Práce v oboru Strojírenství (5290) - strana 119

Strojírenství
Operátor ve výrobě. Rychlý nástup
Sázava
před 2 měsíci
Svozový autobus z Kutné hory a Kolína ZDARMA. Možnost výběru směn. Mzda 71,80 až 101,80Kč/hod. Příplatky za odpolední a noční směnu.   zobrazit nabídku»
Broušením ke stabilnímu zaměstnání
Pardubice
před 2 měsíci
Odborné zaškolení - Platové ohodnocení 80 Kč/hod - Práce na 3 směny – směnu si můžete vybrat dle Vašich časových možností - Možnost... zobrazit nabídku»
Kvalita - technik / inženýr / auditor
Strakonice, Písek, Český Krumlov, Kaplice
před 2 měsíci
Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s nejmodernější technologií Motivační finanční ohodnocení + 13. a 14. plat Odborné... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu - Key User pro nákup
Uničov
před 2 měsíci
- vyhodnocování nákupních strategií jednotlivých komodit - reporting a monitoring nákupních procesů, příprava odhadů cenových nákladů -... zobrazit nabídku»
Lean Inženýr- junior
Havraň
před 2 měsíci
Nemáš příliš mnoho praktických zkušeností? Víš, co znamená štíhlá výroba? Máš technické vzdělání a hledáš příležitost, kde... zobrazit nabídku»
Hledáme operátory montáže dveří vlakových souprav
Brno
před 2 měsíci
Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a... zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte za sebou již nějakou praxi ve strojírenství a předpoklady na to být konstruktér? Umíte tvořit 3D výkresovou dokumentaci v SolidWorks a... zobrazit nabídku»
Oživovač strojů (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte vzdělání technického směru a zájem o oblast elektrotechniky? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Pak nám zašlete svůj životopis,... zobrazit nabídku»
Lehká práce ve výrobě- 110Kč/h čistého! Břeclav
Břeclav
před 2 měsíci
Práce vhodná pro muže i ženy Mzda 110Kč/hod čistého týdenní zálohy na účet prohlídka pracoviště před nástupem stabilní... zobrazit nabídku»
Tvrdá práce za dobré peníze - 20.000,- a více v Brembo
Ostrava
před 2 měsíci
Plat 21.000 kč hrubého, ze zákona povinné příplatky za riziko, příplatky za nepřetržitý provoz, docházkový,  výkonnostní bonus a... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - oleje
Bohumín
před 2 měsíci
práci v úspěšné a moderní společnosti výkonnostní motivace služební mobilní telefon, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/technik s AJ
Pardubický
před 2 měsíci
Vaše odměna: - nejen moderní prostředí, ale také lidský přístup a profesionalita - platová výše záleží na Vašich zkušenostech -... zobrazit nabídku»
Inženýr pevnostních výpočtů
Brno
před 2 měsíci
Hledáme inženýra, jemuž jsou fyzika a matematika vlastní! Přidejte se k nám a spolupracujte na různorodých projektech a buďte u zrodu... zobrazit nabídku»
Inženýr kryogenních zařízení
Brno
před 2 měsíci
Hledáme specialistu na pozici Inženýr kryogenních zařízení. Pokud máte vzdělání z oblasti strojírenství, praxi z výrobního prostředí... zobrazit nabídku»
Hlavní inženýr projektu
Brno
před 2 měsíci
Baví Vás vedení projektů, ale nebaví Vás automotive? Pak se přidejte k nám a rozvíjejte se stejně jako my! :-) Zabýváme se zakázkovou... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Zábřeh
před 2 měsíci
Rozvíjející společnost hledá do svého týmu Nákupčího. Vaší pracovní náplní bude: - analýza nakupovaného materiálu a zboží... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektro
Prostějov
před 2 měsíci
Mezinárodní firma hledá šikovné elektro techniky. Vaší pracovní náplní bude: * zajišťování chodu strojů * diagnostika a vyhodnocení... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Hranice
před 2 měsíci
Chcete pracovat pro firmu, která je svými produkty na trhu jedinečná? Pro firmu, která podporuje profesní vzdělávání a odborný růst? Pokud... zobrazit nabídku»
Frézař CNC v Heidenhein (33.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Nabízíme zajímavou práci v kusové výrobě - různe specifické dodělávky dle požadavku zákazníka, ve stabilní společnosti v Brně. *... zobrazit nabídku»
Picker - Praha - Vysočany - slevy na produkty firmy
Praha 9 - Vysočany
před 2 měsíci
- zajímavá a stabilní práce v přátelském kolektivu - možnost práce na pracovní smlouvu a na dohodu - pitný režim v pracovní době... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace