Práce v oboru Strojírenství (4938) - strana 102

Strojírenství
Senior Technolog
okr. Nový Jičín
minulý měsíc
* odpovídající a motivující mzdové ohodnocení s bonusy navíc * podpora rozvoje, vzdělávání a kariérního růstu * týden dovolené... zobrazit nabídku»
Konstruktér senior
okr. Olomouc
minulý měsíc
* zajímavá práce pro ryze českou společnost s tradicí * možnost seberealizace a uplatnění vlastní invence * možnost osobního a... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior - Plzeň
Plzeňský
minulý měsíc
Máte vystudovanou strojírenskou školu a chcete se stát konstruktérem? Máte zkušenosti s konstrukčním programem AutoCAD? Hledáte... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Plzeň
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice konstruktéra a chcete uplatnit své zkušenosti ve stabilní strojírenské společnosti sídlící v blízkosti Plzně?... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektového týmu (telekomunikace)
Smilovice
minulý měsíc
různorodou práci ve stabilní společnosti motivující finanční ohodnocení pružná pracovní doba možnost práce z domu (Home... zobrazit nabídku»
Konstruktér- Plzeň město
Plzeň - město
minulý měsíc
Vaším úkolem bude: - zpracovávání 3D konstrukčních návrhů - vytváření technické specifikace výrobku - vyřizování požadavků na... zobrazit nabídku»
Technolog
Plzeň - město
minulý měsíc
Pracovní náplň: -řešení neshod v technické dokumentaci -změnová řízení -tvorba pracovních a technologických postupů a standardů,... zobrazit nabídku»
Inženýr technické dokumentace
Plzeň - město
minulý měsíc
Jste technicky zdatný absolvent a máte znalost angličtiny? Pošlete své CV! - kontrola dokumentů (Manuál údržby a katalog náhradních... zobrazit nabídku»
Technolog – normovač
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte práci s profilací na průmyslového inženýrství? Jste schopni absolvovat pohovor ještě před Vánoci? Pokud odpovídáte dvakrát ANO,... zobrazit nabídku»
Operátor v elektrotechnické výrobě - obsluha strojů
Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Pardubicích, hledáme vhodné kandidátky/ty na pozici: ... zobrazit nabídku»
Mechanik – vhodné i pro absolventy!
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro dynamicky se rozvíjející výrobní společnost v okrese Pardubice hledáme vhodné kandidáty na pozici: Mechanik SMT – vhodné i pro... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
okres Pardubice
minulý měsíc
Stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl přijme nového pracovníka na pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY ... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR ... zobrazit nabídku»
Specialista optimalizace procesů
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Absolventi strojírenských vysokých škol, neváhejte. Hledáme specialistu optimalizace procesů, který se nebojí přijít s vlastními nápady.... zobrazit nabídku»
Samostatný konstruktér s NJ
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste zkušený konstruktér a máte praxi s vedením skupiny spolupracovníků? Máte zájem pracovat ve významné mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»
CAD designer
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou dynamickou společnost? Chcete při práci využít angličtinu? Je Vaší prioritou pracovat... zobrazit nabídku»
Process Engineer
okr. Chrudim
minulý měsíc
možnost zaškolení v zahraničí jazykové kurzy prémie další benefity dle kafeterie zobrazit nabídku»
PLC programátor
Karlovarsko
minulý měsíc
- Jazykové kurzy a možnosti dalšího vzdělávání - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na dojíždění nebo podpora při relokaci ... zobrazit nabídku»
Projektový manažer pro Německo
Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský
minulý měsíc
Máte strojírenský background a nejste v současné době vázáni na pobyt v České Republice? Jste osobností leader, manažer, organizátor,... zobrazit nabídku»
CNC frézař/soustružník (24 - 34.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
* motivující platové ohodnocení * pracovní poměr na dobu neurčitou * stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti * příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace