Práce v oboru Strojírenství (5786)

Strojírenství
Operátor výroby - až 125Kč/h
Mladá Boleslav, Rychnov nad Knežnou
- Nástupní plat 90Kč/h - 125Kč/h - Možnost týdenních záloh - Hrazené ubytování a doprava - Zajištěné svozy zobrazit nabídku»
Strojní / projektový inženýr
okr. Nový Jičín
* zajímavou tvůrčí práci v prostředí nadnárodního koncernu * motivující finanční ohodnocení * profesní a jazykové vzdělávání * odměny dvakrát ročně * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Automechanik nákladních automobilů.
Mladá Boleslav
přátelský mladý kolektiv s týmovým duchem místo výkonu práce: Mladá Boleslav nástup ihned (nebo dle dohody) zobrazit nabídku»
Investiční a projektový referent (30 - 40.000 Kč)
Jihlava, Brno, Praha
Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Držíme Vám tu místo! * zajímavou práci v dynamickém prostředí nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * nástupní příspěvek... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - letecký průmysl
Praha
NÁPLŇ PRÁCE: * obsluha strojních zařízení * kontrola kvality vyrobených dílů POŽADUJEME: * SOU vzdělání nejlépe technického směru * praxi ve výrobní společnosti - výhodou * spolehlivost, zodpovědnost,... zobrazit nabídku»
Pomocný dělník - strojírenská výroba
Svratka
140,- Kč / hodina hrubého ( 110,- Kč / hodina čistého) Náborový příspěvek 10.000,- Kč zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby/mistr (30.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do bezva týmu nám chybí 1 mistr pro náš 3 směnný provoz. Zkušenost je jistě vítána. Pokud rozumíte i obrábění a lisování - neváhejte... zobrazit nabídku»
Mechanik-technik (až 29.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Jedná se čistou práci - u nás mechanik montuje různé části našich strojů, pomáhá při oživování a aktivně se zúčastňuje... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - junior (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Přemýšlíte už nějakou dobu o působnosti ve strojírenství, které je v současnosti jedno z nejžádanějších a nejperspektivnějších... zobrazit nabídku»
Investiční a projektový referent (30.000 - 40.000 Kč)
Vysočina
dnes
Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Držíme Vám tu místo! * zajímavou práci v dynamickém prostředí... zobrazit nabídku»
Univerzální skladník s VZV/jeřábem (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Umíte zvednout a přemístit veliký a těžký kus, aniž by jste vyhodili do vzduchu firmu jako pan TAU? U nás máme velké a těžké kusy, jsme... zobrazit nabídku»
Elektromontáž v Německu (40.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hola, hola, Německo volá!! Hledáš dobře placenou práci, ale být pořád na jednom místě je nuda? Tak pojď pracovat k nám! Nabízíme ti... zobrazit nabídku»
Elektromontér (až 45.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Říkají Vám, že se pořád do něčeho montujete? Pojďte montovat k nám. Hledáme šikovné elektromontéry do prosperující, ryze české... zobrazit nabídku»
Frézař (22.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
* 5 týdnů dovolené * prémie a odměny * věrnostní odměny, odměny za životní jubilea * příspěvky na stravování * práce v bezpečném... zobrazit nabídku»
Obchodní referent ve strojírenství (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Pokud hledáte milý a přátelský kolektiv, pravidelnou pracovní dobu, láká Vás práce v obchodním oddělení s možností kariérního růstu,... zobrazit nabídku»
Konstruktér (25.000 – 40.000 Kč) (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte technické vzdělání a zkušenost s prací konstruktéra? Přesahují vaše znalosti i do oblasti technologií? Máte chuť se dále... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér-vývojář (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte zkušenosti s konstrukcí ve výrobní firmě a cítíte se být technicky zdatní? Hledáte zázemí stabilní společnosti, příjemný... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Baví Vás angličtina a chcete, aby byla Vaším každodenním chlebem? Máte bohaté zkušenosti v konstrukci, případně znalost automatizace a... zobrazit nabídku»
Konstruktér - junior (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Baví Vás pracovat v 3D a 2D programech, kde můžete využít svoji kreativitu a preciznost? Máte technické vzdělání a chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Mistr výroby (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
40 svářečů čeká na svého MISTRA. Budete to právě Vy, kdo s nimi půjde každodenní cestou a povede je k ještě lepšímu cíli než tomu... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace