Práce v oboru Strojírenství (5548) - strana 133

Strojírenství
Inventor konstruktér s němčinou
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Jste strojní konstruktér, který se chce v rámci oboru věnovat složitějším konstrukčním řešením strojních celků? Nezaleknete se... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér, okres Přerov
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Jste strojní konstruktér, který se na komunikativní úrovni dokáže domluvit v německém nebo anglickém jazyce? Hledáte perspektivní práci v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - senior s AJ nebo NJ
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Považujete se za kvalifikovaného odborníka v oblasti strojní konstrukce a máte za sebou v tomto odvětví dlouholetou praxi? Pracoval jste na... zobrazit nabídku»
Svářeč/zámečník - 180Kč/hod - ubytování zdarma
Hranice na Moravě
před 2 měsíci
- mzda 155 - 180 Kč/hod. - zajišťujeme a hradíme ubytování - vyplácení záloh - dlouhodobá práce, pravidelný výplatní termín zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Liberec
před 2 měsíci
Zázemí silné výrobní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Roční prémie Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů... zobrazit nabídku»
Konstruktér/technolog - plasty
Jihomoravský
před 2 měsíci
Považujete se za odborníka v oblasti technologií zpracování plastů a orientujete se ve 3D programech? Ovládáte anglický jazyk alespoň na... zobrazit nabídku»
Technický manažer - lineární motory
Brno
před 2 měsíci
Pro portfolio lineárních motorů hledáme manažera, který bude poskytovat zákazníkům technické konzultace a bude pro ně společně se svým... zobrazit nabídku»
Technik dodavatelské kvality s AJ
Třebíč
před 2 měsíci
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele? Domluvíte se anglicky? Tak se... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr technologie výroby autodílů
Pardubicko
před 2 měsíci
 - práce v moderním a čistém prostředí  - možnost kariérního růstu  - příspěvek na telefoní  - příspěvek na sportovní... zobrazit nabídku»
Elektromechanik od 19 000,- čistého
Česká Třebová
před 2 měsíci
- Nástupní plat 120,- čistého na hodinu - Práce na krátký dlouhý týden (nepřetržitý provoz) - Nástup možný ihned nebo dohodou -... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky / elektrotechnik - nástup ihned
Žebrák
před 2 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda od 101kč/h + bonusy - ubytování a zajištěný svoz na směny ZDARMA -... zobrazit nabídku»
Konstruktér – automotive
Středočeský
před 2 měsíci
Vystudoval jste VŠ technického zaměření? Ovládáte anglický, nebo německý jazyk na pokročilé úrovni a některý z CAD programů? Vyznáte... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s AJ/NJ
Středočeský
před 2 měsíci
Máte SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření? Zajímáte se o vývojovou konstrukci a ovládáte Pro/Engineer, nebo Catii? Bez problémů se... zobrazit nabídku»
Lean inženýr
Triangle
před 2 měsíci
Hledáme na pozici LEAN INŽENÝR zkušené kandidáty(ky) z oblasti automotive! Pokud Vás pozice zaujala, tak nám pošlete Váš životopis. LEAN... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Královehradecko
před 2 měsíci
 - nabídka práce na HPP  - zázemí stabilní společnosti  - nabízíme osobní a profesní rozvoj  - otevřená pozice pro zkušené i junior... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 111 Ostrava
Ostrava
před 2 měsíci
- školení na práci ve výškách - ubytování zdarma - motivující finanční ohodnocení - výborná dopravní dostupnost - pracovní... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - mzda od 25 000 Kč
Jablonec nad Nisou
před 2 měsíci
- průměrná mzda od 25 000 Kč, - odměny dle přístupu k práci, - zvýhodněné příplatky při přesčasové práci o víkendech (75 %) -... zobrazit nabídku»
Specialista výroby - automotive
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte zájem o uplatnění v automotive? Chcete spojit Vaši budoucí kariéru se silným hráčem na trhu? Pokud jste si odpověděli ANO, tak... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník 25.000 Kč/měs
Přerov
před 2 měsíci
Nabízíme: - mzda od 130Kč/hod (25.000Kč/měs) - zajistíme ubytování - příspěvek na ubytování - možnost záloh - zajímavou... zobrazit nabídku»
Technik kvality v předsérii
Olomoucký
před 2 měsíci
Zajímavá pracovní příležitost v oblasti řízení jakosti v Olomouckém kraji. Vaší pracovní náplní bude: * spolupracovat na náběhu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace