Práce v oboru Strojírenství (5786) - strana 133

Strojírenství
Technik přípravy výroby
okr. Přerov
před 2 měsíci
* motivující finanční ohodnocení * dlouhodobou pracovní jistotu a profesní růst v rámci koncernu * zajímavou práci v mladém kolektivu *... zobrazit nabídku»
Testing Engineer
Liberec
před 2 měsíci
Nabízíme: Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Výrobkový a projektový inženýr
Liberec
před 2 měsíci
Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Teamleader v údržbě
Tachovsko
před 2 měsíci
- Práci ve stabilní prosperující společnosti - Zodpovědnou práci na zajímavých projektech - Odpovídající finanční ohodnocení - 5... zobrazit nabídku»
Strojírenský mistr
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte praxi ve výrobní společnosti se zaměřením na automotive a hledáte nové pracovní uplatnění v dynamicky se rozvíjející se výrobní... zobrazit nabídku»
Elektro dělník na 2 směny - šance pro absolventy
Liberec
před 2 měsíci
- Nástup na 110,5 Kč/hod  - Po zaučení 123,5 Kč/hod  - Přestup do kmenu společnosti po 6 měsících  - Stravenky      zobrazit nabídku»
Metalurg
Brno
před 2 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Metalurg: Náplň práce: * odpovědnost za způsobilost... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér, vhodné i pro absolventy
Pardubice
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme šikovného KONSTRUKTÉRA se zaměřením na vývojové projekty! Náplň... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - senior
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
Máte praxi z pozice procesního inženýra? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a chcete své zkušenosti uplatnit v dynamické... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Praha
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s identifikací prostrojů výroby? Chcete uplatnit své zkušenosti v mezinárodní společnosti? Máte-li anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Jihomoravský kraj
Jihomoravský, Zahraničí
před 2 měsíci
Máte vystudovanou SŠ/VŠ v oboru strojírenství? Pracoval/a jste na pozici Procesní inženýr? Jste člověk schopný pracovat samostatně a... zobrazit nabídku»
Stojní konstruktér
Plzeň
před 2 měsíci
- Stabilní a perspektivní zaměstnání - Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe - Týden dovolené navíc... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Machining
Plzeň
před 2 měsíci
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Odpovídající platové odhodnocení... zobrazit nabídku»
Pracovník oddělení kvality - 40 000 Kč
okr. Strakonice
před 2 měsíci
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Příjemné pracovní prostředí - Různorodou a perspektivní práci - Možnost seberealizace... zobrazit nabídku»
| inženýr kvality | Chomutovsko
Chomutov
před 2 měsíci
Máte technické vzdělání a v oddělení kvality jste jako doma? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí? Nebojíte se... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Česká Lípa
před 2 měsíci
Kvalita je podle Vás ve výrobě klíčovou záležitostí? Zákaznická spokojenost je u Vás na prvním místě? Vzorkování máte v malíčku?... zobrazit nabídku»
Zámečník/ce
Cheb
před 2 měsíci
Mzda odpovídající vykonané práci. Bonusy za produktivitu. zobrazit nabídku»
Zámečník/ce - 39,Bor Nová Hospoda
Tachov
před 2 měsíci
Nabízíme: 115 Kč-155Kč/hod +55% bonus+příspěvky na dopravu a stravu, 5dní dovolené po zk.době navíc Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - nástup od 15 000,- až 20 000,- čistého
Bzenec
před 2 měsíci
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr - platové podmínky od 15 000,- až 20 000,- čistého - ubytování zajištěno - stálé... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Turnov
před 2 měsíci
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…) Vzdělávací kurzy ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace