Práce v oboru Stavebnictví a reality v regionu Pardubice (74)

Stavebnictví a reality
Pardubický kraj
Referent pro zpracování nabídek (zboží pro vodohospod. stavby)
Pardubice
včera
Očekávejte velmi pěkné pracovní prostředí menší firmy rodinného charakteru, plat závislý na Vašich zkušenostech, ale měl by se... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí (vodohospodářské a dopravní stavby)
Pardubice centrála + působení na stavbě v rámci...
včera
Velmi dobré finanční ohodnocení, služební automobil, další nástroje potřebné k vykonávání práce; zajímavé projekty, nástup dle... zobrazit nabídku»
Projektový manager - stavebnictví
Pardubice
včera
- zaměstnání na HPP - příjemné pracovní prostředí - platové ohodnocení - 28 - 30 000 Kč základ, k tomu cílové bonusy - pracovní... zobrazit nabídku»
Montér technologií ČOV (TopolWater)
Čáslav / Česká rep.
před 3 dny
Dlouhodobé perspektivní zaměstnání v prosperující firmě s možností profesního a kariérního růstu. Moderní technické zázemí a... zobrazit nabídku»
PROJEKTANT vodohospodářských staveb (TopolWater; Čáslav)
Čáslav
před 3 dny
Perspektivní pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející české společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky.... zobrazit nabídku»
Konstruktér / projektant ÚT (EVČ, Pardubice)
Pardubice
před 3 dny
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Předák
Ansbach (oblast Bayern)
před 3 dny
Firma v Německu přijme do hlavního pracovního poměru předáka Náplň práce: montáž a demontáž, opravy a prodej v jídelním vozidle... zobrazit nabídku»
Technický vedoucí odstřelu
530 02 Pardubice
před 4 dny
Nástupní mzda dle zkušeností a praxe od 20 000 Kč do 40 000 Kč, plus čtvrtletní a roční odměny, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - i pro čerstvé absolventy SŠ
Pardubicko
před 4 dny
Úspěšná česká stavební společnost hledá do svého týmu Stavbyvedoucího. Hlavní oblasti zodpovědnosti: - koordinace stavby... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník/ Vestec u Prahy/ 20 - 30.000,-Kč/ ubytování
Vestec u Prahy
před 4 dny
práci na HPP (2 směnný provoz) zajištěné ubytování na firemním bytě diety pracoviště ve Vestci u Prahy (týdenní turnusy) ... zobrazit nabídku»
Technická manuální práce (EKO Pardubice s.r.o.)
Pardubice
před týdnem
Zázemí stabilní české společnosti. Motivující finanční odměna. Zejména odpolední práce od cca 15 do 19-20 hod. Podle možností i o... zobrazit nabídku»
Rozpočtář
Pardubice
před týdnem
Finance odpovídající nárokům na dané místo, pěkné pracovní prostředí, možnost osobního a profesního růstu, přátelský kolektiv zobrazit nabídku»
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
před týdnem
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice ( řidiči MKD, technici údržby a... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s AJ
okres Ústí nad Orlicí
před týdnem
Jste rozený strojař a máte několikaletou praxi na pozici vedoucího výroby? Nemáte problém domluvit se anglicky a hledáte ve svém životě... zobrazit nabídku»
Svářeč - TIG
okres Hradec Králové
před týdnem
Máte praxi jako svářeč? Umíte svařovat TIGem? Víte, jak správně svářet nerezové materiály? Napište! Mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Svářeč – nerezové materiály
okres Hradec Králové
před týdnem
Hledáte práci v neformálním prostředí? Chcete mít volné víkendy? Umíte svářet metodou TIG? Máme tu práci přímo pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí závodu – montáž s AJ
okres Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením montážního závodu v automotive průmyslu? Jste organizačně schopní, samostatní, flexibilní a máte přirozenou... zobrazit nabídku»
Manažer výroby s AJ
okres Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením výrobní pobočky? Není Vám automobilová výroba cizí? Máte zkušenosti s plasty? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - dopravní a vodohospodářské stavby
Pardubice
před 14 dny
MÁTE ZKUŠENOSTI S VEDENÍM STAVEB A CHCETE TUTO PRAXI LÉPE "PRODAT"? Pro našeho klienta, stavební společnost, hledáme zkušeného kandidáta... zobrazit nabídku»
Přípravář/ rozpočtář staveb
Pardubice
před 14 dny
Máte zkušenost s přípravou staveb? Umíte pracovat s programem KROS? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, stavební společnost,... zobrazit nabídku»
1 2 3 4

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace