Práce v oboru Strojírenství (5788) - strana 120

Strojírenství
Procesní inženýr
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
motivující platové ohodnocení flexibilní pracovní dobu 25 dní dovolené profesní růst ve stabilní mezinárodní společnosti školení,... zobrazit nabídku»
Manažer konstruktérů - automotive
Zlínský
minulý měsíc
Vystudoval jste vysokou školu technického směru, máte praxi v oblasti konstrukce plastových dílů a zkušenosti s vedením lidí? Jste technicky... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce – plasty
Zlínský
minulý měsíc
Vystudoval jste vysokou školu technického směru, máte praxi v oblasti konstrukce plastových dílů a zkušenosti s vedením lidí? Jste technicky... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Turnov
minulý měsíc
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení bonusový systém, prémie možnost dalšího vzdělávání (kurzy a školení) moderní,... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Turnov
minulý měsíc
Nabízíme: moderní, mezinárodní, pracovní prostředí motivující finanční ohodnocení příspěvek na stravování práce v... zobrazit nabídku»
Projektový logistik dispozic
Turnov
minulý měsíc
práci v Turnově pružnou pracovní dobu práci a zázemí v nadnárodní společnosti motivující a nadstandardní ohodnocení zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Tooling engineer
Turnov
minulý měsíc
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení zázemí stabilní společnosti propracovaný systém bonusů a prémií benefitní program... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení různé benefity a prémie další benefity po ukončení zkušební doby příspěvek na... zobrazit nabídku»
Technolog - Plzeň
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s výrobní technologií, ovládáte anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni a nejsou Vám cizí konstrukční programy?... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - Triangle zóna Žatec
žatecká zóna Tringle
minulý měsíc
- mzda až 20.000,- Kč + příplatky - 3 směnný provoz - dotované závodní stravování - 25 dní dovolené - možnost pracovního postupu -... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr (STROJNÍ specialista)
Novojičínsko
minulý měsíc
- motivující finanční ohodnocení - finanční bonusy na letní a vánoční dovolenou - příspěvek na dopravu a stravování - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Technik kvality - prototypová výroba
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- stravenky - zajištěné stravování - kurz AJ - individuální přístup zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Moravany
minulý měsíc
Strojírenská společnost zabývající se vývojem a výrobou elektromotorů hledá šikovné uchazeče na pozici Vývojový konstruktér. Budete... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s AJ
Šumperk
minulý měsíc
Jste připraven se dále rozvíjet v oblasti procesního inženýrství? Jste odborník, který by rád uplatnil své bohaté znalosti? Mátě chuť... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr
Liberec
minulý měsíc
Máte praxi v konstrukci plastových dílů? Chcete profesní růst, pracovat na vývojovýh projektech, vyhodnocovat zkoušky prototypů? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Technolog | Vývojový tým
Liberec
minulý měsíc
Pracujete v automotive a nemáte už prostor uplatnit další nápady? Nabízíme pracovní uplatnění v inovačním týmu na špicčce... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů, Jihlava, 35 - 60 000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
Rozrůstající se a velmi stabilní společnost, která má již mnoho let stabilní tým spokojených zaměstnanců, hledá projektového... zobrazit nabídku»
Konstruktér forem, Jihlava, 25 - 40 000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
Pánové a dámy konstruktéři! Dost bylo jednoduchých malůvek! Pojďte se posunot o kus dál! Návrh forem, to je panečku VYŠŠÍ DÍVČÍ!... zobrazit nabídku»
Technik údržby až 27 000 Kč - elektro nebo zámečník
Brno
minulý měsíc
Hledáme šikovné techniky údržby do kmenového stavu mezinárodní společnosti automobilového průmyslu. Jste elektrikář nebo zámečník? Pak... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - senior
Kladno
minulý měsíc
- stabilní zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - 5 týdnů dovolené - roční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace