Práce v oboru Strojírenství (5258) - strana 118

Strojírenství
Mistr Výroby 40 000,- Kč
Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce Organizuje a rozděluje personál pro výrobní zakázky Řídí optimální nasazení pracovníků na jednotlivé zakázky Pravidelně... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář - 26000 Kč + odměny
Plzeňský
před 3 měsíci
Náplň práce - Opravy a údržba nákladních vozidel a návěsů - Prohlídky a diagnostika vozidel - Zpracování dokumentace k opravě -... zobrazit nabídku»
Operátor CNC fréz 28 000 Kč vhodné i pro absolventy
Praha
před 3 měsíci
NÁPLŇ PRÁCE: Seřizování a obsluha CNC fréz 3 osé přesná výroba dílů dle výrobní dokumentace, samokontrola vyrobených... zobrazit nabídku»
Montážník
Ústecký
před 3 měsíci
Stabilní, dynamicky rozvíjející se společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Montážník Náplň práce: - sestava strojů podle... zobrazit nabídku»
Mistr obrobny
Ústecký
před 3 měsíci
Stabilní, dynamicky se rozvíjející společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Mistr obrobny Pracovní náplň: - rozdělení práce na... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky
Ústecký
před 3 měsíci
Náplň práce: - obsluha stroje Požadavky: - SOU strojní (není podmínkou), možno i absolovent - prokazatelná praxe - manuální zručnost -... zobrazit nabídku»
Formař
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oboru strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici provozní formař. Náplň práce: - Zajišťuje... zobrazit nabídku»
Operátor strojů
Ústecký
před 3 měsíci
pro našeho významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče. Náplň práce: - obsluha strojů Požadujeme: - SOU- strojírenského směru(... zobrazit nabídku»
Údržbář mzda 18 500 ,- Kč
Jihomoravský
před 3 měsíci
Požadavky · SOU v oboru strojním - odborná praxe vítána · trestní bezúhonnost · zdravotní stav umožňující práci i ve venkovním... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oboru strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici provozní zámečník. Náplň práce: -mechanické... zobrazit nabídku»
Odborník povrchových úprav
Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce Zodpovídá za aplikaci technologie protikorozní ochrany Kontroluje a vyhodnocuje použité technologie Stanovení požadavků na... zobrazit nabídku»
Svářeč
Karlovarský
před 3 měsíci
Požadujeme: svářecí průkaz ( svařování CO2) znalost čtení technických výkresů zručnost praxe v oboru výhodou Nabízíme: ... zobrazit nabídku»
Pracovníci montáže
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta zabývající se průmyslovou automatizací hledáme vhodné uchazeče na pozici Pracovník montáže. Náplň práce: -výroba a... zobrazit nabídku»
Montážní operátor
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oblasti automotiv , hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážní operátor. Náplň práce: -montáž... zobrazit nabídku»
Mechatronik / elektrotechnik
Ústecký
před 3 měsíci
Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu... zobrazit nabídku»
Čalouník v oboru automotive
Praha
před 3 měsíci
Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme šikovného čalouníka. Náplň práce: - výroba svrchního... zobrazit nabídku»
Údržbář - mechanik s vyhláškou 50, mzda až 22 000 Brutto !!!!
Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného zákazníka působícího v obalovém průmyslu hledáme šikovné údržbáře s vyhláškou 50. Náplň práce: - údržba... zobrazit nabídku»
Konstruktér - okres Děčín
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR. Náplň práce: - návrh a realizace konstrukčních celků - projekce v programu... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - okres Děčín
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY. Náplň práce: - Vedení týmu ve výrobě (cca. 10 lidi) - Koordinace... zobrazit nabídku»
Seřizovač/programátor CNC strojů
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ. Náplň práce: - Vytváření programů pro CNC - Správa... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace