Práce v oboru Strojírenství (5426) - strana 106

Strojírenství
Konstruktér (šance pro juniory)
Plzeň - město
minulý měsíc
Umíte myslet ve 3D? Baví vás konstrukce a chcete vidět, jak se z plánů stává hotový produkt. Domluvíte se anglicky nebo německy? Potom jste... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisovny plastů
Teplice
minulý měsíc
Hledáte práci na Teplicku? Baví Vás údržba a seřizování strojů? Hledáme kolegu, který bude mít na starost seřizování a opravy... zobrazit nabídku»
Procesní technolog - junior
Královéhradecký
minulý měsíc
Chcete získat praxi ve výrobní společnosti na Královehradecku dodávající své produkty pro významné firmy v automobilovém průmyslu? Baví... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - Shift Leader
Přerov
minulý měsíc
- důležitou řídící pozici v rámci výrobního úseku - práci pro úspěšnou společnost, která se zajímá o své zaměstnance - ... zobrazit nabídku»
CNC soustružník
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- možnost přesčasové práce - roční prémie 15 000 Kč - dotované stravování a další výhody - možnost ubytování zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s angličtinou
Pardubický
minulý měsíc
Hledáte práci ve stabilní, nadnárodní společnosti? Máte zkušenosti s vývojem a realizací strojních komponentů? Mluvíte anglicky a máte... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér junior
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy technického zaměření a láká Vás oblast CAD konstrukce? Jste kreativní osobnost, která se chce podílet na... zobrazit nabídku»
Konstruktér – okres jičín
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a orientujete se v CAD programech? Chcete se podílet na vývoji nejmodernějších komponentů pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér – automatizace
Pardubický
minulý měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření? Jste schopen denní komunikace v anglickém jazyce a vyznáte se v CAD programech? Návrhy... zobrazit nabídku»
Konstruktér s anglickým jazykem
Pardubický
minulý měsíc
Máte VŠ vzdělání technického zaměření a zajímáte se o nejmodernější technologie? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a... zobrazit nabídku»
Konstruktér - znalost solidworks výhodou
okr. Olomouc
minulý měsíc
Zajímavé finanční ohodnocení Pružná pracovní doba 13. plat Cílové a výkonnostní odměny 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Specialista optimalizace procesů
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Absolventi strojírenských vysokých škol, neváhejte. Hledáme specialistu optimalizace procesů, který se nebojí přijít s vlastními nápady.... zobrazit nabídku»
Samostatný konstruktér s NJ
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste zkušený konstruktér a máte praxi s vedením skupiny spolupracovníků? Máte zájem pracovat ve významné mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»
CAD designer
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou dynamickou společnost? Chcete při práci využít angličtinu? Je Vaší prioritou pracovat... zobrazit nabídku»
Konstruktér - zajímavé projekty
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte... zobrazit nabídku»
2D/3D konstruktér s angličtinou
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Máte praxi v konstruování a k tomu vzdělání v technickém oboru? Vyznáte se dobře v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - CAD
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a orientujete se výborně v technické dokumentaci? Ovládáte anglický jazyk a máte praxi v konstrukci?... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě - praxe není nutná!
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
Finanční ohodnocení FIX 15.000 + BONUSY (automatické navýšení do zkušební době) Závodní stravování - nízká cena obědů, možnost... zobrazit nabídku»
CNC Operátor - Ostrava-Hrabová
Ostrava
minulý měsíc
* Nástupní mzdu 18 000 - 21 000,- Kč (90 Kč/ hod + příplatek za riziko 5,5 Kč/hod+ příspěvek na dopravu až 3000 Kč/ měsíc, 500 Kč... zobrazit nabídku»
Technolog ve strojírenství
Pohořelice
minulý měsíc
* práce v týmu technické přípravy výroby * tvorba technické a výrobní dokumentace * kompletní příprava výroby, zavádění nových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace