Práce v oboru Strojírenství (5526) - strana 129

Strojírenství
Zámečník/svářeč - 40,Bor Nová Hospoda
Tachov
před 2 měsíci
Nabízíme: 115 Kč-163Kč/hod +55% bonus+příspěvky na dopravu a stravu, 5dní dovolené po zk.době navíc Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
FMEA koordinátor|vhodné i pro absolventy
Ostrava
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s FMEA, ve kvalitě a domluvíte se anglicky? Pro mezinárodní společnost obsazujeme pozici FMEA KOORDINÁTOR|Vhodné i pro... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Pardubicko
před 2 měsíci
 - serealizace v prostředí mezinárodní výrobní společnosti  - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Pardubicko
před 2 měsíci
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Strojní technolog
Pardubicko
před 2 měsíci
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti technické přípravy výroby - spolupráce v rámci mezinárodního týmu -... zobrazit nabídku»
Brusič/ka
Hazlov
před 2 měsíci
Bonusy za produktivitu a neabsenci. Příplatky za směnnost. Příspěvek na stravování. Svoz firemními autobusy. zobrazit nabídku»
Lakýrník/ce
Hazlov
před 2 měsíci
Bonusy za produktivitu a neabsenci. Příplatky za směnnost. Příspěvek na stravování. Svoz firemními autobusy. zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce
Skalná
před 2 měsíci
Doprava do zaměstnání. Bonusy za neabsenci. Výkonnostní prémie. Stravenky. Týden dovolené navíc. zobrazit nabídku»
Absolvent pro projekty ve strojírenství
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Jste absolventem strojírenského oboru či člověkem z oboru s kratší praxí a zajímá Vás oblast projektového řízení? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Mistr pro CNC obrábění
Plzeň
před 2 měsíci
- stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti - 7,5 hodinová pracovní doba - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dovolenou a Vánoce... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D (Brno / tišnovsko)
Brno - město
před 2 měsíci
-Zpracování 3D modelů pro vizualizace -Tvora 2D výkresové dokumentace vč. kusovníků z 3D modelů pro výrobu -Konstruování se zaměřením... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny - 3 směnný provoz
Jihlava
před 2 měsíci
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Nevadí Vám pracovat v 3 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
před 2 měsíci
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Technolog CNC s angličtinou
Královéhradecký
před 2 měsíci
Hledáte práci technologa? Chcete pracovat pro nadnárodní, stabilní společnost zaměřenou na automotive? Mluvíte anglicky a chcete jazyk... zobrazit nabídku»
Technolog v automotive
Královéhradecký
před 2 měsíci
Máte dokončené vysokoškolské vzdělání technického směru? Znáte výrobní procesy a standardy, komunikujete v anglickém jazyce a máte... zobrazit nabídku»
Technolog výroby s němčinou
Královéhradecký
před 2 měsíci
Chcete práci v nejmodernějším prostředí? Máte zkušenosti s programováním CNC? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Jste schopný pracovat v... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě - praxe není nutná!
Klášterec nad Ohří
před 2 měsíci
Finanční ohodnocení FIX 15.000 + BONUSY (automatické navýšení do zkušební době) Závodní stravování - nízká cena obědů, možnost... zobrazit nabídku»
Rozpočtář do zakázkové výroby Praha
Praha Východ
před 2 měsíci
- Nástup dohodou dle možností kandidáta - Firemní stravování (obědy v budově za 25 Kč) - Flexibilní pracovní dobu - Příjemný a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr ve strojírenství
Olomoucký
před 2 měsíci
Hledáte jako procesní inženýr uplatnění ve firmě, která se může opravdu pochlubit nejmodernějším strojovým parkem a reálnou aplikací... zobrazit nabídku»
Lean engineer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste vysokoškolák s praxí v procesním či průmyslovém inženýrství? Zvládáte komunikovat anglicky a chcete být součástí moderní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace