Práce v oboru Strojírenství (5290) - strana 106

Strojírenství
Technolog slévárny
Liberec
minulý měsíc
Máte praxi z automotive na pozici technologa? Znáte systémy SIEMENS? Domluvíte se alespoň trochu anglicky nebo německy a hledáte novou práci?... zobrazit nabídku»
Technik kvality, Strakonicko
Strakonice
minulý měsíc
Dodavatel komponentů pro přední výrobce automobilového průmyslu hledá nového kolegu/kolegyni vhodného kandidáta na pozici Technik kvality.... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, Strakonicko
Strakonice
minulý měsíc
Máte VŠ vzdělání technického zaměření? Máte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni? Jste znalý metod průmyslového... zobrazit nabídku»
Lean inženýr s AJ, Strakonicko
Strakonice
minulý měsíc
Technické vzdělání a znalost metod Lean je to, co byste měl/a mít, aby mělo pro Vás smysl číst tento inzerát dál. Jste-li absolventem s... zobrazit nabídku»
Specialista štíhlé výroby | Pelhřimovsko
Pelhřimov
minulý měsíc
Do montérek sice nehubneme, ale SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY se u nás může pustit do práce! Cíl: změny, které povedou k optimalizaci procesů... zobrazit nabídku»
Projekt Manufacturing Leader (PML)
Pardubicko
minulý měsíc
 - možnost kariérního a odborného růstu    - pozice přímo podřízena zahraničnímu vedení  - nabídka výrobní firmy v oboru... zobrazit nabídku»
PLC programátor - Brno (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s implementací řídících systémů Simatic do různých druhů zařízení? Hledáte stabilního zaměstnavatele, kde budete... zobrazit nabídku»
Elektromechanik pro opravy a údržbu linek (20.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
minulý měsíc
Zajímá Vás práce ve stabilní zahraniční společnosti, která patří mezi špičky ve svém oboru, s možností využití nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Soustružník speciálních kusů/konvenční (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do naší kusové výroby hledáme zkušeného soustružníka pro práci s velkými kusy. Jedná se o samostatnou práci dle dokumentace. *... zobrazit nabídku»
Specialista na obsluhu stroje - žhavé pece (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte již za sebou dlouhodobé zkušenosti ve strojírenské výrobě, třeba i jako zámečník? Umíte si poradit a neztrácíte hlavu v težkých... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik - junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte své první zaměstnání? Máte vzdělání v oboru bezpečnostní inženýrství? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro nás ideální... zobrazit nabídku»
Absolvent – stáž v Německu
Pardubický
minulý měsíc
Vystudoval jsi vysokou školu elektrotechnickou? Bavila tě technologie obrábění? Chceš se stát programátorem obráběcích strojů? Domluvíš... zobrazit nabídku»
PLC programátor – obrábění
Pardubický
minulý měsíc
Máte SŠ, nebo VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky? Ovládáte německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem VŠ technického směru? Orientujete se v technické dokumentaci, znáte výrobní procesy a komunikujete v anglickém jazyce? Rádi... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC/ na zaučení (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Zajímavá práce v moderním pracovním prostředí se zaškolením. Hledáme pro obsluhu CNC soustruhu seřizovače do lokality Oslavany. Možnost... zobrazit nabídku»
Konstruktér - strojírenství, automotive
Královéhradecký, Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Jsi absolventem SŠ nebo VŠ? Máš zájem o práci v konstrukci? Baví tě 3D prostředí ve strojírenství nebo automotive odvětví? Mluvíš... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - Mělník
Kralupy nad Vltavou
minulý měsíc
Nabízíme: Čtvrtletí odměny 5% dle pravidel uvedených v kolektivní smlouvě Roční odměna dle pravidel uvedených v kolektivní... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník, děčín
Děčín
minulý měsíc
Hledáte práci ve výrobě a nevadí Vám 12-ti hodinové směnny? Přijďte k nám rozšířit řady jako STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK! Co u nás... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby, vhodné i pro absolventy
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Baví Vás plánování a koordinování? Máte dobré organizační schopnosti a dokážete svou práci přizpůsobit změnám, které jsou ve... zobrazit nabídku»
Konstruktér v zakázkové výrobě
Hradec Králové
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti a nastartuje Vaši kariéru. Pro našeho klienta, výrobní společnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace