Práce v oboru Strojírenství (4934) - strana 104

Strojírenství
Technik údržby – zámečník
Hustopeče
minulý měsíc
CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími... zobrazit nabídku»
Operátor povrchových úprav
Přerovsko
minulý měsíc
Práce na HPP Firemní benefity motivující finanční ohodnocení práci v úspěšné zahraniční firmě zobrazit nabídku»
Obsluha a programování CNC stroje (práce na jednu směnu)
okr. Uherské Hradiště
minulý měsíc
* zajímavé finanční ohodnocení * práce pouze na ranní směnu * menší pracovní kolektiv plný mladých lidí * firemní benefity (... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby - kabiny (práce na jednu směnu)
okr. Uherské Hradiště
minulý měsíc
* zajímavé finanční ohodnocení * práce pouze na ranní směnu * menší pracovní kolektiv plný mladých lidí * firemní benefity (... zobrazit nabídku»
Launch engineer - aerospace
Středočeský
minulý měsíc
Strojírenství a technika, je to, co Vás baví? Je pro Vás kancelářská práce ubíjející? Rádi byste skloubili své zkušenosti s něčím... zobrazit nabídku»
Konstruktér s NJ
Olomoucký
minulý měsíc
Náplň práce: - konstrukční řešení logistických systémů - zpracování výkresové dokumentace - spolupráce na vývoji nových produktů... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Olomoucký
minulý měsíc
Pozice je vhodná pro ty z vás, kteří se zajímaví o dodavatelskou kvalitu, procesní kvalitu, nebo zákaznickou kvalitu. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojového materiálu
Olomoucký
minulý měsíc
Do nově vznikajícího vývojového centra s celosvětovou působností hledáme VEDOUCÍHO VÝVOJOVÉHO MATERIÁLU: Vaší pracovní náplní... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik junior / HW Layout
Ostrava
minulý měsíc
Zázemí a know-how silné mezinárodní společnosti. Vývoj produktů pro široké portfolio zákazníků (VW, Mercedes, Audi, SCANIA, MAN, DAF,... zobrazit nabídku»
Projektant/ka TZB
Královéhradecko
minulý měsíc
   - Nabízíme HPP na dobu neurčitou  - osobní rozvoj, seberealizace  - nástup ideálně 1.4.2017  - vstřícný kolektiv... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka
Královehradecko
minulý měsíc
 - Nabízíme HPP na dobu neurčitou  - osobní rozvoj, seberealizace  - nástup ideálně 1.5.2017  - vstřícný kolektiv... zobrazit nabídku»
Lean manufacturing trainee - pro absolventy
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Zajímá Vás oblast štíhlé výroby neboli lean manufacturingu, a jste absolventem či krátce pracujícím z oblasti strojírenství? ... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů a investic
Zlínský
minulý měsíc
Jste technický typ disponující znalostmi strojních zařízení a orientujete se v technické dokumentaci? Chcete své znalosti využít v oblasti... zobrazit nabídku»
Specialista investičích projektů
Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenosti ve strojírenské výrobní společnosti? Disponujete ekonomickým a technickým myšlením? Chcete uplatnit svůj potenciál při... zobrazit nabídku»
Specialista na zlepšování – Lean specialista
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pracovní úvazek na dobu neurčitou 25 dní dovolené Pěkná částka do cafetérie Flexibilní pracovní doba Příspěvky na stravování –... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s NJ/AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, silné mezinárodní společnosti. V současné době hledáme kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Konstruktér bez jazyka
Olomoucký
minulý měsíc
Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené uchazeče na pozici KONSTRUKTÉR Náplň práce: - tvorba... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality dodavatelů
Olomoucký
minulý měsíc
Popis práce: Zajištění vstupní kontroly Řešení neshod dodaného materilů a jejich reklamace s dodavateli. Zajištění a provádění... zobrazit nabídku»
Konstruktér | zakázková výroba
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Chceš za sebou vidět kus práce? Nabízíme pracovní příležitost, kde máš prostor pro profesní rozvoj na pozici KONSTRUKTÉR V ZAKÁZKOVÉ... zobrazit nabídku»
Technolog - strojírenství, automotive
Vysočina
minulý měsíc
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní práce bude: - zavádění nových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace