Práce v oboru Strojírenství (5302) - strana 117

Strojírenství
Technický specialista - podpora zákazníků (25.000 - 38.000 Kč)
Pardubický, Jihomoravský
před 2 měsíci
Do strojírenské firmy s dlouholetou tradicí hledáme technicky zaměřeného pracovníka, který má přehled ve strojírenské výrobě, má velmi... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - péče o zákazníka s NJ
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, zavedenou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Inženýr kvality – péče o zákazníka“. V... zobrazit nabídku»
Broušení komponentů pro stavební stroje - od 20 000 Kč
Vyškov na Moravě
před 2 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - výborná dopravní dostupnost (od Brna cca 39 km) - ubytování v docházkové... zobrazit nabídku»
Specialista/Vedoucí provozu kogeneračních jednotek/ Energetik
Paskov
před 2 měsíci
· Velký potenciál vypracovat se na vedoucího divize Energetika · Příjemné, přátelské až rodinné prostředí · Nadstandardní finanční... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - možný okamžitý nástup
Chabařovice, Ústí nad Labem, Teplice
před 2 měsíci
- okamžitý nástup - mzda 90 - 95 Kč/hod. + bonusy ve výši až 3 000 Kč - nárok na 13. plat - příplatky za přesčasové směny -... zobrazit nabídku»
Obsluha speciálního stroje (až 29.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jedná se o speciální stroje, které zajišťují dokonalou jakost povrchu ... a není to žádná brnkačka. * nadstandardní mzdové... zobrazit nabídku»
Koordinátor pohybu materiálu ve výrobě (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s koordinací lidí i činností v oblasti logistiky a skladového hospodářství? Znáte prostředí výrobní firmy a nebojíte... zobrazit nabídku»
Mechanik-elektro (až 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste manuálně zručný? Pak pro Vás máme práci! Neváhejte zaslat svůj životopis * odpovídající finanční ohodnocení * odměny podle... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog – Ústeckoorlicko
Ústí nad Orlicí.
před 2 měsíci
Vystudoval jste VŠ technického zaměřené a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Máte zkušenosti s výrobními technologiemi ve... zobrazit nabídku»
Technický obchodník (od 40.000 Kč)
Středočeský, Praha
před 2 měsíci
Máte vzdělání ve strojírenství nebo chemickém průmyslu? Jste komunikativní a chcete pracovat s lidmi? Firma s dlouholetou tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Lovosice
před 2 měsíci
Orientujete se v oblasti předsériové výroby a máte praxi v oboru stojní? V současné době hledáme pro našeho klienta napojeného na... zobrazit nabídku»
Zámečník ranní a odpolední směny, doprava zdarma
Ostrava, Frýdek- Místek, Kopřivnice
před 2 měsíci
- 25 dní dovolené - možnost ubytování zdarma - doprava zdarma Ostrava- Paskov- Frýdek- Místek- Příbor- Kopřivnice - při využívání... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ / NJ
okr. Olomouc
před 2 měsíci
* práci na různorodých projektech v zázemí stabilní výrobní společnosti * odpovídající platové ohodnocení * podpora v profesním... zobrazit nabídku»
Seřizovač_1 směna
České Budějovice
před 2 měsíci
Nabízíme: - práci na 1 směnu, - mzdu 18 - 22 000 Kč (dle praxe a zkušeností), - práci u společnosti s dlouholetou tradicí. zobrazit nabídku»
Konstruktér
Vysočina
před 2 měsíci
– účastnit se transformace společnosti – ideální pro Váš start, individuální dohodu - zajímavou práci dle seniority - možnost se... zobrazit nabídku»
Technolog
Vysočina
před 2 měsíci
– účastnit se transformace společnosti – ideální pro Váš start, individuální dohodu – zajímavou práci dle seniority – pružnou... zobrazit nabídku»
Manažer/ka kvality
Vysočina
před 2 měsíci
Možnost účastnit se transformace společnosti. Být členem top managementu, spolupracovat s kolegy, kteří pro Vás mohou být... zobrazit nabídku»
Zámečník se znalostí svařování/ 1 směna (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Prosperující společnost rozšiřuje svůj tým o zámečníka. Jsme středně velká firma, máme jenom ranní směnu a pracoviště v Brně. *... zobrazit nabídku»
Obsluha horizontální frézy (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste šikovný v obrábění dílů na na horizontce? Máte zkušenosti s kusovou výrobou? Troufnete si na větší horizontku? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - strojírenství (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Pro významnou strojírenskou společnost v okrese Blansko hledáme technicky zaměřeného projektového manažera, který se domluví anglicky nebo... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace