Práce v oboru Strojírenství (5310) - strana 118

Strojírenství
Procesní inženýr - Kladensko
Kladno
před 2 měsíci
Baví Vás moderní technologie ve strojírenské výrobě? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a ovládáte některé z metod... zobrazit nabídku»
Process engineer - kladno
Kladno
před 2 měsíci
Jste technický a kreativní typ a baví vás zlepšování výrobních procesů? Rozumíte technologickým postupům a ovládáte anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Technik - příprava dokumentace pro servis letadel
Hradec Králové
před 2 měsíci
Nabídka: - nenáročná práce se zajímavou perspektivou a okolím - malý tým (kvalitní zaškolení od zkušeného kolegy) - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - strojírenská výroba (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Znáte dobře výrobní procesy a bavilo by Vás je řídit a zdokonalovat? Nadnárodní strojírenská společnost nyní obsazuje pozici "procesní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - junior (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 2 měsíci
Orientujete se v nástrojích štíhlé výroby a chcete být součástí dvoučlenného týmu, který bude zavádět lean management v celé... zobrazit nabídku»
Technolog-elektro pro prototypovou výrobu (33.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste blázen do elektroniky? Jste bastlíř? Máte zkušenosti s výrobou v oblasti elektrotechniky a vyznáte se dobře v electro schématech? Máte... zobrazit nabídku»
Dělník ve slévárenském průmyslu (22.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 2 měsíci
Hledáš si uplatnění a nevadila by ti práce ve slévárenství? Jsi ochotný pracovat na třísměnný provoz? Chceš pracovat ve stabilní firmě... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - komise,expedice, 27
Stříbro
před 2 měsíci
? až 23.148,-Kč/měs.brutto ? po půl roce navýšení mzdové třídy ? bonus za produktivitu, bonus za neabsenci ? 80 Kč stravenky ? 25... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - balení, 26
Stříbro
před 2 měsíci
? až 23.148 Kč/měs. brutto ? po půl roce navýšení mzdové třídy ? bonus za produktivitu, bonus za neabsenci ? 80 Kč stravenky ? 25... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - lakovna, 25
Stříbro
před 2 měsíci
? až 23.148,- č/měs.brutto ? po půl roce navýšení mzdové třídy ? bonus za produktivitu, bonus za neabsenci ? 80 Kč stravenky ? 25... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/technik – HW plánování
Jihomoravský
před 2 měsíci
Náplň práce: projektování hardware od rozvaděče automatiky a elektrického pohonu vyhotovení plánu rozvaděče EPLAN 5.70 a P8 ... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Kontaktní osoba za projektovou kvalitu ve vztahu k zákazníkovi Vedení projektu ze strany APQP procedur Klíčová osoba... zobrazit nabídku»
Operátor/ka skladu s VZV - Slatina- 19 000 Kč
Brno
před 2 měsíci
Zajímá vás práve ve skladu, vyhovuje vám práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu a lokalita Brno - Slatina (z centra dostupná za 12... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce - Čechy (od 40.000 Kč)
Středočeský
před 2 měsíci
Máte obchodního ducha a znalosti či praxi v oboru obrábění řeznými nástroji? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Frézy-5osá (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Firma sídlící v Brně - Slatině hledá operátora na CNC frézu. * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Pro přípravu, návrhy a úpravy forem do firmy s plasty hledáme konstruktéra (i absolventa s AJ). Očekáváme znalosti z plastikářské oblasti... zobrazit nabídku»
Nástrojář/elektro erozivní obrábění (27.000 - 58.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Moderní společnost v Brně může nabídnout nadstandardní mzdové podmínky, stravenky, smlouvu na dobu neurčitou, pracovní oděv a ochranné... zobrazit nabídku»
Operátor technické montáže (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Britská strojírenská společnost působící v Brně hledá kandidáta do výroby. Nevadí Vám pracovat na 3 směny? Nabízíme práci v... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme spolehlivého brusiče pro broušení na kulato. Můžeme Vám nabídnou kromě nadstandardního mzdového ohodnocení, týdne dovolené... zobrazit nabídku»
Elektrikáře - montéry (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme elektrikáře do strojírenské výroby pro naše výrobní stroje. Zajímavé mzdové ohodnocení, 2 x ročně bonus, příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace