Práce v oboru Strojírenství (5300) - strana 120

Strojírenství
Vedoucí výroby - okres Děčín
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY. Náplň práce: - Vedení týmu ve výrobě (cca. 10 lidi) - Koordinace... zobrazit nabídku»
Seřizovač/programátor CNC strojů
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ. Náplň práce: - Vytváření programů pro CNC - Správa... zobrazit nabídku»
Kontrolor / Kvalitář
Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce: - kontrola parametrů kvality u finálních výrobků, operátorů ve výrobě - zajišťování náprav u vadných kusů, revize... zobrazit nabídku»
Technolog - okres Děčín
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: TECHNOLOG – okres Děčín. Náplň práce: třídění výkresové dokumentace dle... zobrazit nabídku»
Mechanik - okres Teplice
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici: MECHANIK. Náplň práce: - provádí činnosti, které souvisí s údržbou a... zobrazit nabídku»
Inženýr implementace výroby
Ústecký
před 3 měsíci
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na post Inženýra implementace. Náplň práce: Zahraniční pobyt u klienta za účelem... zobrazit nabídku»
Operátor v automotive
Liberecký
před 3 měsíci
Hledáme nové kolegy do týmu. Náplň: - různé práce v automotive Požadujeme: - ochota pracovat ve 3 směnném provoze - spolehlivost,... zobrazit nabídku»
Operátoři u linek
Liberecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oblasti automotive hledáme vhodné uchazeče. Náplň práce: - výrobní operátor v automotive Požadujeme: -... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby s NJ
Jihočeský
před 3 měsíci
Rozšiřte tým techniků stabilní výrobní společnosti. Náplň práce: - administrativní podpora údržby - podpora implementace lean... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího kvality s NJ
Jihočeský
před 3 měsíci
Zajímavá profesní výzva pro zkušeného Kvalitáře, který má ambice stát se zástupcem Vedoucího kvality. Svěřeno mu bude řízení... zobrazit nabídku»
Obsluha NC ohraňovacího lisu
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Společnost nabízející služby v oblasti strojírenství hledá zaměstnance na pozici obsluhy CNC ohraňovacího lisu. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Mistr potravinářské výroby
Středočeský, Ústecký
před 3 měsíci
Požadujeme SŠ odborné vzdělání nebo stačí USO s praxí Praxe v potravinářské výrobě nebo schopnost se do dané problematiky rychle... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Šluknovsko
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Náplň práce: -Sběr dat a informací k zadaným konstrukčním pracím v organizaci -Specifikace nestandardních dílů a služeb -Zhotovení... zobrazit nabídku»
Mistr / vedoucí sekce
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Pro významného klienta hledáme kandidáta na pozici Mistr do výroby. Náplň práce: - řízení a organizace prací (organizování práce... zobrazit nabídku»
Pracovník / ce údržby linky - Praha východ, 23.000 Kč
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Po našeho významného klienta hledáme pracovníky údržby linky - Line Mantenance! Náplň práce: - preventivní údržba linky, kontrola... zobrazit nabídku»
Strojní mechanik
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici strojní mechanik. Náplň práce: - samostatně sestavuje a montuje stroje a zařízení... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - Čechy
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se oblastí strojírenství, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Obchodní... zobrazit nabídku»
Zámečník
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Firma zabývající se výrobou kabelů hledá do svého týmu posilu na pozici zámečník. Náplň práce: - ruční opracovávání strojních... zobrazit nabídku»
Pomocný dělník / ce Praha západ
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho klienta sídlícího na Praze západ - hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátora/ky procesu. Náplň práce: - kontrola hotových... zobrazit nabídku»
Pracovník balení kosmetiky
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce: - lehká manuální práce - balení produktů do krabiček - vychystávání zásilek dle objednávky - práce se skenerem,... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace