Práce v oboru Stavebnictví a reality v regionu Brno (144)

Stavebnictví a reality
Jihomoravský kraj
Projektant ocelových a betonových konstrukcí
Brno
včera
Brněnská projekční kancelář zabývající se projektováním betonových a ocelových převážně mostních konstrukcí hledá do svého... zobrazit nabídku»
Konstruktér / - ka
Brno
včera
Brněnská projekční kancelář zabývající se projektováním betonových a ocelových převážně mostních konstrukcí hledá do svého... zobrazit nabídku»
Operátor/ka dřevodílny - Brno - 2směnný provoz - až 24 000,-
Brno
včera
- motivující mzdové ohodnocení 16 500 Kč až 24 000 Kč, odvíjející se od míry zaučení (průměr na pozici po 1 roce práce je více než... zobrazit nabídku»
Realitní makléř / Realitní makléřka - Brno-město, Brno-venkov
Brno
včera
Co bude hlavní náplní vaší práce? - zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí - získávání nemovitostí do nabídky -... zobrazit nabídku»
Technik zkušební laboratoře
Praha, Brno
včera
Pestrá a zajímavá práce pro společnost s dlouholetou tradicí na trhu. Mladý přátelský kolektiv. Možnost kariérního postupu. Firemní... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník/ Vestec u Prahy/ 20 - 26.000,-Kč/ ubytování
Vestec u Prahy
včera
práci na HPP (2 směnný provoz) zajištěné ubytování na firemním bytě stravenky pracoviště ve Vestci u Prahy (týdenní turnusy)... zobrazit nabídku»
Sales manager - stavebnictví
Brno
před 2 dny
Pro světového lídra v oblasti stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici "Sales Manager" Náplň práce: převzetí... zobrazit nabídku»
Projektant silnoproudu a ASŘ
Brno, Bludov
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na komplexní řešení v oboru elektro, nabízíme projekční, inženýrskou a montážní... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Vysočina
před 2 dny
Máte praxi s vedením týmu? Vyznáte se ve výrobním plánu a máte technické myšlení? Jste zkušený v práci s kovy a kontrole výrobku?... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 od 170,-/hod. čistého; Ubytování zdarma - Plzeň
Plzeň
před 2 dny
NABÍZÍME: - Dlouhodobou spolupráci na HPP - Možnost ubytování v místě výkonu práce či v Plzni - Ochranné pracovní pomůcky - Možnost... zobrazit nabídku»
Zedník v Německu = bydlení zdarma! od 43 000,-Kč měsíčně
Německo
před 2 dny
Zajímavé finanční ohodnocení Bydlení ZDARMA Možnost jezdit o víkendech domů Práce v zahraničí Český spolupracovníky Česky... zobrazit nabídku»
Sales manager - otvorové výplně
Praha
před 2 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné technicky zaměřené... zobrazit nabídku»
Přípravář/rozpočtář
Jihomoravský
před 3 dny
Firma KALAHA a. s. je moderní a dynamická stavební společnost. Na trhu působí již 17 let. Pro rozšíření našeho týmu a hledáme kolegu a... zobrazit nabídku»
Předák
Ansbach ( oblast Bayern)
před 3 dny
Firma v Německu přijme do hlavního pracovního poměru předáka Náplň práce: montáž a demontáž, opravy a prodej v jídelním vozidle... zobrazit nabídku»
Soustružník
Brno
před 4 dny
Hledáte si novou práci jako SOUSTRUŽNÍK v Brně? Máte zkušenosti s obráběním a korekcí programů a umíte číst z technické dokumentace?... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér s AJ
Brno - město
před 4 dny
Jste kreativní, ovládáte velmi dobře SolidWoks a rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník - stroje
Brno
před 5 dny
Láká Vás práce s poloautomatickými a automatickými stroji a láká Vás práce VÝROBNÍHO DĚLNÍKA - STROJE v Brně? Je pro Vás důležité... zobrazit nabídku»
Seřizovač poloautomatických strojů
Brno
před 5 dny
Jsi technicky zdatný a už jsi někdy pracoval s automatickými nebo poloautomatickými stroji? Chtěl bys začít pracovat jako SEŘIZOVAČ... zobrazit nabídku»
Truhlář
Brno
před 5 dny
- vyšší mzda, než v současném zaměstnání - kreativní práce, kde se nebudeš nudit - skvělá parta lidí a unikátní projekty... zobrazit nabídku»
Soustružník NC
Brno
před týdnem
Máte zkušenosti s obráběním? Pracoval jste již na NC soustruhu nebo byste se chtěl tuto práci naučit? Orientace v technické dokumentaci Vám... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace