Práce v oboru Stavebnictví a reality v Praze (299)

Stavebnictví a reality
Praha
Projektant - Telekomunikace
Praha
* Schopnost pracovat samostatně, ale o úkoly se podělit i v týmu * SŠ/VŠ vzdělání technického směru * AutoCAD, Microstation – denní využití a to nejen na čtení * Znalost stavebního zákona * Aktivní řidič... zobrazit nabídku»
Reklamační technik
Praha
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného... zobrazit nabídku»
Realitní makléř Adomus - reality jinak
Praha
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? Dlouhodobý nadstandardní příjem - naším cílem není jednorázová zakázka. Maximální mediální podporu Vaší osoby (osobní webové stránky, sociální sítě, atd.). Sofistikovaný systém... zobrazit nabídku»
Obchodník s nemovitostmi 40.000 Kč - 100.000 Kč
Praha
- stabilní pracovní zázemí jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit.cz INVEST - velmi motivační provizní systém (provize za zprostředkování, provize z hypoték, doporučitelské provize) - obchodní... zobrazit nabídku»
Projektant pro požární bezpečnost staveb (pbřs)
Štěrboholská 102a, Praha 10
- dobré finanční ohodnocení - osobní i finanční růst - zázemí vysoce odborného týmu - neformální pracovní prostředí = myšleková svoboda - vedení odborníky - volná pracovní doba - profesní rozvoj a možnost... zobrazit nabídku»
Klempíř / tesař / pokrývač
Praha
dnes
Nabízíme volnou pracovní pozici klempíře / pokrývače v příjemném kolektivu. Osobní ohodnocení dle schopností a spolehlivosti. zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu balkonového zábradlí, zasklívaní lodžií a výrobu hliníkových... zobrazit nabídku»
Pokrývač, 30 000 Kč/měs.
Praha
dnes
Staňte se součástí nového projektu pro energetickou společnost. Máte zkušenosti s výškovými pracemi? Pošlete nám svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Project manager - fit outů kanceláří s aktivní AJ
Praha
dnes
- řízení projektů v oblasti fit outů kanceláří - řízení a organizace výběrových řízení - kontrola a příprava rozpočtu,... zobrazit nabídku»
Facility Manager - správa admin. budov klientů
Praha
dnes
Pro našeho klienta, mladou českou dynamickou společnost z oblasti Facility Managementu - správa obchodních center, administrativních budov,... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce- průmyslová lepidla
Praha
dnes
Pro našeho klienta, firmu zabývající se distribuci lepidel, tmelů a další chemie pro průmysl včetně transportních podlah zahraničních... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce- průmyslová lepidla
Praha
dnes
Pro našeho klienta, firmu zabývající se distribuci lepidel, tmelů a další chemie pro průmysl včetně transportních podlah zahraničních... zobrazit nabídku»
Manažer/Specialista Expanze
Praha
dnes
- zázemí stabilní společnosti - balíček zaměstnaneckých výhod - služební auto, mobilní telefon, notebook - profesní rozvoj Plat:... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí - Praha
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti stavební a inženýrské činnosti, hledáme nového člena týmu na... zobrazit nabídku»
Technolog pozemních komunikací
Praha
dnes
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Manažer pro fit-outy - autosalony s aktivní NJ
Praha
dnes
- zaměstnání na HPP - příjemné pracovní prostředí - mladý dynamický kolektiv - možnost profesního růstu v rámci společnosti na... zobrazit nabídku»
Projektový manažer/ka luxusních staveb a vybavení interiérů
Praha
dnes
Co nabízíme: - možnost využívání kancelářských prostor, ale i homeoffice dle potřeb - flexibilní pracovní doba - firemní vůz,... zobrazit nabídku»
Rozpočtář dopravních staveb
Praha
dnes
- zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb - příjemné pracovní prostředí, - stravování v místě pracoviště... zobrazit nabídku»
Přípravář - rozpočtář
Praha, Středočeský
dnes
práce na HPP v kanceláři v Praze 7 (dobrá dopravní dostupnost) zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí
Praha 4
dnes
Nabízíme: - zajímavou a různorodou práci - dobré platové ohodnocení - příjemné pracovní prostředí - nástup možný dle dohody zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace