Práce v oboru Strojírenství (4954) - strana 118

Strojírenství
Vedoucí výroby - zakázková výroba
Svitavy
před 2 měsíci
Jste zkušený vedoucí ZAKÁZKOVÉ VÝROBY? Pohybujete se radši ve výrobě, než v kanceláři? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pak... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce do výroby - Turnov od 14 000Kč v čistém
Turnov
před 2 měsíci
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr - zázemí silné a stabilní společnosti - nástupní mzda od 80kč/h v čistém - podnik... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník - 18 000 Kč - Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
před 2 měsíci
- pracovní oblečení a obuv při nástupu zdarma - motivující finanční ohodnocení, po zaškolení navýšení mzdy - dlouhodobá práce na... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník
Plzeň
před 2 měsíci
- nabízíme možnost ubytování - dobré platové podmínky - po zaučení platový růst - možnost práce přesčas - 24 hodinovou péči... zobrazit nabídku»
CNC frézař/Soustružník
Ústeckorlicko
před 2 měsíci
- možnost přesčasové práce - po 6 měsících pracovního poměru smlouva na dobu neurčitou - roční prémie 15 000 Kč - dotované... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant/ka, potrubář, výpočtář
Pardubicko nebo Ústí nad Labem nebo Praha
před 2 měsíci
- dlouhodobá perspektiva uplatnění, zázemí nadnárodní společnosti, možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Operátor svářecích robotů Brandýs nad Orlicí - od 105,- čistého
Brandýs nad Orlicí
před 2 měsíci
- HPP nebo dohoda - plat od 105,- čistého/ hod + bonusy - nástup ihned - nebo po domluvě - vyplácení záloh - možnost zajistit ubytování zobrazit nabídku»
Software Engineer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem v oblasti letecké techniky a dopravních systémů, hledáme schopné... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Trutnovsko
před 2 měsíci
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení - týden dovolené navíc - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Technolog s AJ
Zlínský
před 2 měsíci
Vystudoval jste strojírenství a komunikujete anglickým jazykem? Jste samostatný, zodpovědný a cílevědomý člověk otevřený novým výzvám?... zobrazit nabídku»
Konstruktér - příspěvek na relokaci
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte... zobrazit nabídku»
Konstruktér – příspěvek na přestěhování
Jihomoravský, Zahraničí
před 2 měsíci
Jste absolventem školy technického směru? Umíte pracovat s 3D konstrukčními programy? Chcete se podílet na úspěchu mezinárodní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - junior
Středočeský, Liberecký
před 2 měsíci
Máte zkušenosti z automobilového průmyslu a ovládáte německý nebo anglický jazyk? Získal jste zkušenosti z výroby nebo z kvality a rád... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - senior
Středočeský, Liberecký
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s vedením projektů? Máte zkušenosti z automotive a ovládáte angličtinu nebo němčinu? Pokud hledáte novou výzvu a možnost... zobrazit nabídku»
Tvářecí a svářecí technolog
Kadaň
před 2 měsíci
- Aktivní podpora, spolupráce napříč odděleními - technologická podpora projektů ve výrobě - zavádění dílů do výroby (pracovní... zobrazit nabídku»
Technik/čka BOZP, Pardubický kraj
Pardubice
před 2 měsíci
Setkali jste se s řízením bezpečnosti ve výrobním závodě? Pokud ano a hledáte novou výzvu tak pro úspěšnou mezinárodní společnost,... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr Brno
Jihomoravský
před 2 měsíci
Chcete pracovat v dynamické společnosti v Brně? Máte zkušenosti ze strojírenství? Chcete při práci využít angličtinu? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Operational excellence (OE) specialista
Olomoucký
před 2 měsíci
Vaší pracovní náplní bude: - zajišťování, vedení a podpora aktivit zaměřených na zdokonalování procesů a produktů - vedení... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Pardubicko
před 2 měsíci
- zázemí úspěšné české společnosti - vysoké platové ohodnocení - benefity zobrazit nabídku»
Technolog - Přerov
Přerov
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významnou společnosti působící v oblasti automatizace a sdružování strojů a zařízení ve strojírenství a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace