Práce v oboru Strojírenství (4864) - strana 131

Strojírenství

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

CAD asistent
Brno – město
včera
Místo výkonu práce: Brno – město Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody Mzdové ohodnocení: Dle zkušeností PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY zobrazit nabídku»
Kontrolor zakázkové výroby
Jihomoravský kraj
včera
Motivující platové ohodnocení Stabilní zaměstnání v moderních prostorech s důrazem na čistotu, bezpečnost a kvalitu Zajímavé... zobrazit nabídku»
Pracovník výrobního controllingu
okr. Strakonice
včera
Zázemí mezinárodní expandující společnosti Příjemné pracovní prostředí Různorodou a perspektivní práci Možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»
Technolog forem - lisovna plastů
Rakovník
včera
Budete mít příležitost profesního růstu a zázemí nadnárodní společnosti spolu s balíčkem firemních benefitů: - 25 dní dovolené -... zobrazit nabídku»
Operátor Seřizovač Praha 9 čakovice
Praha
včera
 Práci na HPP v lokalitě Praha 9 Čakovicích  Příjemné a čisté pracovní prostředí v nové hale a malém kolektivu  Stravenky 90... zobrazit nabídku»
Konstruktér (35-40.000) - Brno
Brno
včera
Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > Projektování nových... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Brno - město
včera
Na pozici Procesního inženýra budete: * spolupracovat na vytváření a implementaci nových technologických postupů * nastavovat parametry... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr
Kuřim
včera
- Příprava a vedení projektu zavádění výrobků - Definice produktu, podpora pro PPAP, řízení hodnocení produktu - Příprava tolerančních... zobrazit nabídku»
Dokumentarista
Olomoucký
včera
- návrhování, tvorbou a údržbou technické dokumentace - online nápovědu, uživatelské příručky a manuály - kontrola správnosti... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - Plzeň město
Plzeň - město
včera
Náplní práce bude: - denní řízení projektu a jeho úspěšné ukončení - plánování činností v průběhu projektu - dodržování... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant MaR
Lovosice
včera
Jste komunikativní a technicky vzdělaný v oboru automatizace? Hledáme na pozici samostatného projektanta MaR vhodné kandidáty! Co by bylo... zobrazit nabídku»
Programátor průmyslových řídících systémů (PLC/ DCS)
Lovosice
včera
Na pozici programátora řídících systémů hledáme vhodného kandidáta! PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY!Pokud jste specialista v oblasti PLC/DCS... zobrazit nabídku»
Konstruktér, Jindřichohradecko
Jindřichův Hradec
včera
Jste technicky zaměřený/á? Umíte číst v techniské dokumtaci? Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti? Hledáme... zobrazit nabídku»
Technik elektro
Kaplice
včera
Na této pozici budete mít neomezené příležitosti pracovat v úspěšné společnosti jako Technolog. Náplň práce: - tvorba technické... zobrazit nabídku»
Přípravář výroby
Kaplice
včera
Máte technické myšlení ? Orientujete se ve výrobě ? Víte co je to kusovník ? Rozšiřtě pracovní tým a Vaší náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Obchodník s NJ - zakázky pro výrobu
Kaplice
včera
Společnost prosperující v oblasti strojírenství Vám poskytne všechny potřebné nástroje pro Vaši práci - zázemí špičkové výroby a... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP a požární ochrany, Jižní Čechy
Písek
včera
Náš významný klient, mezinárodní výrobní společnost působící na Písecku, hledá vhodného kandidáta na pozici Specialista bezpečnosti... zobrazit nabídku»
Konstruktér | vybavení pro obchodní centra | Havlíčkobrodsko
Havlíčkobrodsko
včera
Jste konstruktér, kreativní, vyznáte se v kovech, máte zkušenosti ve výrobní společnosti a chcete pracovat na vývojové konstrukci... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér | strojírenství | až 40 000 Kč
Pelhřimov
včera
Jste vývojový konstruktér s dlouholetou praxí ve strojírenství? Dokážete nám předložit projekty, na kterých jste se podílel? Vývoj,... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality | automotive
Humpolecko
včera
Máte zkušenosti v oblasti kvality? Jste zkušený inženýr kvality, začínající kvalitář nebo čerstvý absolvent po VŠ v technickém oboru?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace