Práce v oboru Strojírenství (5358) - strana 129

Strojírenství
Kvalita - technik / inženýr / auditor
Strakonice, Písek, Český Krumlov, Kaplice
před 3 měsíci
Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s nejmodernější technologií Motivační finanční ohodnocení + 13. a 14. plat Odborné... zobrazit nabídku»
Hledáme operátory montáže dveří vlakových souprav
Brno
před 3 měsíci
Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a... zobrazit nabídku»
Lakýrník – pouze ranní směny
Vysočina
před 3 měsíci
Job Description Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, se zaměřením na dodávky plechových dílů,... zobrazit nabídku»
Mistr montáže – junior
Vysočina
před 3 měsíci
Job Description Baví Vás různorodá práce? Máte zájem vést tým spolupracovníků? Pak čtěte dál! Pro našeho klienta, mezinárodní... zobrazit nabídku»
Mistr obrobny – junior
Vysočina
před 3 měsíci
Job Description Baví Vás různorodá práce? Máte zájem vést tým spolupracovníků? Pak čtěte dál! Pro našeho klienta, mezinárodní... zobrazit nabídku»
Lehká práce ve výrobě- 110Kč/h čistého! Břeclav
Břeclav
před 3 měsíci
Práce vhodná pro muže i ženy Mzda 110Kč/hod čistého týdenní zálohy na účet prohlídka pracoviště před nástupem stabilní... zobrazit nabídku»
Práce za dobré peníze - 20 až 25 tisíc v Brembo
Ostrava
před 3 měsíci
Plat až 25.000 kč hrubého, ze zákona povinné příplatky za riziko, příplatky za nepřetržitý provoz, docházkový a výkonnostní bonus a... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - oleje
Bohumín
před 3 měsíci
práci v úspěšné a moderní společnosti výkonnostní motivace služební mobilní telefon, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/technik s AJ
Pardubický
před 3 měsíci
Vaše odměna: - nejen moderní prostředí, ale také lidský přístup a profesionalita - platová výše záleží na Vašich zkušenostech -... zobrazit nabídku»
Picker - Praha - Vysočany - slevy na produkty firmy
Praha 9 - Vysočany
před 3 měsíci
- zajímavá a stabilní práce v přátelském kolektivu - možnost práce na pracovní smlouvu a na dohodu - pitný režim v pracovní době... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - automotive
Uherský Brod
před 3 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Prostějov
před 3 měsíci
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - v mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Lakýrník - od 24 000Kč v čistém / centrum Plzně
Plzeň
před 3 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - práce na jednu směnu - ranní - nástupní mzda od 140kč/h - dobrá dostupnost MHD,... zobrazit nabídku»
Vedoucí elektro výroby s AJ
Plzeňský
před 3 měsíci
Práce v mezinárodní společnosti Přátelská atmosféra 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Možnost další seberealizace Firemní... zobrazit nabídku»
Nadstandardní podmínky pro koordinátory s bulharštinou
Ústecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský
před 3 měsíci
Díky této příležitosti získáš stabilní práci na hlavní pracovní poměr, kde uplatníš své jazykové znalosti a vedoucí schopnosti.... zobrazit nabídku»
Správce budov a technik bozp a PO
Českokrumlovsko
před 3 měsíci
- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Průběžné firemní vzdělávání - Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Brno
před 3 měsíci
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti Odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Lipovka u Rychnova nad Kněžnou
před 3 měsíci
- moderní prostředí nového závodu - odpovídající platové ohodnocení+měsíční bonusy, 13. a 14. plat - týden dovolené navíc, -... zobrazit nabídku»
Technik výrobního zařízení
Olomoucký, Moravskoslezský
před 3 měsíci
Co získáte? Zázemí úspěšné zahraniční společnosti a přesto příjemné rodinné prostředí Nadstandardní platové ohodnocení s... zobrazit nabídku»
Technolog - Plzeň
Plzeň
před 3 měsíci
Máte zkušenosti s výrobní technologií, ovládáte anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni a nejsou Vám cizí konstrukční programy?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace