Práce v oboru Stavebnictví a reality v Praze (320)

Stavebnictví a reality
Praha
Specialista na trhu nemovitostí - až 100.000 Kč za měsíc!
Praha
- maximální podpora pro zapracování a kvalitní školící systém, díky kterému můžete růst - certifikované zkouška ZDARMA - finanční podpora do začátku do výše až 25.000 Kč + % z obratu - nastandardní provizní... zobrazit nabídku»
Realitní makléř Adomus - reality jinak
Praha
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Dlouhodobý nadstandardní příjem - naším cílem není jednorázová zakázka. Maximální mediální podporu Vaší osoby (osobní webové stránky, sociální sítě, atd.). Sofistikovaný systém... zobrazit nabídku»
Projektant pro požární bezpečnost staveb (pbřs)
Štěrboholská 102a, Praha 10
- dobré finanční ohodnocení - osobní i finanční růst - zázemí vysoce odborného týmu - neformální pracovní prostředí = myšlenková svoboda - vedení odborníky - volná pracovní doba - profesní rozvoj a možnost... zobrazit nabídku»
Projektant - Telekomunikace
Praha
* Schopnost pracovat samostatně, ale o úkoly se podělit i v týmu * SŠ/VŠ vzdělání technického směru * AutoCAD, Microstation – denní využití a to nejen na čtení * Znalost stavebního zákona * Aktivní řidič... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Uhříněves
včera
- stabilní zaměstnání - práci na HPP - nástupní plat: 30 tis. hrubého zobrazit nabídku»
Projektový manažer - obchodní centra
Praha 5
včera
Česká stavební společnost, zabývající se komplexním projektovým managementem pozemních staveb hledá posilu do týmu na pozici: PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - stavebnictví
Praha
včera
zajímavé zaměstnání v rychle se rozvíjející úspěšné společnosti implementace nových postupů a technologií v rámci společnosti... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Praha
včera
Náročnou práci s potenciálem být velkým hráčem a jedničkou na trhu nejen v ČR. Férový přístup a zázemí rozvíjející se české... zobrazit nabídku»
Development Manager / akvizice
Praha
včera
smlouvu na dobu neurčitou svěřený region: západní a část středních a jižních Čech zázemí kanceláře: Praha 5 služební... zobrazit nabídku»
Space planner – interiérový projektant
Praha
včera
- Hlavní pracovní poměr nebo externí spolupráci - Zázemí stabilní české společnosti - Motivační systém - Příjemné a moderní... zobrazit nabídku»
Zkušený obchodník - komerční interiéry
Praha
včera
- uplatnění ve stabilní a renomované společnosti na dlouhodobý pracovní poměr - motivující finanční ohodnocení, nadstandardní fixní... zobrazit nabídku»
Obchodník na realitním trhu s možností příjmu + % z obratu
Praha
včera
- nadstandardní provizní systém (provize za zprostředkování, provize z hypoték, doporučitelné provize) uplatnění v jedné z největších... zobrazit nabídku»
Zprostředkovatel prodeje nemovitostí
Praha
včera
- uplatnění v jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit INVEST - maximální podporu pro zapracování - KVALITNÍ... zobrazit nabídku»
Specialista na trhu nemovitostí - až 100.000 Kč za měsíc!
Praha
včera
- maximální podpora pro zapracování a kvalitní školící systém, díky kterému můžete růst - certifikované zkouška ZDARMA - finanční... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě - ubytování zdarma, příspěvek na dopravu,
Černuc, Kladno
včera
- dlouhodobý pracovní poměr - měsíční prémie podle pracovní pozice a plnění osobních i týmových úkolů - mimořádná roční... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC stroje - mzda až 34.000 Kč
Praha
včera
Stravenky v hodnotě 90 Kč 5 dnů dovolené navíc příspěvek na dopravu při dojíždění Moderní pracovní prostředí Firemní... zobrazit nabídku»
Obchodně – technický poradce / specialista – prémiové produkty
Praha, Střední Čechy
včera
Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy ... zobrazit nabídku»
Technik / odborný poradce – stavebnictví, prémiové produkty
okolí Prahy
včera
Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy ... zobrazit nabídku»
Hypoteční specialista
Praha, Středočeský kraj
včera
- nadstandardní ohodnocení a přehledný systémem odměňování - certifikace u všech spolupracujících bank, stavebních spořitelen a... zobrazit nabídku»
Realitní makléř Adomus - reality jinak
Praha
včera
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Dlouhodobý nadstandardní příjem - naším cílem není jednorázová zakázka. Maximální mediální podporu... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace