Práce v oboru Strojírenství (5396) - strana 116

Strojírenství
Technický ředitel s AJ/NJ
Středočeský
minulý měsíc
Máte dokončenou vysokou či střední školu v technickém oboru a zkušenosti s vedením technologické přípravy výroby? Anglicky či německy... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek – strojař
Středočeský
minulý měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství a praxi v oblasti technické přípravy výroby? Bez problémů komunikujete v anglickém nebo... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP
Pardubický
minulý měsíc
Máte vzdělání technického zaměření a praxi jako technik BOZP ve výrobní společnosti? Orientujete se v příslušných standardech a chcete... zobrazit nabídku»
Konstruktér - senior
Plzeňský
minulý měsíc
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte... zobrazit nabídku»
Technolog povrchových úprav
Moravskoslezský
minulý měsíc
- zajímavou práci v příjemném a dynamickém pracovním prostředí - motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém -... zobrazit nabídku»
Skladník, týdenní zálohy 1300 Kč
Pardubice
minulý měsíc
Mzda od 87 Kč/hod + příplatky     +  6 Kč/h za odpolední směnu     + 12 Kč/h za noční směnu     +  8 Kč/h za práci v... zobrazit nabídku»
Neváhejte a doporučte nám své známé nebo kamarády
Žebrák
minulý měsíc
– základní mzda 18.000 Kč – příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod – příplatky za noční směnu 16 Kč/hod – Příplatky za práci... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby chladících jednotek
Nymburk
minulý měsíc
Plat dle pracovní pozice, podle schopností a praxe s navýšením po zkušební době. Minimální měsíční nástupní plat 18 000... zobrazit nabídku»
Konstruktér - zajímavé mzdové ohodnocení
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Pro našeho dlouhodobého klienta, který působí v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR. - Konstrukce v... zobrazit nabídku»
Nákupčí, i pro absolventy
Kamenice nad Lipou
minulý měsíc
Využijte příležitost k uplatnění na pozici nákupčího v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti se sídlem na Pelhřimovsku. Vaší... zobrazit nabídku»
Samostatný montážní technik pro jednoúč.stroje (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do naší montážní dílny hledáme kolegu pro samostatnou montážní práci dle výkresové dokumentace s přesahem do elektra. * zázemí... zobrazit nabídku»
Údržbář obráběcích strojů/ 2 směny (až 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro opravu a údržbu NC a CNC obráběcích strojů hledáme údržbáře na 2 směny - týden dopolední, týden odpolední. Měl by mít zkušenost... zobrazit nabídku»
CAD designer
Jihomoravský, Zlínský
minulý měsíc
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Hledáte práci na pozici STROJNÍ KONSTRUKTÉR na Vyškovsku? Ovládáte konstrukci v 3D programech a máte zkušenost v oblasti zpracování kovů?... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vývojový inženýr
okres Jindřichův Hradec
před 2 měsíci
- zázemí nadnárodní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - bonusy - odborné a další jazykové vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce, Brno-Slatina
Brno
před 2 měsíci
Co za to nabízíme… nadstandardní platové podmínky od 19 200 Kč týdenní zálohy 13. plat navýšení mzdy po zkušební době odměny... zobrazit nabídku»
Zámečník / montér - od 19 000Kč v čistém - pouze ranní směny
Plzeň
před 2 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda od 140kč/h v čistém - pouze ranní 8h směny - ubytování lze po... zobrazit nabídku»
Lean specialista
Jihomoravský
před 2 měsíci
Chcete se podílet na zlepšování procesů ve výrobní společnosti? Ovládáte nástroje štíhlé výroby, jste analytik a flexibilní člověk,... zobrazit nabídku»
Technolog / vedoucí technického úseku s AJ | 40 000 Kč
Jihlava
před 2 měsíci
Chcete se profesně posunout kupředu? Právě máte jedinečnou příležitost! Jsme menší nadnárodní společnost a hledáme technicky zdatného... zobrazit nabídku»
Zámečník do výroby (22.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Do strojírenské firmy se hledá zámečník s praxí. * zázemí moderní společnosti * nadstandardní mzdové ohodnocení * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace