Práce v oboru Strojírenství (5286) - strana 112

Strojírenství
Dělník/ obsluha výrobní linky (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Nabízíme stabilní zaměstnání v regionu Ivančice pro kandidáta se strojírenským vzděláním a ochotou dále se vzdělávat dle potřeb... zobrazit nabídku»
Technolog/šéf montér výrobních linek (30.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste technický typ člověka a máte zkušenosti s montážemi strojního zařízení? Do mezinárodní strojírenské společnosti v Brně hledáme... zobrazit nabídku»
Svářeč s EN 135 - Šenov u NJ - od 165 Kč/h čistého
Šenov u Nového Jičína
před 2 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zajištěné ubytování 5 minut pěšky od podniku - motivující finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s AJ
Moravskoslezský kraj
před 2 měsíci
Pro mezinárodní automotive společnost hledáme aktivní kandidáty na pozici Procesního inženýra. Máte zkušenost se zaváděním procesů v... zobrazit nabídku»
Konstruktér – Nový Jičín
Nový Jičín
před 2 měsíci
Pokud máte zkušenosti z konstrukce, jste samostatný, učenlivý a máte chuť vést i své vlastní projekty, tak nám určitě napište. ... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník/dělnice - České Velenice
České Velenice
před 2 měsíci
* Práce na HPP - nástup ihned * Možnost kariérního postupu * Týden dovolené navíc - 5 týdnů * Měsíční prémie až 30 % k základní... zobrazit nabídku»
NC Soustružník
Plzeň
před 2 měsíci
dlouhodobé perspektivní zaměstnání stabilní zázemí silné společnosti možnost profesního a osobnostního růstu 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Frézař - Brno
Brno
před 2 měsíci
Obsluha konvenční odvalovací frézy – výroba ozubení odvalovacím způsobem 70% náplně práce. Doplňková činnost – soustružení na... zobrazit nabídku»
Cad/cam Specialista
Brno
před 2 měsíci
Náplň práce: vlastní měření součástí /nutná praxe v měření, posuvka, mikrometr, kalibr samostatná tvorba výkresů v AUTOCADu ve... zobrazit nabídku»
Jeřábník na mostové jeřáby ovládání ze země
Úvaly
před 2 měsíci
- výborné platové podmínky - možnost ubytování - práci v čistém prostředí - dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - ubytování zdarma - 91,-Kč/hod v čistém!
Pardubice
před 2 měsíci
zázemí stabilní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování... zobrazit nabídku»
Operátor slévárny - ubytování zdarma - 96,-Kč/hod v čistém!
Pardubice
před 2 měsíci
zázemí stabilní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování... zobrazit nabídku»
Konstruktér CAD/CAM
Praha
před 2 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti konstrukce trakční techniky, nebo automotive? Ovládáte program Solidworks a rádi byste využívali ve své práci... zobrazit nabídku»
Konstruktér trakční techniky
Praha
před 2 měsíci
Máte dobré znalosti v oblasti strojní konstrukce? Baví Vás konstruktérské práce dle nejnovějších trendů a máte anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Coordinator supervisor production
Chomutov
před 2 měsíci
Máte zkušenost s vedením týmu na pozici SUPERVISOR ideálně v automotive společnosti, jste přirozená autorita a máte dobrou znalost ... zobrazit nabídku»
Supervisor ve výrobě - automotive
Chomutov
před 2 měsíci
Chcete se stát součástí stabilní společnosti, jste manažersky schopný a máte tah na branku? Máte zkušenosti na pozici SUPERVISORA výroby v... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení automatizace s NJ
Okres Ústí nad Labem
před 2 měsíci
Máte prokazatelné zkušenosti s vedením týmu? Zajímáte se o oblast automotive a procesy automatizace Vám nejsou cizí? Ovládáte německý... zobrazit nabídku»
Operátor výroby 25.000Kč/měsíc + nástupní bonus + benefity
Drásov
před 2 měsíci
- Mzda 21-25.000 Kč - nástupní bonus po zkušební době 10.000 Kč - Cafeteria systém až 10.000 Kč ročně - práci na HPP, hned od začátku v... zobrazit nabídku»
Technická podpora obchodního oddělení s NJ/AJ | Havlíčkobrodsko
Havlíčkův Brod
před 2 měsíci
Jste technik, ale přesto Vám víc vyhovuje práce v kanceláři? Chcete při práci denně využívat cizí jazyk - NJ nebo AJ a stát se... zobrazit nabídku»
CNC seřizovač (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme CNC seřizovače se znalostí úpravy programů v ISO kódu a znalostmi práce s CNC. Nabízíme stabilitu mezinárodní firmy a moderní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace