Práce v oboru Strojírenství (5312) - strana 105

Strojírenství
Pracovník do výroby - 110,- čistého - Ranní a odpolední směny
Rožmitál pod Tremšínem
minulý měsíc
- smlouva na hlavní pracovní poměr - nástupní plat 110,- čistého / hod - po zaučení navýšení - práce jen na ranní a odpolední... zobrazit nabídku»
Lakýrník - 160,- Kč/ čistého - Česká Lípa
Česká Lípa
minulý měsíc
- hlavní pracovní poměr - plat od 160,- /čistého - třísměnný provoz s volnými víkendy - možnost ubytování - možnost přesčasů zobrazit nabídku»
Vedoucí projektant
Litovel
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice Projektanta a jste vůdčí typ? Jste vysokoškolsky vzdělaný ve strojírenském oboru a ovládáte program AutoCAD a... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka strojů
Olomoucko
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice Konstruktéra ve strojírenství? Orientujete se v programu AutoCAD a Inventor? Domluvíte se anglicky a rád byste jazyk... zobrazit nabídku»
Pracovník přípravy výroby - absolventi vítáni
Jihočeský
minulý měsíc
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Zajímavou a tvůrčí činnost - Motivační platové ohodnocení - Možnost profesního a... zobrazit nabídku»
Rezident kvality
Kvasiny
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní společnosti - nadstandardní finanční ohodnocení - zaškolení část na Slovenku, část ve Španělsku - možnost... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Pardubice
minulý měsíc
Jaká bude Vaše odměna?  - práce v jednosměnném provozu 7 - 15hod  - zaměstnání přímo do kmene společnosti - mzdové ohodnocení 25000... zobrazit nabídku»
Procesní specialista výroby
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Máš zkušenosti z oblasti procesního inženýrství? Zajímáš se o nové věci a máš zájem pracovat s novými technologiemi? Potřebujeme... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu výrobní firmy (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Perspektivní společnost, spokojení zaměstnanci a plná řada benefitů. Takto by se dala vystihnout krátká charakteristika této společnosti.... zobrazit nabídku»
Konstruktér (od 25.000 Kč)
Vysočina
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a zkušenosti na pozici konstruktéra? Máte chuť cestovat a podílet se na zajímavých projektech? Pak... zobrazit nabídku»
Tavič kovů (18.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte si práci a máte zájem o slévárenství? Nevadí Vám třísměnný provoz a prostředí těžkého průmyslu? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Příjemná, nenáročná práce dle výkresové dokumentace = pravidelný příjem, pravidelné motivační bonusy, pravidelná teplá strava a... zobrazit nabídku»
Svářeč/zámečník - plat až 35000 Kč/měs - ubytování zdarma
Hranice na Mor.
minulý měsíc
Ubytování zajišťujeme a hradíme Práce na 12 hod směny či na turnusy Dlouhodobá pracovní jistota Vyplácení záloh zobrazit nabídku»
Směnový mistr ve výrobě (35.000 - 40.000 Kč)
Královéhradecký, Olomoucký, Pardubický
minulý měsíc
Směna nesměna, výroba je třeba. Hledáme zkušené pracovníky v automotiv nebo strojírenství, kteří dokáží vést tým a předat své... zobrazit nabídku»
Technolog - junior
Liberec
minulý měsíc
Máte vystudovanou školu technického zaměření a rádi byste se věnovali novým technologiím v automobilovém průmyslu? Ovládáte anglický... zobrazit nabídku»
Technolog - Liberec
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Rádi byste pracovali pro automobilový průmysl a ovládáte anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Technolog zpracování kovů
Chomutovsko
minulý měsíc
- zázemí tradiční a sociálně odpovědné společnosti - pro absolventy možnost získat zajímavou praxi - možnost odborného rozvoje -... zobrazit nabídku»
Trainee na vedoucího výroby
Ústecký
minulý měsíc
Co klient nabízí? - příležitost vypracovat se na manažerskou roli - práci v mezinárodní společnosti, kde budete využívat cizí jazyk -... zobrazit nabídku»
Svařovací inženýr
Česká Lípa
minulý měsíc
Máte zkušenosti se svařování? Chcete se zapojit do nového projektu v České Lípě? Láká Vás spolupráce v mezinárodních týmech? Pak nám... zobrazit nabídku»
Vedoucí vstupní kontroly (20.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Parta kontrolorů hledá zodpovědného člověka, který jim bude nejen šéfem, ale i parťákem nebo parťačkou. Pokud tedy máte smysl pro detail... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace