Práce v oboru Strojírenství (4954) - strana 122

Strojírenství
Produktový manager, s AJ
Veselí nad Lužnicí
před 4 měsíci
Chcete být zodpovědný za procesy týkající se správy produktů vyráběných ve výrobním závodu na Táborsku? Pracovní náplň: -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, velmi čisté prostředí, až 55 000 Kč/měs.
Jihočeský
před 4 měsíci
Rychle rostoucí, výrobní, mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě a velmi čistým provozem, hledá kvalifikovaného uchazeče... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisy hranice až 38 000Kč
Hranice
před 4 měsíci
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UMÍTE TO? NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST! Pro expandující mezinárodní společnost v Hranicích s více... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér junior/senior
Kaplice
před 4 měsíci
Pro společnost zabývající se výrobou strojů hledáme schopné kandidáty na pozici Elektrokonstruktérů. Dle Vašich dosavadních zkušeností... zobrazit nabídku»
Technolog elektro
Kaplice
před 4 měsíci
Staňte se součástí prosperující mezinárodní společnosti a převezměte zodpovědnost za : - zpracování technické dokumentace - tvorbu... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, 13. a 14. plat
Kaplice
před 4 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Elektromechanik. Kde budete pracovat? Firma se nachází v... zobrazit nabídku»
Zámečník, 13. a 14. plat
Kaplice
před 4 měsíci
Hledáte uplatnění jako Svářeč v oblasti Č. Budějovic a okolí? Máte osvědčení na CO2? Nabízíme práci pro významnou výrobní... zobrazit nabídku»
Konstruktér strojař
Kaplice
před 4 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Konstruktéra. Náplň práce: - tvorba technické dokumentace,... zobrazit nabídku»
Manipulant/Jeřábník práce v centru Brna
Brno
před 4 měsíci
Vyhovuje Vám práce Manipulanta/Jeřábníka v třísměnném provozu v centru Brna s nadstandardním finančním ohodnocením a lokalitou v centru... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér
Olomoucký
před 4 měsíci
Baví Vás technika? Chcete spolupracovat na produktu, se kterým se můžete setkat po celém světě? Pokud ano, pošlete mi Váš... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D - Brno
Brno - město
před 4 měsíci
* Navrhování mechanických systémů a komponentů * Odpovědnost za přípravu výrobní dokumentace pro výrobu * Spolupráce na optimalizaci... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr
Královéhradecký
před 4 měsíci
Hledáme Elekroinženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Podílet se na bezchybném chodu strojů, zařízení a přístrojů *... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr
Královéhradecký
před 4 měsíci
Hledáme Strojního inženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Spravuje a rozvíjí strojní zařízení výrobních linek a... zobrazit nabídku»
Mistr v elektroúdržbě prostějov 33 000 Kč
Prostějov
před 4 měsíci
PRÁVĚ NYNÍ HLEDÁME DO STROJÍRENSKÉ VÝROBY MISTRA ELEKTRIKÁŘŮ. Náplň práce: - organizace výroby a vedení týmu operátorů ve směnném... zobrazit nabídku»
Hledáme lepiče dílů dveří vlakových souprav
Brno
před 5 měsíci
Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a... zobrazit nabídku»
Práce v automobilce, až 29 100Kč/měsíc
Kolín
před 5 měsíci
Máme pro Vás práci, kde nebudete dělat od prosince noční směny, chcete vědět víc? Přečtěte si náš inzerát. Chcete práci za lepší... zobrazit nabídku»
Quality engineer
Brno
před 5 měsíci
Strojírenská firma z Brna hledá Inženýra kvality, který by se staral o její zaběhlé portfolio a především o práci s Lean managementem.... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Brno - město
před 5 měsíci
Využijte jedinečnou příležitost a pracujte pro zajímavou českou společnost s mladým kolektivem působící v oblasti programování... zobrazit nabídku»
Projektant v Eplan - J27915
okr. Přerov
před 5 měsíci
* motivující finanční ohodnocení * dlouhodobou pracovní jistotu a profesní růst v rámci koncernu * zajímavou práci v mladém kolektivu *... zobrazit nabídku»
Seřizovač s VZV-23-28 tis.-Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před 6 měsíci
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě/skladě? Jste ochotni pracovat v NEPŘETRŽITÉM provozu? Je pro Vás zajímavá lokalita... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace