Práce v oboru Strojírenství (4934) - strana 113

Strojírenství
Senior konstruktér s AJ/NJ
Olomoucký
minulý měsíc
Konstrukce pro sériovou výrobu je Váš denní chleba a domluvíte se anglicky nebo německy? Máte chuť vidět výsledky své práce na trhu?... zobrazit nabídku»
Programátor průmyslových robotů
Lovosice
minulý měsíc
Chtěli byste oživovat průmyslové roboty? Máte zkušenosti s PLC programováním a komunikativní znalost Aj nebo Nj? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Technický asistent, vhodné pro absolventy
okres Litoměřice
minulý měsíc
Hledáte perspektivní práci v dobře zavedené firmě v litoměřickém okrese? Nabízíme právě skvělou příležitost začít si budovat... zobrazit nabídku»
Operátor CNC / od 21 000Kč v čist. / nástup ihned
Staré Ransko
minulý měsíc
- Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr. - Nástupní plat 21 000kč v čistém. - Bezplatné ubytování v blízkosti pracoviště... zobrazit nabídku»
Referent/ka průmyslového inženýrství
Královehradecko
minulý měsíc
 - PP na dobu určitou, po zapracování na HPP  - osobní růst ve stabilní strojírenské firmě  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - 1... zobrazit nabídku»
Operátor montáže 7 –Ostrov u Stříbra
Ostrov u Stříbra
minulý měsíc
Nabízíme: Nástup přímo do kmene Až 152 Kč/hod + příplatek za odpolední směnu Dotované stravování, příspěvek na dopravu ... zobrazit nabídku»
Technolog
Chrudimsko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst ve stabilní společnosti - stravenky - stravování v areálu - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě, plat 120Kč-130 Kč/hod., Prostějov
Olomoucký kraj
minulý měsíc
- Plat 120,- až 130,- Kč /hod - ubytování v bytech zdarma (platíte jen spotřebu el. energie a vody) - závodní stravování, zobrazit nabídku»
Programátor PLC se Simaticem - J25515
okr. Olomouc
minulý měsíc
* zázemí významné a neustále se rozvíjející společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program * samostatnou a... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, pobočku mezinárodní firmy zabývající se výrobou schodišťových výtahů, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr
okr. Nový Jičín
minulý měsíc
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Materiálový specialista – Uherské Hradiště
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Náplň práce: návrh a schvalování materiálové základny pro výrobu letounů (kovy – ocel, neželezné kovy - slitiny lehkých kovů,... zobrazit nabídku»
Technolog lepení – Uherské Hradiště
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Náplň práce: Zpracování technologických postupů pro operace lepení a hermetizace včetně stanovení výkonových norem. Zpracování... zobrazit nabídku»
Horizontář a soustružník – žďár n. sázavou
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, působícího v oblasti speciální železniční techniky, nákladních automobilů hledáme kvalifikované kandidáty na pozice... zobrazit nabídku»
Inženýr tepelných sítí
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte praxi jako projektant tepelných sítí nebo potrubních rozvodů? Umíte navrhovat v AutoCADu a chcete pracovat pro úspěšnou strojírenskou... zobrazit nabídku»
Koordinátor konstruktérů
Vysočina
před 2 měsíci
Vystudoval jste vysokou školu technického zaměření a máte víceletou praxi na pozici konstruktéra ve strojírenství? Jste technicky zdatní a... zobrazit nabídku»
Manažer konstruktérů - automotive
Zlínský
před 2 měsíci
Vystudoval jste vysokou školu technického směru, máte praxi v oblasti konstrukce plastových dílů a zkušenosti s vedením lidí? Jste technicky... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce – plasty
Zlínský
před 2 měsíci
Vystudoval jste vysokou školu technického směru, máte praxi v oblasti konstrukce plastových dílů a zkušenosti s vedením lidí? Jste technicky... zobrazit nabídku»
Pomocný konstruktér - absolventi, hlaste se! (25 - 30.000 Kč)
Prostějovsko, Brno, Olomouc
před 2 měsíci
Jste absolventem školy v oblasti strojírenství? Domluvíte se prokazatelně cizím jazykem a technologie v rámci kreslení pro Vás nejsou... zobrazit nabídku»
Koordinátor ve strojírenství
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Jste organizační typ se zázemím v oblasti strojírenství a právě organizace dílčích akcí v rámci větších strojírenských projektů by... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace