Práce v oboru Strojírenství (5434) - strana 125

Strojírenství
Vedoucí výroby - okres Děčín
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY. Náplň práce: - Vedení týmu ve výrobě (cca. 10 lidi) - Koordinace... zobrazit nabídku»
Seřizovač/programátor CNC strojů
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ. Náplň práce: - Vytváření programů pro CNC - Správa... zobrazit nabídku»
Kontrolor / Kvalitář
Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce: - kontrola parametrů kvality u finálních výrobků, operátorů ve výrobě - zajišťování náprav u vadných kusů, revize... zobrazit nabídku»
Technolog - okres Děčín
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: TECHNOLOG – okres Děčín. Náplň práce: třídění výkresové dokumentace dle... zobrazit nabídku»
Mechanik - okres Teplice
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici: MECHANIK. Náplň práce: - provádí činnosti, které souvisí s údržbou a... zobrazit nabídku»
Inženýr implementace výroby
Ústecký
před 3 měsíci
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na post Inženýra implementace. Náplň práce: Zahraniční pobyt u klienta za účelem... zobrazit nabídku»
Operátor v automotive
Liberecký
před 3 měsíci
Hledáme nové kolegy do týmu. Náplň: - různé práce v automotive Požadujeme: - ochota pracovat ve 3 směnném provoze - spolehlivost,... zobrazit nabídku»
Operátoři u linek
Liberecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oblasti automotive hledáme vhodné uchazeče. Náplň práce: - výrobní operátor v automotive Požadujeme: -... zobrazit nabídku»
Obsluha NC ohraňovacího lisu
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Společnost nabízející služby v oblasti strojírenství hledá zaměstnance na pozici obsluhy CNC ohraňovacího lisu. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Mistr potravinářské výroby
Středočeský, Ústecký
před 3 měsíci
Požadujeme SŠ odborné vzdělání nebo stačí USO s praxí Praxe v potravinářské výrobě nebo schopnost se do dané problematiky rychle... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Šluknovsko
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Náplň práce: -Sběr dat a informací k zadaným konstrukčním pracím v organizaci -Specifikace nestandardních dílů a služeb -Zhotovení... zobrazit nabídku»
Mistr / vedoucí sekce
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Pro významného klienta hledáme kandidáta na pozici Mistr do výroby. Náplň práce: - řízení a organizace prací (organizování práce... zobrazit nabídku»
Pracovník / ce údržby linky - Praha východ, 23.000 Kč
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Po našeho významného klienta hledáme pracovníky údržby linky - Line Mantenance! Náplň práce: - preventivní údržba linky, kontrola... zobrazit nabídku»
Strojní mechanik
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici strojní mechanik. Náplň práce: - samostatně sestavuje a montuje stroje a zařízení... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - Čechy
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se oblastí strojírenství, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Obchodní... zobrazit nabídku»
Zámečník
Liberecký, Ústecký
před 3 měsíci
Firma zabývající se výrobou kabelů hledá do svého týmu posilu na pozici zámečník. Náplň práce: - ruční opracovávání strojních... zobrazit nabídku»
Pomocný dělník / ce Praha západ
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho klienta sídlícího na Praze západ - hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátora/ky procesu. Náplň práce: - kontrola hotových... zobrazit nabídku»
Pracovník balení kosmetiky
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce: - lehká manuální práce - balení produktů do krabiček - vychystávání zásilek dle objednávky - práce se skenerem,... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě Praha západ
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Informace o pracovním místě: - kontrola produktů a jejich kvality - skládání produktů do krabic a hlídání správného počtu v balení -... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant / operátor – až 16 000 Kč/měs. čistého - muži i ž...
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho velmi významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče - muži i ženy do skladu. Náplň práce: - manipulace se skladovaným... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace