Práce v oboru Strojírenství (5306) - strana 131

Strojírenství
Quality engineer / technik kvality s Aj
Kopřivnice
před 4 měsíci
- práci v novém závodě s velmi dobrou infrastrukturou a významným rozvojovým potenciálem do budoucna - motivující platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Hledá se vedoucí inženýringu - automotive
Moravskoslezský
před 4 měsíci
Čeká na Vás široký systém benefitů jako např.: - Variabilní bonusový systém - Možnost se jazykové vzdělávat - Pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Process engineer - acoustics
Kopřivnice
před 4 měsíci
What we offer: * Opportunity to shape the future of a growing site as a key member of the new company production strategies * Challenging... zobrazit nabídku»
Tryskání korb nákladních vozů - od 130 Kč/h čistého
Slaný u Kladna
před 4 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - stravování v podnikové jídelně denně zdarma - motivující finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
okr. Přerov
před 4 měsíci
* dlouhodobou stabilní práci v provozu zavedené potravinářské společnosti * odpovídající finanční ohodnocení * závodní stravování zobrazit nabídku»
Vedoucí investic
České Velenice
před 4 měsíci
Rozšiřte tým specialistů oblasti investic velké výrobní strojírenské společnosti. Na této pozici převezmete zodpovědnost za : -... zobrazit nabídku»
Dělník/ce -plat 21000-27000 Kč, ubytování za symbolický poplatek
Prostějov
před 4 měsíci
- plat 21 000 Kč za základní pracovní dobu - plat až 27 000 Kč v případě práce s přesčasy - ubytování zajištěno za symbolický... zobrazit nabídku»
Technolog CNC s angličtinou
okres Trutnov
před 5 měsíci
Hledáte práci technologa? Chcete pracovat pro nadnárodní, stabilní společnost zaměřenou na automotive? Mluvíte anglicky a chcete jazyk... zobrazit nabídku»
Technolog výroby s němčinou
okres Trutnov
před 5 měsíci
Chcete práci v nejmodernějším prostředí? Máte zkušenosti s programováním CNC? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Jste schopný pracovat v... zobrazit nabídku»
Nákupčí/technická podpora výroby s NJ
Českokrumlovsko
před 5 měsíci
Jsme automotive společnost a plynulost výroby je pro nás zásadní prioritou. Proto hledáme vhodného kandidáta na pozici Technická podpora... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby s NJ | Českokrumlovsko
Českokrumlovsko
před 5 měsíci
Hovoříte aktivně německy a máte alespoň krátkou praxi ve výrobní společnosti? Pokud umíte pracovat s programem SAP, tak je to úplně na... zobrazit nabídku»
Technik měření a kvality | vhodné pro absolventy | Českokrumlovsko
Kaplice
před 5 měsíci
Strojařina byla vždycky tvoje jasná volba? Máš ukončenou SŠ nebo VŠ strojní a chceš pracovat ve firmě, kde budeš mít možnost postupně... zobrazit nabídku»
Mistr výroby, Kaplice
Kaplice
před 5 měsíci
Zajímavá příležitost pro zkušené mistry v oblasti STROJÍRENSTVÍ! Jsme středně velká automotive společnost a hledáme mistra s přirozenou... zobrazit nabídku»
Konstruktér/technický referent prodeje
Hodonínsko
před 5 měsíci
Rozumíte konstruování a máte SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenství? Jste technicky zdatní, rádi vymýšlíte nová technická řešení,... zobrazit nabídku»
Operátorka výroby - ubytování zdarma!
Uherský Ostroh
před 5 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Specialista konstrukce
okres Havlíčkův Brod
před 5 měsíci
Máte praxi na pozici konstruktéra a hledáte nové zaměstnání? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci a ovládáte CAD programy? Máte zájem... zobrazit nabídku»
Hledáme brusiče kovů
Brno
před rokem
Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a... zobrazit nabídku»
Soustružník / Frézař práce v centru Brna
Brno
před rokem
Máte rádi práci s konvenčním soustruhem nebo frézkou? Nechce se Vám dále od centra Brna? Jste zručný/á a nevadí Vám třísměnný provoz? zobrazit nabídku»
Manipulant/Jeřábník práce v centru Brna
Brno
před rokem
Vyhovuje Vám práce Manipulanta/Jeřábníka v třísměnném provozu v centru Brna s nadstandardním finančním ohodnocením a lokalitou v centru... zobrazit nabídku»
Technolog - absolvent
okrec Teplice
před rokem
Významná nadnárodní společnost na Teplicku hledá do svých řad šikovné technology - juniory. Jste absolventem VŠ strojního směru,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace