Práce v oboru Strojírenství (5524) - strana 108

Strojírenství
Vedoucí konstrukce – plasty
Zlínský
minulý měsíc
Vystudoval jste vysokou školu technického směru, máte praxi v oblasti konstrukce plastových dílů a zkušenosti s vedením lidí? Jste technicky... zobrazit nabídku»
Specialista laboratoře ve slévárenství (20.000 - 23.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický
minulý měsíc
Baví Vás práce s mikroskopem? Rozbory kovů? Chcete kariérně růst a pracovat ve společnosti, která je úspěšná v oblasti slévárenství?... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality ve výrobě
okr.Beroun
minulý měsíc
- zajímavou práci plnou výzev - uplatnění vašich znalostí a kariérní růst - jistota stabilního zaměstnání u prosperující firmy -... zobrazit nabídku»
Koordinátor ve strojírenství
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste organizační typ se zázemím v oblasti strojírenství a právě organizace dílčích akcí v rámci větších strojírenských projektů by... zobrazit nabídku»
Zámečník se znalostí svařování
Přerovsko
minulý měsíc
práci na HPP firemní benefity odpovídající finanční ohodnocení práci v úspěšné zahraniční firmě možnost zvyšování kvalifikace zobrazit nabídku»
Projektový inženýr regálových systémů
Jihočeský, Ústecký, Královéhradecký, Pardubický,...
minulý měsíc
Máte zkušenosti s konstrukcí či přímo vedením projektů v oblasti logistických a skladovacích systémů? Zvážil byste i pracovní místo na... zobrazit nabídku»
Provozní údržbář
Bor u Tachova
minulý měsíc
- Práci ve stabilní prosperující společnosti - Odpovídající finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Roční bonus - Stravenky -... zobrazit nabídku»
Teamleader v údržbě
Bor u Tachova
minulý měsíc
- Práci ve stabilní prosperující společnosti - Zodpovědnou práci na zajímavých projektech - Odpovídající finanční ohodnocení - 5... zobrazit nabídku»
Inspektor kontroly kvality
Ostrava
minulý měsíc
* práci v moderním závodu * mzda - 100 Kč/hod + příplatky za rizika + docházkový bonus - 500 Kč/měsíc (po roce je to 1000 Kč, po dvou... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - Rychnovsko, až 35 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Chcete pracovat pro výrobní společnost se sídlem na Rychnovsku? Elektronika a elektrika jsou Vaší prací a zároveň i koníčkem? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Zámečník (20.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Získejte bohaté zkušenosti s montáží v Brněnské pobočce, ale i v zahraničí - Německu. Pokud umíte číst ve výkresové dokumentaci, jste... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vhodné i pro absolventy
Jihomoravský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost na pomezí okresů Břeclav a Hodonín hledáme uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní zástupce
Praha
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - uplatnění vašich znalostí a dovedností - firemní benefity - pracoviště Střední Čechy, okres... zobrazit nabídku»
Programátor/Technolog CNC stroje (20.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenost s programováním CNC strojů zejména CNC laser? Jste člověk, který rád hledá nová řešení? Místo výkonu práce:... zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje (20.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme seřizovače stroje - vhodné pro technicky nadané ( obráběče, operátory NC a CNC, zámečníky, automechaniky). Můžeme nabídnou... zobrazit nabídku»
Konsturktér/vývojář/designer
Olomoucký
minulý měsíc
Jedinečná příležitost pracovat ve výrobní firmě, která vyrábí jedinečný produkt, hledá na nové oddělení vývojového... zobrazit nabídku»
Technolog pro vývoj
Olomoucký
minulý měsíc
Jedinečná příležitost pracovat ve výrobní firmě, která vyrábí jedinečný produkt, hledá na nové oddělení vývojového... zobrazit nabídku»
Brusič Frýdek- Místek
Frýdek- Místek
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí silné a stabilní společnosti - zajímavé a motivující platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Seřzovač
České Budějovice
minulý měsíc
Odpovídají platové ohodnocení Pracovní smlouva na dobu neurčitou 13. a 14. plat Příplatek za odpolední směnu Dotované stravné ... zobrazit nabídku»
Pracovník/nice pro obsluhu laserového dělícího stroje
Rychnovsko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst - dvousměnný provoz - příspěvek na stravování, stravování ve firmě - nabídka... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace