Práce v oboru Strojírenství (4938) - strana 108

Strojírenství
Konstruktér – automatizace
Pardubický
minulý měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření? Jste schopen denní komunikace v anglickém jazyce a vyznáte se v CAD programech? Návrhy... zobrazit nabídku»
Konstruktér s anglickým jazykem
Pardubický
minulý měsíc
Máte VŠ vzdělání technického zaměření a zajímáte se o nejmodernější technologie? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR ... zobrazit nabídku»
Svářeč, 8 - Ostrov u Stříbra
Ostrov u Stříbra
minulý měsíc
Až 171 Kč/hod Dotované stravování, příspěvek na dopravu 13. a 14. plat, 25 dní dovolené Roční bonus zobrazit nabídku»
Specialista kvality - plat až 30.000,- Kč
Humpolec
minulý měsíc
Můžeme Vám nabídnout: - zajímavé platové ohodnocení 25 - 30.000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní... zobrazit nabídku»
Svářeč / Welder
Humpolec
minulý měsíc
Nabídneme Vám: - zajímavé platové ohodnocení 20 - 27.000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Humpolec
minulý měsíc
- zajímavé platové ohodnocení 20 - 27.000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní zaměstnání v moderním a čistém... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, vhodné i pro absolventy
okres Děčín
minulý měsíc
Pro nové projekty přijmeme zkušeného průmyslového inženýra, ale také i inženýra juniora. Dokážete identifikovat procesy a nastavit vše... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukčního oddělení
okres Děčín
minulý měsíc
Máte zkušenosti ze strojní konstrukce? Vedete projekty a ani vedení lidí Vám není cizí? A anglicky se také domluvíte? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Design engineer
okres Děčín
minulý měsíc
Pro nové projekty přijmeme do našeho týmu nového Design engineera. Nejsi to právě Ty? Co bude náplní práce? - kompletní zpracování... zobrazit nabídku»
Technik kvality
okres Děčín
minulý měsíc
Máte praxi z výrobní, nejlépe strojírenské výroby? Domluvíte se anglicky? A chcete pracovat v oblasti výrobní kvality? Přihlaste se... zobrazit nabídku»
Konstruktér
okres Děčín
minulý měsíc
Hledá se konstruktér! Přidejte se do našeho týmu a podílejte se na zcela nových projektech! Náplní Vaší práce ve zkratce: - zpracování... zobrazit nabídku»
Inženýr kryogenních zařízení
okres Děčín
minulý měsíc
Hledáme specialistu na pozici Inženýr kryogenních zařízení. Pokud máte vzdělání z oblasti strojírenství, praxi z výrobního prostředí... zobrazit nabídku»
Programátor PLC a scada
Ostrava
minulý měsíc
* Zaměstnání u stabilní a silné společnosti * Odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon * Nadstandardní zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Lean Specialista
Plzeňský
minulý měsíc
zajímavou práci ve výrobní společnosti odpovídající platové ohodnocení, prémie, bonusy 5 týdnů placené dovolené příspěvky na... zobrazit nabídku»
Servisní technik - zdravotnická technika
Praha
minulý měsíc
Pro významnou zahraniční společnost zabývající se vývojem a prodejem laboratorní techniky a přístrojů hledáme schopného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Řidič a odsluha logistického vláčku
Prostějov
minulý měsíc
Nabízíme: - dlouhodobá pracovní jistota - 120 - 130 Kč/hod - ubytování zajištěno + příspěvek 2500 Kč/měs. - možnost vyplacení... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka - J19515
okres Olomouc
minulý měsíc
* zázemí úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti * zajímavou práci a odpovídající platové ohodnocení * motivační program, silné... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG - nerez - 26 000 Kč
Frýdek - Místek
minulý měsíc
- zázemí silné a stabilní společnosti - dlouhodobá spolupráce - možnost přesčasů - volné víkendy (práce PO - PÁ, ranní +... zobrazit nabídku»
Expert na efektivitu Hledáme procesního inženýra
Zlínský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Máme Vám co nabídnout: · práci v moderním pracovním prostředí · profesní růst, možnost zahraničních stáží · vstupní zaškolení v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace