Práce v oboru Strojírenství (5740) - strana 131

Strojírenství
Obsluha CNC v Liberci
Liberec
před 2 měsíci
- HPP, zkušební doba 3 měsíce - Atraktivní mzdové ohodnocení, bonusy za dobře odváděnou práci - Systém benefitů ( stravenky, příspěvek... zobrazit nabídku»
Quality engineer / technik kvality s Aj
Kopřivnice
před 2 měsíci
- práci v novém závodě s velmi dobrou infrastrukturou a významným rozvojovým potenciálem do budoucna - motivující platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Kopřivnice
před 2 měsíci
Nabízíme: stabilitu a garanci dalšího rozvoje největšího závodu v Evropě v rámci divize, zázemí moderní americké společnosti... zobrazit nabídku»
Hledá se vedoucí inženýringu - automotive
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Čeká na Vás široký systém benefitů jako např.: - Variabilní bonusový systém - Možnost se jazykové vzdělávat - Pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Šikovný zámečník na jedu směn
BRNO
před 2 měsíci
Za Vaši poctivou a dobrou práci Vás čeká: - Náborový příspěvek 10.000,- Kč po skončení zkušební doby - Týden odpočinku navíc -... zobrazit nabídku»
Strojní projektant
Nymburk
před 2 měsíci
Co Vám můžeme nabídnout? - Zázemí silné stabilní společnosti - Příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - Osobní a profesní... zobrazit nabídku»
Technik elektroniky - mzda až 30.000, jedna směna
Brno
před 2 měsíci
*Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti se stabilním zázemím *Práci v jednosměnném provozu (pouze ranní směny) *Mzda dle... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr| technický specialista|vhodné i pro absolventy|až 34 000 ...
Písek
před 2 měsíci
Jste technický typ a máte dokončené SŠ s praxí v oboru nebo VŠ vzdělání? Zajímáte se o oblast výroby, ve které nebudete mít nikdy nouzi... zobrazit nabídku»
Kontrolor, České Budějovice
České Budějovice
před 2 měsíci
Máte zkušenost na pozici Kontrolora? Umíte pracovat s měřící technikou? Jste znalý provádění mezioperační, vstupní a výstupní kontoly?... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ
Svitavy
před 2 měsíci
Máte zkušenost z oblasti kvality? Umíte dobře anglicky? Potom Vám nabízíme zaměstnání v mezinárodní strojírenské společnosti s vysokým... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Svitavy
před 2 měsíci
Chcete pracovat pro strojírenskou společnost působící na mezinárodním trhu? Chcete profesně růst a mít na starosti samostatný projekt?... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Vysočina
před 2 měsíci
Máte zkušenost s konstrukcí a vývojem? Máte zkušenosti nebo vzdělání v oblasti elektro? Obsazujeme pozici R&D Engineer - se zaměřením na... zobrazit nabídku»
Manažer dodavatelské kvality
Vysočina
před 2 měsíci
Jsi zkušený kvalitář z automotive, umíš anglicky a hledáš perspektivní zaměstnání, kde Tvou práci ocení, kde není nouze o zakázky a o... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Svitavy
před 2 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti nákupu pro výrobní společnost? Pracujte v novém! Nový investor, nové prostory, nové technologie, nový tým!... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Havlíčkův Brod
před 2 měsíci
Montážní procesy jsou přesně to v čem se vyznáte? Hledáme kandidáty z výrobních firem. Máte praxi z obdobné pozice? Pak nám zešlete... zobrazit nabídku»
Technolog - normování
Havlíčkův Brod
před 2 měsíci
Věříte, že Vaše znalost procesů je opravdu dobrá? V tom případě můžete určovat pracovní tempo ostatních! Nastavujte a zlepšujte... zobrazit nabídku»
Rozpočtář/kalkulant - junior
Třešť
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů nebo Vás tato oblast zajímá? Máte po škole a hledáte uplatnění v oboru nebo jen hledáte kariérní... zobrazit nabídku»
Konstruktér/technolog - plasty
Jihomoravský
před 2 měsíci
Považujete se za odborníka v oblasti technologií zpracování plastů a orientujete se ve 3D programech? Ovládáte anglický jazyk alespoň na... zobrazit nabídku»
Konstruktér – automotive
Středočeský
před 2 měsíci
Vystudoval jste VŠ technického zaměření? Ovládáte anglický, nebo německý jazyk na pokročilé úrovni a některý z CAD programů? Vyznáte... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s AJ/NJ
Středočeský
před 2 měsíci
Máte SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření? Zajímáte se o vývojovou konstrukci a ovládáte Pro/Engineer, nebo Catii? Bez problémů se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace