Práce v oboru Strojírenství (5562) - strana 117

Strojírenství
Inženýr kvality - vývoj, dokumentace
Olomoucký
minulý měsíc
Baví Vás vývoj i kvalita? Máte zkušenosti s nástroji kvality jako FMEA nebo APQP? Tak je to šance pro Vás! Náplň práce: - spolupráce při... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - vývoj
Olomoucký
minulý měsíc
Jste silná osobnost? TECHNIK? Jste schopen koordinovat projektové týmy v automotive? Domluvíte se anglicky a chcete se podílet na mezinárodních... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive s AJ
Olomouc
minulý měsíc
Jste konstruktér tělem i duší? Baví Vás vytvářet 3D modely pro top firmy? Mluvíte anglicky/německy? Pokud ANO, tak je to šance pro... zobrazit nabídku»
PLC programátor, zahraniční služební cesty
Olomoucký
minulý měsíc
Jste odborník na programování PLC? Domluvíte se anglicky? Nemáte problém s cestováním? Jestli ANO, je to šance pro Vás. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby (automotive)
Plzeňský
minulý měsíc
Vaším úkolem bude: - vedení výrobního týmu - zajištění plynulé výroby - aktivní spolupráce při dodržování výrobního plánu -... zobrazit nabídku»
Purchasing manager/ Manažer nákupu
Kadaň
minulý měsíc
Hledáte výzvu? Máte schopnosti a dovednosti, které z Vás dělají výborného manažera nákupu? Jste vůdčí a odolná osobnost? Hledáme... zobrazit nabídku»
Technik kvality, Strakonicko
Blatná
minulý měsíc
Dodavatel komponentů pro přední výrobce automobilového průmyslu hledá nového kolegu/kolegyni vhodného kandidáta na pozici Technik kvality.... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky, 30-45 000 Kč, nový investor
Jihlava
minulý měsíc
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte strojírenské vzdělání a praxi jako technolog ve strojírenské výrobě? Orientujete se v technologiích obrábění a přistupujete... zobrazit nabídku»
Technolog strojař (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do týmu technologů v české moderní společnosti hledáme samostatného kolegu TECHNOLOGA. Máte zkušenosti s technologiemi studeného tváření... zobrazit nabídku»
Vedoucí úseku strojírenské výroby (až 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jsme strojírenská firma a vyrábíme kusovou výrobu. Hledáme do nově rozšiřujícího se týmu vedoucího úseku pro CNC výrobu. * zázemí... zobrazit nabídku»
Technolog s AJ (32.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Vás kalkulace nákladů pro výrobu? Orientujete se v technické dokumentaci a máte znalosti z oblasti kovovýroby nebo plastů? Jste... zobrazit nabídku»
Kontrolor procesu výroby (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat v moderním a hezkém prostředí v Brně? Máte zkušenosti s procesní kontrolou kvality? Pak hledáme právě Vás. * práci v... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - junior (18.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absloventem se strojním vzděláním nebo by jste se rádi dostali od stroje k programování na počítači? Chcete pracovat pro společnost,... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr s AJ
okr. Olomouc
minulý měsíc
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené odborné vzdělávání a rozvoj příspěvek na... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér
Středočeský
minulý měsíc
Máte dobré organizační schopnosti a zkušenosti s vedením v oblasti automotive? Chcete se podílet na vývoji nejnovějších designových... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce v automotive
Středočeský
minulý měsíc
Chcete se podílet na vývoji nejnovějších designových prvků pro přední světové automobilky? Máte technického ducha a bezpečně ovládáte... zobrazit nabídku»
Konstruktér - catia
Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v konstrukci a chcete se podílet na vývoji plastových komponentů? Máte ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru?... zobrazit nabídku»
Konstruktér - solidworks
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů, nebo s automatizací? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete být součástí... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka
Plzeňsko
minulý měsíc
- Práci na hlavní pracovní poměr - finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností - 5 týdnů dovolené - finanční bonusy -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace