Práce v oboru Strojírenství (5740) - strana 117

Strojírenství
Zkusebni technik (NDT kontrola)
Praha, Jihočeský, Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: samostatně provádí NDT kontrolu dílů, MT a PT podle požadavků zákazníka a NADCAP samostatně tvoří pracovní návodky... zobrazit nabídku»
Mechanik CNC strojů
Brno
minulý měsíc
- Zajímavou a perspektivní práci v rámci prosperujícího nadnárodního koncernu - Možnost firemního stravování v závodní jídelně –... zobrazit nabídku»
Lakýrník - od 20 000Kč v čistém / centrum Plzně
Plzeň
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - práce na jednu směnu - ranní - nástupní mzda od 120kč/h - dobrá dostupnost MHD,... zobrazit nabídku»
Technolog technické přípravy výroby - Vhodné pro absolventy
Příbram
minulý měsíc
Práci na HPP Kvalitní zaškolení, podporu mistra a technologa Odměnu za plnou docházku až 600 Kč Náborový příspěvek v celkové... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality + NJ
Mělník
minulý měsíc
- roční prémie - příspěvek na penzijní spoření - dotované závodní stravování - bezplatné jazykové kurzy - zaměstnanecké firemní... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje Slaný
Slaný
minulý měsíc
- pěkný inovativní závod - HPP - doba neurčitá - uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností - příspěvěk na stravování,... zobrazit nabídku»
Svářeč - zámečník
Slaný
minulý měsíc
- pěkný inovativní závod - HPP - doba neurčitá - uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností - příspěvěk na stravování,... zobrazit nabídku»
Mechanik ČB - údržba a obsluha strojů
České Budějovice
minulý měsíc
* Základní mzda 18-19.000,-Kč/měsíc + prémie 0-4.000,-Kč/měsíc * Bonus za nemarození 1.000,-Kč/měsíc * Osobní ohodnocení 1.500,-Kč ... zobrazit nabídku»
Vedoucí elektro výroby s AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Práce v mezinárodní společnosti Přátelská atmosféra 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Možnost další seberealizace Firemní... zobrazit nabídku»
Technolog výroby dílů
okres Litoměřice
minulý měsíc
Hledáte stabilní společnost, kde můžete udělat kariéru? Kde se o Vás budou dobře starat? Kde dostanete prostor pro svůj další rozvoj? ... zobrazit nabídku»
Design engineer
okres Děčín
minulý měsíc
Máte dobrou představivost? A umíte své nápady převést "na papír"? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, pak možná máme práci právě pro Vás!... zobrazit nabídku»
Technik kvality
okres Děčín
minulý měsíc
Máte praxi z výrobní, nejlépe strojírenské výroby? Domluvíte se anglicky? A chcete pracovat v oblasti výrobní kvality? Přihlaste se... zobrazit nabídku»
Konstruktér
okres Děčín
minulý měsíc
Hledá se konstruktér! Přidejte se do našeho týmu a podílejte se na zcela nových a unikátních projektech! Náplní Vaší práce ve... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Děčín
minulý měsíc
Orientujete se v technické dokumentaci? Angličtina Vám není cizí? Chcete být součástí rostoucího a sílícího týmu profesionálů? Pokud... zobrazit nabídku»
Inženýr kryogenních zařízení
okres Děčín
minulý měsíc
Hledáme specialistu na pozici Inženýr kryogenních zařízení. Pokud máte vzdělání z oblasti strojírenství, praxi z výrobního prostředí... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s AJ
Třebíčsko/Žďársko
minulý měsíc
Komunikace se zákazníky a řešení jejich kvalitativních požadavků je to, co chcete dělat v nové práci? A máte zkušenosti s kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny
Jihlava
minulý měsíc
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Nevadí Vám pracovat v 3 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistik pro skladové hospodářtví
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti z logistiky ve výrobě či skladového hospodářství? Jste vůdčí typ?Máme tu novou příležitost pro Vás! - vedení... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění
Kutnohorsko
minulý měsíc
Máte zkušenost v seřizování CNC strojů?Rádi byste pracovali ve společnosti s nejmodernějšími technologiemi? Sériová výroba vám není... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace