Práce v oboru Strojírenství (5792) - strana 118

Strojírenství
Podpora obchodně-servisního týmů
Brno
minulý měsíc
Vašimi každodenními povinnostmi bude: *Zajištění logistiky náhradních dílů a výrobních prvků k zákazníkovi. * Denní komunikace se... zobrazit nabídku»
Technolog
Hranice
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici TECHNOLOG VÝROBY náplň práce: - návrh výrobních... zobrazit nabídku»
Testing Engineer
Liberec
minulý měsíc
Máte základy programování PLC a PC a komunikovat v angličtině pro Vás není problém? Jste technicky zaměřený a orientujete se v... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
TURNOV
minulý měsíc
Máte už dost prostředí automotive a hledáte změnu? Znáte základní metody LEAN? Hledání úspor ve výrobě je Vaše parketa? Hledáme... zobrazit nabídku»
Teamleader ve výrobě
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Do přátelského kolektivu přijmeme stejně přátelského kolegu na pozici Teamleadera! Tak neváhej a přihlas se nám! :-) Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Koordinátor procesního zlepšování, s předchozí zkušeností
Písek
minulý měsíc
Máte technické vzdělání? Implementovali jste změny, které přispěly k úsporám ve výrobních procesech? Domluvit se anglicky Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr až 45 000 Kč/měs.
Velkomeziříčsko
minulý měsíc
Chcete vést projekty v předsériové fázi a SOP v automotive? Rozumíte technickým výkresům? Spolupráci s externími dodavately? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Nákupčí junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a láká Vás práce v nákupu? Zahraniční společnost zaměřená na hi-tech výrobu hledá do oddělení logistiky... zobrazit nabídku»
Lean specialista junior - normovač výroby (25.000 - 30.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký
minulý měsíc
Máte vzdělání se zaměřením na štíhlou výrobu, nebo jste se některou z metod zabývali ve svých bakalářských nebo diplomových pracích?... zobrazit nabídku»
Technik výrobního zařízení
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Co získáte? Zázemí úspěšné zahraniční společnosti a přesto příjemné rodinné prostředí Nadstandardní platové ohodnocení s... zobrazit nabídku»
Cenař ve strojírenském průmyslu (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti z výroby? Dokážete na základě objednávky stanovit její výslednou cenu? Zajímá Vás technologie výroby a kooperace? Tak to... zobrazit nabídku»
Specialista kontroly jakosti
Praha
minulý měsíc
- 13. plat - odborná školení za účelem zvýšení kvalifikace - příspěvky na dovolenou - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Praha
minulý měsíc
- 13. plat - příspěvky na dovolenou - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí zavedené prosperující mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Svářeč
Praha
minulý měsíc
- 13. plat - příspěvky na dovolenou nebo možnost delší dovolené - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí zavedené prosperující... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC
Praha
minulý měsíc
- 13. plat - příspěvky na dovolenou nebo možnost delší dovolené - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí zavedené prosperující... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Tachovsko
minulý měsíc
- Odpovídající finanční ohodnocení - Firemní benefity - Zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu - Zázemí silné... zobrazit nabídku»
Nástrojář vstřikolisovny
Plzeňsko
minulý měsíc
- 13. plat - příspěvek na penzijní připojištění - 5 dní dovolené navíc - firemní stravování - vzdělávání, kurzy - NÁBOROVÝ... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby izolací – Hustopeče u Brna - 22 000 Kč
Hustopeče
minulý měsíc
- práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned - základní mzda 19 000 Kč + příplatek za práci v noci (na nočních směnách)... zobrazit nabídku»
Uvažujete o změně? obráběče (KLASIKA, cnc) - oceníme
Kopřivnice
minulý měsíc
- 120 - 160 Kč/hod. + nadstandardní zákonné příplatky (50 % SO+NE, 16 Kč/hod. noční, 5 Kč/hod.odpolední, riziko 3 Kč/hod., stížené... zobrazit nabídku»
Projektový manažer | až 100 000 Kč
Liberec
minulý měsíc
Máte bohaté zkušenosti s vedením projektů v automotive? Jste prozákaznicky orientovaný a chcete se posunout dál ve své kariéře? Pak máme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace