Práce v oboru Strojírenství (5370) - strana 129

Strojírenství
Design engineer (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Může být práce zábava? Ano, může. Je-li k dispozici správné pracovní prostředí, kde Vaše povinnosti rostou současně s Vaším osobním... zobrazit nabídku»
Quality engineer
Brno
před 2 měsíci
Strojírenská firma z Brna hledá Inženýra kvality, který by se staral o její zaběhlé portfolio a především o práci s Lean managementem.... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Brno - město
před 2 měsíci
Využijte jedinečnou příležitost a pracujte pro zajímavou českou společnost s mladým kolektivem působící v oblasti programování... zobrazit nabídku»
Specialista/Technik - břidličná
Břidličná
před 2 měsíci
Hledáme specialistu/technika do výrobní společnosti. Hledáme nový talent v oblasti strojírenství. Pokud máte zájem pracovat v novém... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Kopřivnice
před 2 měsíci
Hledáme akčního a kreativního kandidáta pro nové projekty. Co Vám nabízíme? kreativní práci v příjemném prostředí... zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Pohořelice
před 2 měsíci
- Velmi příjemné pracovní prostředí, práci v menším, ale velice sladěném a přátelském kolektivu - Atraktivní a motivující... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Žďár nad Sázavou
před 2 měsíci
- Zajímavou práci v příjemném prostředí mezinárodní firmy - Atraktivní platové ohodnocení - Dobré rozvojové možnosti - Týden... zobrazit nabídku»
Zámečník – Bohumín – od 22 000 Kč
Bohumín
před 2 měsíci
NABÍZÍME: Odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností Zaměstnání v kmenovém stavu Práci ve stabilní mezinárodní... zobrazit nabídku»
Údržbář mechanik | textilní stroje | až 130 Kč/hod.
Liberec
před 2 měsíci
Uvažujete o stabilním zaměstnání, kde využijete své schopnosti jako strojní seřizovač? Jedná se o klidnější práci v textilní výrobě... zobrazit nabídku»
Technický editor s NJ - Praha 50 000 - 60 000Kč
Liberec
před 2 měsíci
Máte vášeň pro vlaky? Významná mezinárodní společnost pro vývoj HW pro automatizaci a řízení, hledá kolegy do nového vývojového... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
Příležitost pro strojního inženýra je tu. Právě obsazujeme pozici strojního inženýra do společnosti zabývající se chemickým průmyslem... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Plzeňský kraj
před 2 měsíci
práci ve 3 směnném provozu na hlavní pracovní poměr v silné a stabilní společnosti každoroční navyšování mezd firemní... zobrazit nabídku»
Vývojář/produktový konstruktér
okres Vyškov
před 2 měsíci
- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti - zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu - neustálý... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
Plzeňský
před 2 měsíci
Zajímavá práce, která Vás bude bavit Stabilní zázemí mezinárodní společnosti Závodní stravování Možnost rozvoje a vzdělávání... zobrazit nabídku»
Nástrojař - Hustopeče u Brna - práce v kmeni
Hustopeče
před 2 měsíci
Práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned Mzdové ohodnocení v závislosti na osobním pohovoru Kvartální bonusy ve... zobrazit nabídku»
Obsluha lisovací linky - Hustopeče u Brna - práce v kmeni
Hustopeče
před 2 měsíci
Práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned Mzdové ohodnocení v závislosti na osobním pohovoru Kvartální bonusy ve... zobrazit nabídku»
Nástrojář vstřikolisovny
Plzeňský kraj
před 2 měsíci
- 13. plat - příspěvek na penzijní připojištění - 5 dní dovolené navíc - firemní stravování - vzdělávání, kurzy - NÁBOROVÝ... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Ústecký
před 2 měsíci
- Odpovídající platové ohodnocení - Balíček zaměstnaneckých benefitů (13. plat, dovolená navíc, jazykové kurzy, školení,...) - Moderní... zobrazit nabídku»
Servisní technik - zdravotnická technika
Praha
před 2 měsíci
Pro významnou zahraniční společnost zabývající se vývojem a prodejem laboratorní techniky a přístrojů hledáme schopného kandidáta na... zobrazit nabídku»
CNC programátor - od 30.000 Kč
Brno
před 2 měsíci
Vysoké platové ohodnocení a bonusy Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec) Bezpečné a příjemné pracovní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace