Práce v oboru Strojírenství (5806)

Strojírenství
Seřizovač/Seřizovač junior
Kuřim
dnes
Stručný popis pracovní pozice: * zajišťování oprav zařízení a zodpovědnost za jejich provozuschopnost včetně včasného objednání náhradních dílů * seřizování strojů dle výrobních specifikací * správné... zobrazit nabídku»
Mechanický inženýr/ka
Pardubice
dnes
Nabízíme: Částečně dotované závodní stravování Balíček výhod a slev (doprava, sport a volný čas, zdraví, T-mobile volání,..) Individuální přístup v rozvoji jak osobním, tak kariérním Získání... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Beroun, Praha, Mladá Boleslav
dnes
* zázemí stabilní prosperující a expandující společnosti * možnost profesního růstu * moderní pracovní prostředí, špičkové technologie * zajímavé ohodnocení včetně bonusového systému * flexibilní... zobrazit nabídku»
Svářeč/zámečník - plat 35000 Kč/měs - ubytování zdarma
Hranice
dnes
- dlouhodobá pracovní jistota - zajišťujeme i hradíme ubytování - příspěvek na stravu - práci ve směnném provozu - možnost pracovat i turnusově zobrazit nabídku»
Palič / svářeč
Kolín
dnes
po - pá 7.00 - 18.00 mzda : 90,- + motivační bonus po 5 odpracovaných dnech možnost zálohy možnost ubytování zobrazit nabídku»
Programátor - CNC frézař (Třinec)
Třinec
před 5 dny
- ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení - práce na HPP v dynamicky se rozvíjející firmě - mladý a přátelský pracovní kolektiv - zvýhodnění pro stabilizované pracovníky zobrazit nabídku»
Komerčně-technický pracovník
Praha
dnes
Boels Verhuur B. V. je holandská společnost s téměř čtyřicetiletými zkušenostmi, zabývající se pronájmy strojů, zařízení a nářadí... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC obráběcího stroje
Modřice
dnes
Obchodně výrobní prosperující společnost s perspektivou růstu 40 zaměstnanců Moderní pracovní prostředí, nová výrobní hala plně... zobrazit nabídku»
HW electronic engineer
Ostrava
dnes
Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny. Přístup k nejnovějším technologiím. Příležitost pro rozvoj a kariérový růst.... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník - až 16.500 Kč, Kraslice
Kraslice
dnes
- plat 90 Kč/hod - neabsenční příplatek 6 Kč/hod - zákonné příplatky za práci v noci a o víkendu - 10% - zákonný příplatek za... zobrazit nabídku»
Vedoucí nástrojárny
Velké Meziříčí
dnes
- podíl na výsledcích firmy - velmi dobré mzdové podmínky - příspěvek na stravování - další zaměstnanecké výhody a benefity... zobrazit nabídku»
Manažer výrobní divize – start up projekty
Moravskoslezský
dnes
Informace o klientovi / pozici Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu výrobní společnosti z oblasti potravinářství, která v... zobrazit nabídku»
Lean specialista
Moravskoslezský
dnes
Informace o klientovi / pozici Pro nové projekty ve výrobní potravinářské společnosti hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialisty procesu... zobrazit nabídku»
Svářeč se státními zkouškami
Plzeň
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - třísměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Strojník na kolové nakladače - Modřice
Modřice
dnes
Co nabízíme? - Stabilitu a zázemí silné společnosti. - Hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou. - Pracovní prostředí s... zobrazit nabídku»
Mechanik - Plzeň
Plzeň
dnes
Co nabízíme? - Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. - Stabilitu a zázemí silné společnosti. - Pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Brno
Brno
dnes
Pro našeho dlouhodobého klienta hledáme zaměstnane na pozici Operátor výroby, Skladník. Výkon práce: v Brně(Slatina). Co u nás budete... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 - EN
Německo
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - zajistíme a přispíváme na ubytování 150 - 200 Euro/měsíc - po odpracování 1 týdne... zobrazit nabídku»
Operátor výroby/montážní dělník
Plzeň
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 - EN
Plzeň
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Teambuilding je pro mě horor! Jak ho přežít?

Společně vyrazíme na výlet, budeme hrát hry, řekneme si, co si o sobě navzájem myslíme a na...

Jak je to vlastně s dovolenou? Může nám ji zaměstnavatel nařídit?

Blíží se léto a už jste docela unavení, tak jste si naplánovali zaslouženou dovolenou. Ale...

Rozmysleli jste si nástup do práce? Pozor, může vás to něco stát

Absolvujete několik kol výběrového řízení, přijímací pohovor a jste vybrán na pozici a s...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace