Práce v oboru Strojírenství (5306) - strana 127

Strojírenství
Servisní technik (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Hledáme technika pro montáže - strojní - elektro části pro jednoúčelové stroje. Práce dle výkresové dokumentace s následnou montáží u... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér (25.000 - 40.000 Kč)
Vysočina, Jihomoravský
před 3 měsíci
Máte za sebou již nějakou praxi na pozici konstruktér? Hledáte si práci na Jihlavsku ve stabilní tuzemské firmě s celoevropským působením,... zobrazit nabídku»
Zámečník
Rychnov nad Kněžnou, Solnice
před 3 měsíci
- práce v jedné z největších firem v České republice - stabilní zaměstnání - smlouva na dobu NEURČITOU - 5 týdnů dovolené +... zobrazit nabídku»
Údržbář ve výrobě - elektrikář (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 3 měsíci
Hledáme šikovného údržbáře do strojírenské firmy v okrese Prostějov. Nabízíme stabilní práci, motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
Svářeč (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Hledáme šikovné svářeče (i absolventy), kteří dokáží zpracovat zakázku na základě výkresové dokumentace a technických postupů.... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník / montážní pracovník do Dobříše
Dobříš, Příbram, Beroun, Mníšek pod Brdy
před 3 měsíci
- zázemí moderní nadnárodní společnosti - dlouhodobá spolupráce, práce na HPP - 5 týdnu dovolené - motivující mzdové ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Specialista náběhu nových produktů
Jihlava
před 3 měsíci
Máte krátkou zkušenost z oblasti projektového řízení Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Patří k Vašim silným... zobrazit nabídku»
Project manager junior
Jihlava
před 3 měsíci
Jste technicky zaměřená osobnost, která hledá akční práci? Baví Vás cestování a práce na nových projektech? Hledáte stabilní práci v... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ – pro absolventy
Plzeň
před 3 měsíci
Máš v kapse maturitu nebo jsi úspěšně složil závěrečné zkoušky na vysokou a přemýšlíš, co teď? Neztrácej čas a využij zajímavou... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Plzeň
před 3 měsíci
Máte vzdělání technického zaměření a zkušenosti v 3D konstruování? Chcete využívat anglický jazyk? Jestliže jste odpověděli ano, tak... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality, Rožnovsko
Zlínský, Moravskoslezský
před 3 měsíci
Zázemí a know–how mezinárodní skupiny přístup k nejnovějším technologiím příležitost pro rozvoj a kariérový růst, možnost... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality - Novojičínsko
Zlínský, Moravskoslezský
před 3 měsíci
Skvělé kolegy a možnost s nimi trávit i volný čas v rámci různých teambuildingů a firemních akcí - např. smažení vaječiny,... zobrazit nabídku»
Konstruktér - nadšenec do letadel
Praha východ
před 3 měsíci
Máš VŠ vzdělání technického směru a baví tě konstrukce? Učíš se rád novým věcem, jsi aktivní a hledáš zajímavou práci, kde budeš... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve stavební společnosti
Olomouc
před 3 měsíci
Co Vám společnost nabídne? - Dlouhodobou spolupráci - Benefity v rámci kterých se k Vám dostanou stravenky či 25 dní dovolené   Místo... zobrazit nabídku»
Zákaznická kvalita - Plzeň
Plzeň
před 3 měsíci
práce ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu 13. plat Příspěvek na dopravu, stravování, penzijní a životní pojištění 5... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - nástup ihned do kmene / Žebrák u Berouna
Žebrák
před 3 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - motivující mzdové ohodnocení - možnost kariérního růstu - bonusy ze strany... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - obsluha strojů a zařízení na tváření kovů
Prostějov
před 3 měsíci
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Manager kvality v potravinářství - Start up
Plzeňský
před 3 měsíci
Možnost být součástí start-up projektu Práce v mezinárodní společnosti výborné platové ohodnocená Další systém benefitů zobrazit nabídku»
Dělník/ce ve výrobě chladičů Nymburk
Nymburk
před 3 měsíci
 Plat dle pracovní pozice, podle schopností a praxe s navýšením po zkušební době.  Minimální měsíční nástupní plat 18 000... zobrazit nabídku»
Stolař - Truhlář - od 28 000Kč v čistém / Plzeň / nástup ihned
Plzeň
před 3 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - směnnost po domluvě, lze i pouze ranní 8h - nástupní mzda od 175-180kč/h - po... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace