Práce v oboru Strojírenství (5680) - strana 138

Strojírenství
Procesní inženýr
Prostějov
před 3 měsíci
- Analýza existujících procesů a zavádění optimalizačních opatření - Definování nových procesů ve spolupráci s vývojem a výrobou -... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Prostějov
před 3 měsíci
- Vedení přidělených projektů - zodpovědnost za termíny, technickou správnost a agendu projektů - pomoc a podpora při komunikaci se... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Umíte si najít řešení? Máte potřebu, nebo chuť si zkusit větší firmu? Hledáme odborníka ve svém oboru. * Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Svářeč ZM1 - od 24 000Kč čistého!
Moravskoslezský kraj
před 3 měsíci
- jednoduchou práci na HPP - zázemí nadnárodní společnosti - výborné platové ohodnocení - příplatky - přesčasy, noční směny,... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - Znojemsko
Znojmo
před 3 měsíci
Máte zkušenosti z pozice senior kvality inženýr nebo manažer kvality? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se dále rozvíjet a uplatnit... zobrazit nabídku»
Konstruktér speciálních vozidel
okr. Nový Jičím
před 3 měsíci
* Zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí * Možnost profesního růstu * Jazykové kurzy a další firemní školení *... zobrazit nabídku»
Technik údržby elektro
Triangle, Žatec
před 3 měsíci
- dotovaná závodní strava - práce na HPP - příspěvek na dojíždění - práce pro rostoucí společnost rozšiřující stávající... zobrazit nabídku»
Lisař Uničov
Uničov
před 3 měsíci
8 hod. či 12 hod. směny Možnost ubytování Možnost vyplácení záloh zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Strojírenská firma sídlící nedaleko Brna hledá samostatného a komunikativního nákupčího s AJ. Čeká Vás příjemný pracovní kolektiv,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Pokud se domluvíte anglicky a máte odpovídající zkušenosti a znalost práce pod normou ISO/TS16949 pak hledáme právě Vás. Našeho nového... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
Olomouc
před 3 měsíci
Usilujete o profesionální seberealizaci? Máte zkušenost v konstrukci? Umíte anglicky? Náš klient, zahraniční výrobní společnost, nabízí... zobrazit nabídku»
Konstruktér - znalost solidworks výhodou
okr. Olomouc
před 3 měsíci
Zajímavé finanční ohodnocení Pružná pracovní doba 13. plat Cílové a výkonnostní odměny 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s NJ, vysoké bonusy
Zlínský
před 3 měsíci
Pokud máš zkušenosti na pozici vedoucího výroby a mluvíš německy, kontaktuj nás. Uvidíš, že naše nabídka se neodmítá. Tvou náplní... zobrazit nabídku»
Project engineer, vhodné i pro absolventy
Pardubický
před 3 měsíci
Chcete se rozvíjet v oblasti project managementu? Ovládáte AJ a NJ na středně komunikativní úrovni? Pak rozhodně čtěte dál! Pro... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135 Česká Lípa Ubytování zdarma, skvělý plat
Česká Lípa
před 3 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - uybtování zdarma - výborné platové podmínky - možnost stravování v podniku -... zobrazit nabídku»
Programátor CNC (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Láká Vás raději CNC programování, než stát ve výrobě u stroje? Hledáme absolventa, nebo CNC pracovníka i na zaučení. * zázemí... zobrazit nabídku»
Programátor PLC se Simaticem - J25515
okr. Olomouc
před 3 měsíci
* zázemí významné a neustále se rozvíjející společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program * samostatnou a... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr
okr. Nový Jičín
před 3 měsíci
* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - Rychnovsko, až 35 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
před 3 měsíci
Chcete pracovat pro výrobní společnost se sídlem na Rychnovsku? Elektronika a elektrika jsou Vaší prací a zároveň i koníčkem? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Zámečník (20.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Získejte bohaté zkušenosti s montáží v Brněnské pobočce, ale i v zahraničí - Německu. Pokud umíte číst ve výkresové dokumentaci, jste... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace