Práce v oboru Strojírenství (5676) - strana 113

Strojírenství
Lean engineer (i pro absolventy)
Česká Lípa
minulý měsíc
- Bohaté firemní benefity (5 týdnů dovolené, 13. Plat, jazykové kurzy, školení…) - Jednosměnný provoz - Stabilní zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů CO2
Mělník
minulý měsíc
- motivující finanční ohodnocení - týdenní poskytování záloh - stravenky - možnost dotovaného ubytování zobrazit nabídku»
Manažer kvality s NJ
okr. Prachatice
minulý měsíc
- Zázemí silné společnosti s mezinárodní účastí - Pozice přímo podřízená jednateli společnosti - Nadstandardní finanční... zobrazit nabídku»
Produktový Manažer s NJ - chladírenství
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Plánovač - supply chain
okres Prachatice
minulý měsíc
- Perspektivní pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti - Velmi dobré finanční ohodnocení - Osobní i profesní růst - Odborné... zobrazit nabídku»
Procesní technik výroby junior - Hořicko
Královéhradecký
minulý měsíc
- práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí stabilní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Motivační finanční ohodnocení + prémiová složka mzdy dle... zobrazit nabídku»
Konstruktér/projektový inženýr
Prostějov
minulý měsíc
Jste vysokoškolsky vzdělaný, baví Vás různorodá práce? Chcete komunikovat se zákazníky a bavit se na technické úrovni? Pokud ano, pošlete... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Lutín
minulý měsíc
Hledám operativního nákupčího, který je nakloněn nové pracovní příležitosti. Pokud chcete pracovat pro stabilní společnost pošlete mi... zobrazit nabídku»
Development engineer - možné i pro absolventy
Olomouc
minulý měsíc
Chcete být členem týmu, který zavádí nové produkty do výroby? Pokud ano, pošlete mi Váš životopis. Vaší pracovní náplní bude: *... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka
Olomouc
minulý měsíc
Jeden z top zaměstnavatelů v Olomouckém kraji rozšiřuje svůj tým Konstruktérů. Náplň práce: - tvorba a úpravy výkresové a... zobrazit nabídku»
Technolog slévárny
Hrádek nad Nisou
minulý měsíc
Máte praxi z automotive na pozici technologa? Znáte systémy SIEMENS? Domluvíte se alespoň trochu anglicky nebo německy a hledáte novou práci?... zobrazit nabídku»
Projektový technolog 30-50 000Kč - šance i pro absolventy
Hrádek nad Nisou
minulý měsíc
Vyznáte se ve strojírenství? Chcete pracovat na projektech v automobilovém průmyslu? Domluvíte se anglicky nebo německy a umíte pracovat v CAD... zobrazit nabídku»
Procesní kontrolor - 3D měření
Liberecký
minulý měsíc
Je kvalita v automotive Váš obor? Ovládáte 3D meření a vyznáte se v technické dokumentaci? Tak nám napište! Nově obsazujeme pozicic:... zobrazit nabídku»
Operátor CNC (přestupní bonus 20 000 Kč) - hulín
Hulín
minulý měsíc
Šance i pro absolventy ŠKOL! Prosperující výrobní společnost v HULÍNĚ s českým vedení a dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého... zobrazit nabídku»
Technický asistent
Bílina
minulý měsíc
Končíte vysokou či střední školu a hledáte uplatnění na začátek Vaší kariery?! Ve stabilní automotive společnosti Vám k Vašemu... zobrazit nabídku»
Konstruktér,Jihlava, příležitost pro absolventy
Jihlavsko
minulý měsíc
Z důvodu rozšiřování portfolia výroby rozšiřujeme náš tým konstruktérů. Ať už máte čerstvě zaschlý vysokoškolský diplom nebo... zobrazit nabídku»
Programátor/Technolog CNC stroje (21.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste člověk, který rád hledá nová řešení? Místo výkonu práce: Okres-Vyškov. Vhodné pro kanidáty z Vyškova a okolí, Brno-Venkov,... zobrazit nabídku»
Programátor CNC/ junior (20.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absloventem se strojním vzděláním nebo by jste se rádi dostali od stroje k programování na počítači? Chcete pracovat pro společnost,... zobrazit nabídku»
Software inženýr/ka – programátor/ka PLC
Liberec
minulý měsíc
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu jazykové kurzy 5 týdnů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace