Práce v oboru Strojírenství (5316) - strana 109

Strojírenství
Strojní zamečník – AL profily (-mpb-)
okr. Blansko
minulý měsíc
- perspektivní práci ve výrobní společnosti - profesní růst - dobré platové podmínky – v závislosti na výkonu - závodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu (-mpp-)
okr. Přerov
minulý měsíc
- práci ve stabilní zahraniční firmě - příjemné pracovní prostředí - možnost podílet se na vývoji nových produktů - široké... zobrazit nabídku»
Zkušební technik do zkušebny tepelných a ekologických zařízení (
okr. Brno
minulý měsíc
dobré mzdové ohodnocení, příspěvky na dovolenou a příspěvky ze stabilizačního fondu 5 týdnů dovolené, proplácení přesčasů,... zobrazit nabídku»
Zkušební technik mechanických a tlakových zařízení (-mpb-)
okr. Brno
minulý měsíc
- samostatnost v rozhodování, odpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti - časová flexibilita - ochota dále se vzdělávat -... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu nebo CNC laseru (-mpv-)
okr. Vyškov
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - výhodné mzdové a pracovní podmínky - dynamickou práci v týmu - zaměstnanecké výhody dle kolektivní... zobrazit nabídku»
Konstruktér (-kmj-)
okr. Jihlava
minulý měsíc
- perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti - moderní pracovní prostředí - 5 týdnů dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Mistr montáží (-kmv-)
okr. Vyškov
minulý měsíc
- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti - zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu - neustálý... zobrazit nabídku»
Vývoj - nová divize - elektrotechnika, automatizace
Pardubice
minulý měsíc
Budete se moci účastnit start-upu, který Vám otevře dveře do světa nových technologií a vizí, pracovat v mezinárodní společnosti s... zobrazit nabídku»
Technický konzultant / Project manager - vývojová divize (m/f)
Pardubice
minulý měsíc
Budete se moci účastnit start-upu, který Vám otevře dveře do světa nových technologií a vizí, pracovat v mezinárodní společnosti s... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu
Ostrava
minulý měsíc
· Stabilní zaměstnání ve společnosti z oblasti automotive · Využití cizích jazyků na denní bázi · Další vzdělávání – jazykové i... zobrazit nabídku»
Robotic Engineer
Pardubice
minulý měsíc
- práce s moderní technologií v nadnárodní společnosti - zajímavé mzdové ohodnocení dle pracovních zkušeností - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Quality Engineer
Brno
minulý měsíc
- implementace a dodržování procesů kvality dle firemních standardů - spolupráce na interních auditech kvality - práce s 5S, 8D, možnost... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer
Břeclav
minulý měsíc
- výběr dodavatelů - koncepční práce se stávajícími dodavateli - spolupráce a vyhodnocování auditů - continuous improvement zobrazit nabídku»
Quality engineer
Břeclav
minulý měsíc
- koordinace procesů kvality dle ISO 9001 a vnitropodnikového systému řízení - školení zaměstnanců v oblasti kvality - koordinace vedení... zobrazit nabídku»
Kontrolor výroby
Plzeň - sever
minulý měsíc
Mezi Vaše úkoly bude patřit: - kontrola a dozor ve výrobním procesu - rozměrové kontroly svařenců - mezioperační a výstupní kontrola -... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr / technolog
Ostrov
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti jako Procesní inženýr. Místo pracoviště - Ostrov Vaším úkolem... zobrazit nabídku»
Manažer dodavatelské kvality - vyzrálá zkušená osobnost
Jihomoravský
minulý měsíc
Můžete se kromě skvělého platu těšit na další benefity, jako například 13.plat, čtvrtletní bonusy, 25 dní dovolené a další... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby
Liberecký
minulý měsíc
Jedinečná příležitost! Máte praxi s vedením lidí a výroby? Pohybujete se pár let v automotive? Ano? Pak hledáme právě Vás! Obsazujeme... zobrazit nabídku»
Produktový a vývojový inženýr
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenost s prací na projektech? Znáte technickou dokumentaci a domluvíte se anglicky? Tak právě pro Vás máme jedinečnou možnost... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Cheb
Cheb
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako procesní inženýr/technolog/průmyslový inženýr? Hovoříte anglicky? Chcete novou a zajímavou práci? PROCESNÍ... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace