Práce v oboru Strojírenství (5440) - strana 117

Strojírenství
Výměnář
Plzeň
minulý měsíc
- velmi dobré platové ohodnocení - mnoho zaměstnaneckých výhod (bonusové prémie, příspěvky na dopravu, příspěvky na stravování, ... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Plzeň
minulý měsíc
- velmi dobré platové ohodnocení - mnoho zaměstnaneckých výhod (bonusové prémie, příspěvky na dopravu, příspěvky na stravování,... zobrazit nabídku»
Zámečník
Plzeň
minulý měsíc
- dobré platové ohodnocení - výkonnostní prémie - mimořádné prémie za řádnou docházku - prémie za pracovní výročí - dovolená 4... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Plzeň
minulý měsíc
- Dobré platové ohodnocení – závislé na zkušenostech - 13. plat - 5 týdnů dovolené - Příspěvky na stravování, příspěvky na... zobrazit nabídku»
Procesní/Výrobní inženýr
okres Trutnov
minulý měsíc
- nejen moderní prostředí, ale také lidský přístup a profesionalitu - platová výše záleží na Vašich zkušenostech - firemní benefity... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Ostrov nad Ohří
minulý měsíc
hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY v Ostrově nad Ohří Vaším úkolem bude: - organizace výroby ve stabilní a perspektivní společnosti - spolupráce... zobrazit nabídku»
Mistr nástrojárny
Třinec
minulý měsíc
- ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení - práce na HPP v dynamicky se rozvíjející firmě - přátelský pracovní kolektiv -... zobrazit nabídku»
Zámečník, autoklempíř
Přelouč
minulý měsíc
100 Kč/hod + úkolová složka mzdy 0-50Kč/hod dle plnění norem + odměna až 2000 Kč/měsíc práce v jednosměnném provozu pracovní doba... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí - lean
Hodkovice nad Mohelkou
minulý měsíc
Znáte techniky a metody štíhlé výroby a máte zkušenosti na pozici ve vedení projektu? Pak máme nabídku přímo pro Vás! PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývojových aktivit
Hodkovice nad Mohelkou
minulý měsíc
Jste čerstvým absolventem strojírenského oboru a chcete do automotive průmyslu? Pokud se domluvíte anglicky máme pro Vás jedinečnou... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior - vhodné pro absolventy
Liberecký
minulý měsíc
Bavila Tě na škole konstrukce a chtěl by jsi se tomu věnovat dále a naučit se v Catii? Máme zde pro Tebe jedinečnou možnost stát se členem... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování
Rýnovice
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a rádi byste pracovali na pozici Technologa? Domluvíte se německy nebo anglicky a hledáte práci ve stabilní... zobrazit nabídku»
Technický editor s NJ - Praha 50 000 - 60 000Kč
Liberec
minulý měsíc
Máte vášeň pro vlaky? Významná mezinárodní společnost pro vývoj HW pro automatizaci a řízení, hledá kolegy do nového vývojového... zobrazit nabídku»
Designer - plasty (nové R&D centrum) - až 65 tis. CZK
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti designu plastových dílů? Nabízíme zajímavé uplatnění u našeho klienta, zahraniční R&D centrum v Praze,... zobrazit nabídku»
Sytémový inženýr Praha - R&D centrum - kolejová vozidla - dveřní systémy
Liberec
minulý měsíc
Máte vášeň pro vlaky? Významná mezinárodní společnost pro vývoj HW pro automatizaci a řízení, hledá kvalifikovaného specialistu do... zobrazit nabídku»
Svařovací inženýr
Plzeň - město
minulý měsíc
- návrhy a zpracování výkresové dokumentace - zpracovává technologické návodky - kontroluje správně provádění postupů v praxi -... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Tachovsko
Tachov
minulý měsíc
Chtěli byste pracovat jako konstruktér na Tachovsku a máte dokonce praxi? Mluvíte anglicky a nebo německy? Pak jste náš člověk! Vaším... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Most
minulý měsíc
Jste manuálně zručný, ale ani počítač Vám není cizí? Hledáme kolegu technika údržby, který bude schopen opravit porouchaný stroj, ale... zobrazit nabídku»
Kalkulant/ka | Havlíčkobrodsko
Havlíčkobrodsko
minulý měsíc
Počty, rozpočty, kalkulace - přesně tohle zvládáte ve výrobě na jedničku? V tom případě nám pošlete Váš životopis. Do našeho týmu... zobrazit nabídku»
Elektrikář pro obsluhu lanové a bobové dráhy
Liberec
minulý měsíc
- mzda dle domluvy, - pracoviště u Liberce, - nástup možný ihned. zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace