyvedoucí pozemních staveb? Pro mezinárodní stavební společnost... zobrazit nabídku»
Přípravář pozemních staveb
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat v silné mezinárodní společnosti? Máte praxi v oblasti přípravy a rozpočtů? Pro mezinárodní stavební společnost hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - velké stavební projekty
Praha
před 14 dny
CHCETE SPOJIT TECHNICKÉ VZDĚLÁNÍ S OBCHODEM? BAVÍ VÁS KOMUNIKACE S LIDMI A NEBOJÍTE SE JEDNAT S ARCHITEKTY A INVESTORY? Využijte jedinečné... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Praha, Středočeský, Zahraničí
před 14 dny
Máte zkušenost na pozici mistr ve výrobě? Jste komunikativní a samostatný? Hledáte práci v silné a stabilní společnosti, která si váží... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace