Práce v oboru Strojírenství (5570) - strana 125

Strojírenství
Operator produkcji - Karwina, 13 500-15 500 CZK
Karviná
minulý měsíc
Firma z siedzibą w RCz w Karvina, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji. Opis... zobrazit nabídku»
Hledáme brusiče kovů
Brno
minulý měsíc
Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a... zobrazit nabídku»
Skladník Krupka
Krupka
minulý měsíc
- základní mzda 15 900 Kč - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - 200 Kč/měs. - práce v Krupce - práce ve 2 směnném... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - autoelektrikář 25 - 30 000Kč/měs.
Žebrák
minulý měsíc
Nástupní mzda 25 – 30 000Kč/měs. Příspěvek na dopravu Příspěvek na stravování Bonus za doporučení 2 000 Kč zobrazit nabídku»
Seřizovač (Trutnov) - až 25 tisíc/měsíc
Trutnov
minulý měsíc
- měsíční výdělek až 25 000 Kč - bonusy až 4 000 Kč měsíčně závislé na výkonu a kvalitě odvedené práce - odměna za docházku 6... zobrazit nabídku»
Svářeč, 30 - Stříbro
Stříbro
minulý měsíc
až 24.966- Kč/měs. stravenka v hodnotě 80,- Kč, příspěvek na dopravu 25 dní dovolené bonus za neabsenci, bonus za produktivitu... zobrazit nabídku»
Přijmeme okamžitě - dělník, dělnice ve výrobě Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Chabařovice, Teplice, Krupka
minulý měsíc
- okamžitý nástup - 90 - 95 Kč/hod - bonusy do 3000Kč - příplatky za odpolední směnu, soboty a něděle až 50% - dotované stravné... zobrazit nabídku»
Konstruktér/vývojář
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáš novou výzvu nebo chceš být součástí velkého projektu? Jsi konstruktér a zvládáš alespoň základní komunikaci v německém... zobrazit nabídku»
Technolog
Liberec
minulý měsíc
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Liberec
minulý měsíc
Do pozice TECHNOLOG MONTÁŽE hledáme zkušené kandidáty z výrobních firem. Máte praxi z obdobné pozice? Nebojíte se používat při práci... zobrazit nabídku»
Specialista trvalého zlepšování
Liberec
minulý měsíc
Jsou pro Vás aktivity Kaizen a Lean denním chlebem? Vyznáte se v základních metodách statistiky? Přidejte se k jedničce na trhu a zařaďte se... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
JABLONEC NAD NISOU
minulý měsíc
Máte zkušenosti v kontinuálním zlepšování z výrobní společnosti? Optimalizace a neustálé zlepšování procesů je vaše parketa?... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Humpolecko
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti kvality? Jste zkušený inženýr kvality, začínající kvalitář nebo čerstvý absolvent po VŠ v technickém oboru?... zobrazit nabídku»
Mistr automotive | Humpolecko
Humpolecko
minulý měsíc
Jste zkušený mistr výroby a zvažujete novou pracovní příležitost? Jsme menší automotive společnost na Humpolecku a hledáme fajn mistra s... zobrazit nabídku»
Materiálový disponent|až 35 000 KC,- + příspěvek na dopravu|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "MATERIÁLOVÝ... zobrazit nabídku»
Servisní technik - kompresory
Brno
minulý měsíc
zajímavé finanční ohodnocení stravenky, příspěvek na penzijní připojištění stabilní, dlouhodobé zaměstnání profesní... zobrazit nabídku»
Ředitel výroby
Zlínský
minulý měsíc
Jste zkušený v automotive, máte praxi z pozice ředitele a komunikujete plynule anglicky? Pak nám pošlete Váš životopis! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - Znojemsko
Znojmo
minulý měsíc
Máte obchodního ducha? Jste zákaznicky orientovaný a chcete pracovat se strojírenskými produkty? V tom případě mi pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - Znojemsko
Znojmo
minulý měsíc
Chcete pracovat pro strojírenskou společnost působící na mezinárodním trhu? Chcete profesně růst a učit se nové věci? Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Znojemsko
Znojmo
minulý měsíc
Vaším úkolem bude: * Zpracovávání 3D konstrukčních návrhů * Vytváření technické specifikace výrobku * Vyřizování požadavků na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace