Práce v oboru Strojírenství (4862) - strana 117

Strojírenství
Lean inženýr
Triangle
před 2 měsíci
Hledáme na pozici LEAN INŽENÝR zkušené kandidáty(ky) z oblasti automotive! Pokud Vás pozice zaujala, tak nám pošlete Váš životopis. LEAN... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Královehradecko
před 2 měsíci
 - nabídka práce na HPP  - zázemí stabilní společnosti  - nabízíme osobní a profesní rozvoj  - otevřená pozice pro zkušené i junior... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 111 Ostrava
Ostrava
před 2 měsíci
- školení na práci ve výškách - ubytování zdarma - motivující finanční ohodnocení - výborná dopravní dostupnost - pracovní... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - mzda od 25 000 Kč
Jablonec nad Nisou
před 2 měsíci
- průměrná mzda od 25 000 Kč, - odměny dle přístupu k práci, - zvýhodněné příplatky při přesčasové práci o víkendech (75 %) -... zobrazit nabídku»
Specialista výroby - automotive
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte zájem o uplatnění v automotive? Chcete spojit Vaši budoucí kariéru se silným hráčem na trhu? Pokud jste si odpověděli ANO, tak... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník 25.000 Kč/měs
Přerov
před 2 měsíci
Nabízíme: - mzda od 130Kč/hod (25.000Kč/měs) - zajistíme ubytování - příspěvek na ubytování - možnost záloh - zajímavou... zobrazit nabídku»
Technik kvality v předsérii
Olomoucký
před 3 měsíci
Zajímavá pracovní příležitost v oblasti řízení jakosti v Olomouckém kraji. Vaší pracovní náplní bude: * spolupracovat na náběhu... zobrazit nabídku»
Hledáme brusiče kovů
Brno
před 3 měsíci
Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - autoelektrikář 25 - 30 000Kč/měs.
Žebrák
před 3 měsíci
Nástupní mzda 25 – 30 000Kč/měs. Příspěvek na dopravu Příspěvek na stravování Bonus za doporučení 2 000 Kč zobrazit nabídku»
Svářeč, 30 - Stříbro
Stříbro
před 3 měsíci
až 24.966- Kč/měs. stravenka v hodnotě 80,- Kč, příspěvek na dopravu 25 dní dovolené bonus za neabsenci, bonus za produktivitu... zobrazit nabídku»
Konstruktér/vývojář
Olomoucký
před 3 měsíci
Hledáš novou výzvu nebo chceš být součástí velkého projektu? Jsi konstruktér a zvládáš alespoň základní komunikaci v německém... zobrazit nabídku»
Servisní technik - kompresory
Brno
před 3 měsíci
zajímavé finanční ohodnocení stravenky, příspěvek na penzijní připojištění stabilní, dlouhodobé zaměstnání profesní... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - Znojemsko
Znojmo
před 3 měsíci
Máte obchodního ducha? Jste zákaznicky orientovaný a chcete pracovat se strojírenskými produkty? V tom případě mi pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - Znojemsko
Znojmo
před 3 měsíci
Chcete pracovat pro strojírenskou společnost působící na mezinárodním trhu? Chcete profesně růst a učit se nové věci? Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Znojemsko
Znojmo
před 3 měsíci
Vaším úkolem bude: * Zpracovávání 3D konstrukčních návrhů * Vytváření technické specifikace výrobku * Vyřizování požadavků na... zobrazit nabídku»
Technolog lisovny
Olomoucký
před 3 měsíci
- zavádění nových procesů vstřikování plastů - zdokonalování a optimalizace stávajících technologických procesů - řešení... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní kvality
Olomoucký
před 3 měsíci
Vaší pracovní náplní bude: - odpovědnost za kvalitu výroby pro klíčového zákazníka společnost - koordinace procesního a výrobního... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Přerov
před 3 měsíci
Nabízíme: - dlouhodobou pracovní jistotu - zajišťujeme ubytování - poskytujeme příspěvek na ubytování - práci ve směnné provozu zobrazit nabídku»
Vedoucí logistik pro skladové hospodářtví
Vysočina
před 3 měsíci
Máte zkušenosti z logistiky ve výrobě či skladového hospodářství? Jste vůdčí typ?Máme tu novou příležitost pro Vás! - vedení... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby v technickém oddělení
Náchodsko
před 3 měsíci
- zázemí stabilní společnosti - práce na plný úvazek na dobu neurčitou - příspěvek na stravování zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace