Práce v oboru Strojírenství (5668) - strana 125

Strojírenství
Procesní / projektový inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Ideální kandidát neexistuje. To víme. Dáváme tedy šanci všem ostatním, kteří mají alespoň povědomí o procesním inženýrství,... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality
Moravskoslezský
minulý měsíc
Kvalita, komunikace se zákazníky, angličtina - o to především půjde na této pozici. Jde o strojírenskou, výrobní společnost, která... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant (od 20.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti a odborné znalosti v oblasti strojírenství, elektrotechniky či automobilového průmyslu?Máte obchodního ducha? Máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme kolegu pro posilnění našeho týmu. Jsme personální agentura se zaměřením na zprostředkování zaměstnání a hledáme konzultanta... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: práce v jednosměnném provozu zázemí silné, rozvíjející se společnosti podporu a zaučení dle požadavků ... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: jednosměnný provoz zázemí silné, rozvíjející se společnosti podporu a zaučení dle požadavků zajímavou a různorodou... zobrazit nabídku»
Montér turbín (17.000 - 25.000 Kč)
Vysočina, Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme montéry, kteří jsou ochotni cestovat za prací do zahraničí a mají zkušenosti s montáží a opravami turbín. * výkon práce... zobrazit nabídku»
Šéfmontér - turbíny / elektrárenské strojovny (20.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Hledáme zkušeného montéra pro točivé stroje (turbíny, elektrárenské strojovny). Máte již v této oblasti zkušenosti? Umíte vést lidi a... zobrazit nabídku»
Technolog v automotive
Vysočina, Zahraničí
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a praxi ve strojírenství? Hledáte novou práci na pozici TECHNOLOG V AUTOMOTIVE na Vysočině? Jste kreativní a baví... zobrazit nabídku»
Nástrojář forem
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní příležitost, kde uplatníte své technické vzdělání? Máte zkušenosti s údržbou forem pro vstřikování plastů?... zobrazit nabídku»
Směnový mistr (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zajetá česká firma s více jak 20ti letou tradicí zaměřená na výrobu pro automobilový průmysl hledá do svých řad kolegu na pozici... zobrazit nabídku»
Manažer výroby (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Začalo to v patnácti - vzdělání technického směru, praxe ve výrobní firmě a nabrání mnoha zkušeností, A CO TEĎ DÁL? Zašlete nám... zobrazit nabídku»
Mechanik - demontáž, mzda od 22 000 Kč!
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Mzdové ohodnocení od 21 000 Kč Příjemné pracovní prostředí Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky,... zobrazit nabídku»
Programátor CNC strojů
Plzeňský kraj
minulý měsíc
- motivující práci ve stabilní prosperující společnosti - příjemné pracovní prostředí - odpovídající mzdové ohodnocení - roční... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - automotive
okr. Nový Jičín
minulý měsíc
* atraktivní finanční ohodnocení * zázemí silné stabilní společnosti * bonusový systém * 25 dní dovolené + sick days * příspěvek... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s AJ nebo NJ
Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste zkušeným procesním inženýrem a chcete najít uplatnění ve společnosti působící ve strojírenství? Jste schopen kreativního... zobrazit nabídku»
Operátor Kvality + Nástupní bonus 10.000,- Kč
Plzeň
minulý měsíc
při rychlém nástupu bonus 10.000,- Kč!!! možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Konstruktér - inovace ve výrobě
Brno
minulý měsíc
Chtěli byste se podílet na vývoji nových strojů pro vlastní užití firmy po světě? Pak se pojďme pobavit. V týmu společně s elektro... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP systému
Prostějov
minulý měsíc
Zajímavá práce v zajímavé firmě: Pracovní náplň: - zajištění podpory a správy informačních systémů společnosti, identifikace... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality pro vývoj|automotive|až 60 000 Kč|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáte možnost dalšího rozvoje v oblasti kvality, máte zkušenosti s vedením menšího týmu či skupiny a chcete pracovat v mezinárodní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace