Práce v oboru Strojírenství (5286) - strana 122

Strojírenství
Technik dodavatelské kvality s AJ
Třebíč
před 2 měsíci
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele? Domluvíte se anglicky? Tak se... zobrazit nabídku»
Formíř (16.000 - 23.000 Kč)
Olomoucký
před 2 měsíci
Hledáte si stabilní práci v Olomouckém okrese? Nevadí Vám pracovat ve slévárenském prostředí na třísměnný provoz? Baví Vás manuální... zobrazit nabídku»
Process engineer – absolventi
Vysočina, Jihomoravský
před 2 měsíci
Jsi absolventem techniky a je ti blízký pojem procesní inženýrství? Orientuješ se dobře ve výkresové dokumentaci a nebojíš se angličtiny?... zobrazit nabídku»
Process engineer
Vysočina, Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste technik a máte zkušenosti se zaváděním procesů a optimalizací výroby? Nebráníte se v práci možnosti využití angličtiny? Chcete se... zobrazit nabídku»
Nadstandardní podmínky pro koordinátory s bulharštinou
Ústecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský
před 2 měsíci
Díky této příležitosti získáš stabilní práci na hlavní pracovní poměr, kde uplatníš své jazykové znalosti a vedoucí schopnosti.... zobrazit nabídku»
Správce budov a technik bozp a PO
Českokrumlovsko
před 2 měsíci
- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Průběžné firemní vzdělávání - Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Brno
před 2 měsíci
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti Odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Lipovka u Rychnova nad Kněžnou
před 2 měsíci
- moderní prostředí nového závodu - odpovídající platové ohodnocení+měsíční bonusy, 13. a 14. plat - týden dovolené navíc, -... zobrazit nabídku»
Technolog
Hranice
před 2 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici TECHNOLOG VÝROBY náplň práce: - návrh výrobních... zobrazit nabídku»
Teamleader ve výrobě
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
Do přátelského kolektivu přijmeme stejně přátelského kolegu na pozici Teamleadera! Tak neváhej a přihlas se nám! :-) Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Koordinátor procesního zlepšování, s předchozí zkušeností
Písek
před 2 měsíci
Máte technické vzdělání? Implementovali jste změny, které přispěly k úsporám ve výrobních procesech? Domluvit se anglicky Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr až 45 000 Kč/měs.
Velkomeziříčsko
před 2 měsíci
Chcete vést projekty v předsériové fázi a SOP v automotive? Rozumíte technickým výkresům? Spolupráci s externími dodavately? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Nákupčí junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte technické vzdělání a láká Vás práce v nákupu? Zahraniční společnost zaměřená na hi-tech výrobu hledá do oddělení logistiky... zobrazit nabídku»
Lean specialista junior - normovač výroby (25.000 - 30.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký
před 2 měsíci
Máte vzdělání se zaměřením na štíhlou výrobu, nebo jste se některou z metod zabývali ve svých bakalářských nebo diplomových pracích?... zobrazit nabídku»
Technik výrobního zařízení
Olomoucký, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Co získáte? Zázemí úspěšné zahraniční společnosti a přesto příjemné rodinné prostředí Nadstandardní platové ohodnocení s... zobrazit nabídku»
Cenař ve strojírenském průmyslu (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 2 měsíci
Máte zkušenosti z výroby? Dokážete na základě objednávky stanovit její výslednou cenu? Zajímá Vás technologie výroby a kooperace? Tak to... zobrazit nabídku»
Technolog - Přerov
Přerov
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významnou společnosti působící v oblasti automatizace a sdružování strojů a zařízení ve strojírenství a... zobrazit nabídku»
Operátor vstřikovacích lisů
Olomoucký
před 2 měsíci
Požadavky: - ochota pracovat v nepřetržitém provozu na 12 hodinové směny - zkušenosti s podobnou pozicí - spolehlivost - pozornost -... zobrazit nabídku»
Karuselář – programování v Sinumeriku
Jihomoravský
před 2 měsíci
Požadujeme: Vyučení v oboru obráběč kovů-soustružník Minimálně 5 let praxe v kusové výrobě, kusy o průměru až 4m ... zobrazit nabídku»
Design engineer (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Může být práce zábava? Ano, může. Je-li k dispozici správné pracovní prostředí, kde Vaše povinnosti rostou současně s Vaším osobním... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace