Práce v oboru Strojírenství (5324) - strana 104

Strojírenství
PLC programátor - zahraniční projekty
Havlíčkobrodsko
minulý měsíc
Hledáme programátory PLC, kteří chtějí pracovat v příjemném pracovním kolektivu úspěšné společnosti, domluví se anglicky a jsou... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality, 35 - 40 000, třebíčsko
Vysočina
minulý měsíc
Pro stabilní a rozrůstající se firmu na Třebíčsku hledáme kandidáta, který má znalosti z oblasti kvality! Přihlaste se! Náplň práce:... zobrazit nabídku»
Technolog, 40 000 Kč/měs.+15 000 Kč náborový příspěvek
Pelhřimov
minulý měsíc
Pro firmu v okrese Pelhřimov, působící na trhu se soustruženými součástkami pro automobilový průmysl hledáme technologa. Náplní práce... zobrazit nabídku»
Konstruktér 40 000 Kč/měs.,Jihlava
Jihlavsko
minulý měsíc
Hledáte novou práci v oblasti konstrukce a ovládáte AutoCad? Z důvodu rozšiřování portfolia výroby rozšiřujeme náš tým... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě s ubytováním, až 27000 Kč + 13. plat
Kolín
minulý měsíc
Chcete pracovat jen od pondělí do čtvrtka? Mít 5 týdnů dovolené, 13. plat a příspěvek na bydlení? Tak reagujte na tuto pozici. Nabízíme... zobrazit nabídku»
Technolog plasty, 35 000 Kč/měs.
Pelhřimov
minulý měsíc
Máte znalosti technologie vstřikování plastů a chcete pracovat ve stabilní firmě, učit se od zkušeného kolegy a postupně přebrat... zobrazit nabídku»
Lean Specialist
Plzeňsko
minulý měsíc
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti - možnost profesního růstu - příspěvky na dopravu - příspěvky na stravování ... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Příbram
minulý měsíc
Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Vedoucí štíhlé výroby
Liberecký, Středočeský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro strojírenskou společnost v Liberci hledáme silnou osobnost se schopností sebemotivace a jasnou orientací na... zobrazit nabídku»
Koordinátor bozp
Praha, Plzeňský, Zlínský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Mezinárodní outsourcingová společnost zajišťující všestrannou péči o bezpečnost a ochranu zdraví při... zobrazit nabídku»
Technické pozice pro Ústecký kraj
Ústecký
minulý měsíc
Job Description Kdo jsme? Jsme renomovanou personálně poradenskou společností, která v roce 2015 vyrostla rapidní rychlostí a naším cílem... zobrazit nabídku»
Nástrojař (soustružník)
Jihomoravský
minulý měsíc
Job Description Pro mezinárodní strojírenskou společnost v okrese Brno-venkov hledáme kandidáty na pozici NÁSTROJAŘ (soustružník) Co bude... zobrazit nabídku»
Mistr svařovny
Jihomoravský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost se sídlem v Brně hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr svařovny Co bude Vaší... zobrazit nabídku»
Specialista montáže
Praha, Jihočeský, Královéhradecký, Pardubický,...
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Nabízíme zajímavou pracovní pozici Technologa montáže pro 5. nejlepšího dodavatele v oblasti Automotive.... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí
Praha, Královéhradecký, Liberecký, Pardubický,...
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Nabízíme zajímavou a zodpovědnou pozici Projektového manažera s možností být u řízení konkrétních... zobrazit nabídku»
Vedoucí střediska výroby (CNC)
Brno - venkov
minulý měsíc
* vedení střediska CNC strojů s cílem zefektivnit, zjednodušit i zmodernizovat postupy v celém středisku * plánování, řízení a... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr s AJ
Šumperk
minulý měsíc
Máte technické vzdělání? Umíte dobře anglicky? Pak je toto šance právě pro Vás. Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Šumperk
minulý měsíc
Významný zahraniční strojírenský podnik hledá vhodného uchazeče. Máte technické znalosti, zkušenosti s vedením lidí a domluvíte se... zobrazit nabídku»
CNC operátor
okres Most
minulý měsíc
Hledáme technicky založeného kolegu do výrobní automotive společnosti. Nejste to právě Vy? Hlavní náplní práce bude obsluha obráběcích... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality | automotive| až 55 000 Kč
Humpolecko
minulý měsíc
Máte zkušenosti s kontrolou kvality? Čerstvý absolvent po VŠ, začínající kvalitář nebo zkušený inženýr kvality? Vy všichni máte... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace