Práce v oboru Strojírenství (5394) - strana 13

Strojírenství
Nákupčí
Frýdek-Místek
včera
Firma zabývající se výrobou ocelových komponentů pro technologie, hledá zaměstnance na pozici nákupu hutního materiálu. Požadavky: -... zobrazit nabídku»
Junior konstruktér – vhodné pro absolventy
Plzeň
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou teleskopických kamerových jeřábů, hledáme vhodné kandidáty, na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor CNC ohraňovacího lisu, od 110 Kč/hod. čistého
Ostrava
včera
Přijmeme zaměstnance na HPP na pozici Operáotr CNC ohraňovacího lisu, pracoviště ve výrobním podniku v Ostravě Vítkovicích, nástupní... zobrazit nabídku»
Konstruktér v oblasti energetiky
Moravskoslezský
včera
Dovolená 5 týdnů. Mobilní telefon, Notebook. Stravenky. Vzdělávací kurzy, školení, firemní akce. 13. plat zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchod
včera
- perspektivní zaměstnání - zaměstnanecké výhody - odpovídající platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Projektový manažer – technický dozor
Praha
včera
Pro našeho klienta, zcela nezávislou soukromou společnost vlastněnou českými akcionáři – fyzickými osobami, která je významným... zobrazit nabídku»
Technik/čka obchodně technické dokumentace
Náchodsko
včera
- perspektivní zaměstnání - stabilita a zázemí nadnárodní společnosti - firemní benefity - příspěvek na dojíždění, penzijní... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Přelouč
včera
- samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti - motivující mzdové ohodnocení - možnost vzdělávání a rozvoje -... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Přelouč
včera
Jednosměnný provoz Možnost příspěvku na bydlení zobrazit nabídku»
Specialista/ka logistických procesů
Praha
včera
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - plně profesionální a moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Konstruktér lakovacích linek
Vyškov
včera
- zázemí prosperující společnosti - práci v kolektivu mladých energických kolegů - profesní a kariérní růst s možností dalšího... zobrazit nabídku»
Projektant - rozpočtář
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektanta – Rozpočtáře. Společnost příjme do své skupiny... zobrazit nabídku»
Technolog
Náchodsko
včera
- perspektivní zaměstnání - pružná pracovní doba - zaměstnanecké výhody - možnost vzdělávání - odpovídající platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Technolog přípravy forem pro vstřikování
Litoměřice
včera
· perspektivní práce pro silnou společnost · nadprůměrné finanční ohodnocení · balíček dalších zaměstnaneckých benefitů ·... zobrazit nabídku»
Operátor výroby sudů
Ústí nad Labem
včera
- nástup na DPČ (max. 1. měsíc) - po vyřízení lékařské prohlídky nástup na HPP - po 5ti měsících převod do kmene - mzda 110... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů - Výroba hraček -
Plzeň
včera
V příjemném prostředí se bude věnovat Obsluze vstřikovacích lisů Seřizování, uvedení do provozu, výměna forem Jednoduché... zobrazit nabídku»
Kompletace elektronářadí
Ústí nad Labem
včera
- manuální práce - kompletace elektro-nářadí (vrtačky, ...) - práce na hlavní pracovní poměr - mzda 16.000 + až 3.000 variabilní... zobrazit nabídku»
Procesní technolog
Liberec
včera
Možnost profesního růstu a motivující finanční ohodnocení, prodej výrobků se slevou, dovolená navíc – celkem 5 týdnů, jídelna a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s exklus.zastoupením až 70.000Kč
Brno , Vyškov , Blansko
včera
- EXKLUSIVNÍ ZASTOUPENÍ V REGIONU - produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností - profesionální systém... zobrazit nabídku»
Obchodník s exklusivním zastoupením až 70000Kč
Zlín , Uherské Hradiště
včera
- jsme autorizovaný distributor fa.ORAPI pro ČR - evropský leader v oblasti nanotechnologií - nabízíme spotřební produkty reagující na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace