Práce v oboru Strojírenství (5640) - strana 129

Strojírenství
Obsluha CNC
Slaný
před 2 měsíci
Nabízíme Vám stabilní zaměstnání u nadnárodní společnosti, a také: - 25 dní dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Mechanik – příprava strojů ke zkoušce
Praha-Běchovice
před 2 měsíci
- Zajímavé platové podmínky plus bonusy - Možnost dalšího rozvoje a profesního posunu - Případná práce přesčas nebo o víkendu je dobře... zobrazit nabídku»
Potravinářství - Manažer kvality
Tábor, České Budějovice
před 2 měsíci
- Zázemí stabilní výrobní společnosti - Motivační systém ohodnocení - Odborné zaškolení - Možnost dalšího vzdělávání, jazykové... zobrazit nabídku»
Manipulant VZV
Tábor
před 2 měsíci
Stabilní práci se zázemím mezinárodní společnosti Odpovídající mzdové ohodnocení Příspěvek na stravné Přátelský kolektiv Další... zobrazit nabídku»
Stavební inženýr - šance pro absolventy
Přerov
před 2 měsíci
Vystudoval jste stavební fakultu? Je Vaším snem dělat stavebního inženýra? Pokud ano je tu příležitost pro Vás. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
CNC operátor/programátor
Uherské Hradiště
před 2 měsíci
Do čisté výrobní společnosti v Uherském Hradišti, která se zabývá výrobou leteckých kabin hledáme nové CNC programátory nebo... zobrazit nabídku»
Technický specialista do kvality (až 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Pro rozšiřující se společnost se strojírenskou výrobou v Oslavanech hledáme specialistu do oddělení kvality pro práci na 3D měřícím... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník ranní a odpolední směny
Choceň
před 2 měsíci
- práce jen na ranní a odpolední směny - výborné platové podmínky - příspěvek na dopravu podle vzdálenosti v kilometrech - docházkové... zobrazit nabídku»
Lakýrník - možnost nastoupit ihned, plat až 195 Kč/hod!
Brno
před 2 měsíci
- s námi nezůstanete na jednom místě, podpoříme Vás v růstu - platovém, kariérním - nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání na hlavní... zobrazit nabídku»
Specialista pevnostních výpočtů
Plzeň
před 2 měsíci
zajímavou a odpovědnou práci v prostředí mezinárodní společnosti moderní pracovní prostředí jazykové a odborné vzdělávání ... zobrazit nabídku»
Project Engineer
Plzeň
před 2 měsíci
zajímavou a odpovědnou práci v prostředí mezinárodní společnosti moderní pracovní prostředí jazykové a odborné vzdělávání ... zobrazit nabídku»
Konstruktér přípravků
Plzeň
před 2 měsíci
zázemí stabilní nadnárodní společnosti pružná pracovní doba hodnocení dle výkonu pracovníka 5 týdnů dovolené široké... zobrazit nabídku»
Zámečník Opava
Opava
před 2 měsíci
- dlouhodobá spolupráce - nástup možný ihned - výborné platové podmínky - ubytování zdarma - vyplácení záloh - ochranné pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů s AJ
Královéhradecký, Pardubický
před 2 měsíci
Získal jste praxi v oblasti projektového řízení? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a oblast automotive je Vaší krevní skupinou?... zobrazit nabídku»
Lean engineer - senior
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 2 měsíci
Chcete být součásti úspěšné výrobní společnosti v Brně na pozici LEAN ENGINEER - SENIOR? Máte vystudovanou vysokou školu a praxi na... zobrazit nabídku»
Lakýrník - příspěvek za nástup 5000 Kč
Slaný (Kladno)
před 2 měsíci
- plat 150 - 165 Kč /hod. - náborový příspěvek za nástup 5000 Kč - dlouhodobá pracovní jistota zobrazit nabídku»
Zámečník - od 170,- čistého/ubytování zajištěno
Pardubický kraj
před 2 měsíci
- Dlouhodobou práci na HPP - motivační platové podmínky - práce u stabilního zaměstnavatele - jednosměnný provoz - možnost pracovat na... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s vedením projektů souvisejících s automatizací ve výrobní společnosti? Jste komunikativní, zodpovědný/á a dokážete... zobrazit nabídku»
2D/3D konstruktér s angličtinou
Jihomoravský, Zahraničí
před 2 měsíci
Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Máte praxi v konstruování a k tomu vzdělání v technickém oboru? Vyznáte se dobře v... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Jihomoravský, Zahraničí
před 2 měsíci
Máte vzdělání technického směru a orientujete se výborně v technické dokumentaci? Ovládáte anglický jazyk a máte praxi v konstrukci?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace