Práce v oboru Strojírenství (5514) - strana 14

Strojírenství
Iniciativní žádost o místo v průmyslové oblasti (m/ž)
Drážďany
včera
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Projektový konstruktér
Plzeňský
včera
Dokážete pracovat samostatně a rádi byste realizovali své nápady a kreativitu v oblasti konstrukce? Máte zkušenosti s konstrukčními pracemi... zobrazit nabídku»
Manažer štíhlé výroby
Plzeňský
včera
Vyznáte se výborně v oblasti štíhlé výroby? Jste expertem na zlepšovací projekty? Máte široký záběr ve znalostech firemních... zobrazit nabídku»
Vydělej si až 30,000,-, rozvíjej se a získej top benefity
Jihlava
včera
Co Vám můžeme nabídnout? - Možnost týdenní zálohy - Náborový příspěvek 11.000,-Kč - Stabilní práci na HPP - Zaškolíme Vás, vše... zobrazit nabídku»
CNC obráběč
Olomouc
včera
Co Vám bude ve společnosti nabídnuto? - Zajímavá mzda, která se bude odvíjet od vašich předešlých zkušeností - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Prodej a Servis strojů a technologií
Čechy (mimo Moravu)
včera
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá technologiemi pro povrchové úpravy, tryskání, lakování a metalizace, centrála Zlín.... zobrazit nabídku»
Prodej a Servis strojů a technologií
Čechy (mimo Moravu)
včera
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá technologiemi pro povrchové úpravy, tryskání, lakování a metalizace, centrála Zlín.... zobrazit nabídku»
Specialista/-KA štíhlé výroby
Olomoucký
včera
Optimalizace, efektivita, úspory, zrychlení, to je to, oč tu běží. Pokud chcete pracovat pro mezinárodně uznávanou značku a dokážete... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka s AJ nebo NJ
Uhersko Hradišťsko
včera
Chcete se i vy stát členem TOP profesionálů v mezinárodní společnosti? Máte praxi v oblasti konstrukce a chcete se dále rozvíjet? Pokud ano... zobrazit nabídku»
Customer service specialist- French + Czech
Vsetínsko
včera
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - FRENCH +... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - Dutch
Vsetínsko
včera
Do you speak excellent Dutch? Do you also understand English? If so, we have interesting opportunity for you! For our client - successful... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Uherskobrodsko
včera
Hledáme pracovníka na pozici SPECIALISTA PLC. Náplň práce: - spolupráce při hledání HW a SW řešení - odpovědnost za správu PLC... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu - Valašsko
Zlínský
včera
Máte zkušenosti jako SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Jste z Valašského Meziříčí nebo jeho okolí? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Čtěte... zobrazit nabídku»
Nástrojář vstřikovacích forem
Valašské Meziříčí
včera
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojář a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Teplice
včera
Hledáme operátory výroby do dvousměnného a třísměnného provozu. Vaší náplní práce bude : * kompletace výrobků * kontrola balení a... zobrazit nabídku»
Manažer výroby, Pardubický kraj
Pardubický
včera
Hledáme člověka, který se nezalekne výzev. Hledáme člověka, který umí jednat s lidmi. Hledáme člověka, který se dokáže... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Moravskoslezský
včera
Umíš pracovat v Creo, máš zkušenost s vývojem a konstrukcemi a domluvíš se německy nebo anglicky? Pro mezinárodní společnost hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu/ služební automobil
Moravskoslezský
včera
Máte zkušenosti v oblasti nákupu, jste obchodně založený člověk, hovoříte anglicky a rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti ve... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Ostrava
včera
Procesní inženýři pozor! Pro ty z Vás, kteří mají zkušenosti na této pozici, mají dobré organizační schopnosti, zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Valašské Meziříčí
včera
FMEA, APQP, PPAP, 8D... pokud Ti to nepřijde jen jako změť písmenek, ale víš, o co se jedná, máš zkušenosti v oblasti kvality,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace