Práce v oboru Strojírenství (5782) - strana 130

Strojírenství
Inženýr kvality - junior (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před 2 měsíci
Kvalita, to je naše záruka. Hledáme šikovného absolventa, který nemusí všechno vědět, umět a bůh ví co, ale CHTÍT. Naše firma si na... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr s AJ
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 2 měsíci
Chcete nastartovat svou kariéru ve strojírenství? Končíte vysokoškolská studia a chcete mít jistotu pracovního místa již nyní? Pak... zobrazit nabídku»
Specialista výrobních procesů
Královéhradecký
před 2 měsíci
Máte vzdělání strojírenského zaměření a vítáte možnost denní komunikace v anglickém jazyce se zahraničním vedením? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Technolog – okres Hradec Králové
Královéhradecký
před 2 měsíci
Máte vzdělání strojírenského zaměření a zkušenosti s určováním technologických postupů pro výrobu ve strojírenské společnosti?... zobrazit nabídku»
Konstruktér – výrobní společnost
Královéhradecký
před 2 měsíci
Jste zkušený konstruktér, který se chce prosadit a sklízet ovoce své práce? Umíte si nadiktovat, co budete ke své práci... zobrazit nabídku»
Konstruktér – Hradec Králové
Královéhradecký
před 2 měsíci
Hledáte práci v konstrukci a bydlíte v Hradci? Pracujete ve 3D programu Inventor nebo SolidWorks? Jste kreativní, máte hlavu plnou nápadů a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s AJ
Liberecký
před 2 měsíci
Jste zkušený procesní inženýr, který chce řešit komplexní a dlouhodobé problémy ve výrobě? Domluvíte se anglicky a nemáte problém... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr s AJ
Liberecký
před 2 měsíci
Máte zkušenosti na pozici procesního inženýra? Umíte implementovat a navrhovat levná a účinná řešení? Baví Vás optimalizovat... zobrazit nabídku»
CAD designer - vývoj
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte VŠ technického zaměření? Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou moderní společnost? Chcete při práci využít... zobrazit nabídku»
Servisní technik
České Budějovice
před 2 měsíci
Obsluha CNC v Liberci
Liberec
před 2 měsíci
- HPP, zkušební doba 3 měsíce - Atraktivní mzdové ohodnocení, bonusy za dobře odváděnou práci - Systém benefitů ( stravenky, příspěvek... zobrazit nabídku»
Quality engineer / technik kvality s Aj
Kopřivnice
před 2 měsíci
- práci v novém závodě s velmi dobrou infrastrukturou a významným rozvojovým potenciálem do budoucna - motivující platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Kopřivnice
před 2 měsíci
Nabízíme: stabilitu a garanci dalšího rozvoje největšího závodu v Evropě v rámci divize, zázemí moderní americké společnosti... zobrazit nabídku»
Konstruktér pro mezinárodní společnost
Brno
před 2 měsíci
Partnerství při podpoře Vašeho rozvoje a vzdělávání, vč. jazykových kurzů. Flexibilní pracovní dobu - ať jste ranní ptáče nebo si... zobrazit nabídku»
Hledá se vedoucí inženýringu - automotive
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Čeká na Vás široký systém benefitů jako např.: - Variabilní bonusový systém - Možnost se jazykové vzdělávat - Pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Šikovný zámečník na jedu směn
BRNO
před 2 měsíci
Za Vaši poctivou a dobrou práci Vás čeká: - Náborový příspěvek 10.000,- Kč po skončení zkušební doby - Týden odpočinku navíc -... zobrazit nabídku»
Strojní projektant
Nymburk
před 2 měsíci
Co Vám můžeme nabídnout? - Zázemí silné stabilní společnosti - Příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - Osobní a profesní... zobrazit nabídku»
Technik elektroniky - mzda až 30.000, jedna směna
Brno
před 2 měsíci
*Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti se stabilním zázemím *Práci v jednosměnném provozu (pouze ranní směny) *Mzda dle... zobrazit nabídku»
Strojník
Valašské Meziříčí
před 2 měsíci
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Chcete být za svou práci náležitě odměněni? Máte technické myšlení? Setkali jste se s... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky
Bojkovice
před 2 měsíci
Hledáš práci na Uherskobrodku, máš hotovou školu a žádnou praxi? U nás to není překážkou!!! Rádi Tě vše naučíme. Pokud máš... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace