Práce v oboru Strojírenství (5250) - strana 2

Strojírenství
Referent řízení zakázek
okr. Přerov
dnes
zázemí silné mezinárodní společnosti podnikající v oblasti automotiv přátelské pracovní prostředí, práci v mezinárodních týmech... zobrazit nabídku»
Operátor svařovny – škoda auto – Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
dnes
reálný výdělek až 28 000 Kč hrubého měsíčně (včetně příplatků) možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+ 1700... zobrazit nabídku»
Nenáročná práce ve skladu či výrobě za prima podmínek
Plzeň
dnes
Nabízíme práci v příjemném prostředí jak pro muže, tak ženy. Možnost dlouhodobé spolupráce, ale i brigády. Odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Hutník vysokopecař - Odlévač
Ostrava Kunčice
dnes
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Hutník vysokopecař - ... zobrazit nabídku»
3. tavič
Ostrava Kunčice
dnes
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Valcíř kovů Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Frézař
Ostrava Kunčice
dnes
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Frézař Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Inspektor kvality
Nošovice
dnes
Pro našeho klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inspektor kvality Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Voskovač
Nošovice
dnes
Pro našeho klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici voskovač. Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»
Operátor
Nošovice
dnes
Pro našeho klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»
Operátory do výroby, Skladníky
Praha 6
dnes
Pro Evropskou jedničku na trhu s potrubními systémy pro vzduchotechniku Trenkwalder hledá: Vaše náplň prácePráce u výrobní linky a nebo... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Otrokovice
dnes
Úspěšná rozvíjejí se výrobní společnost v oblasti automotive obsazuje pozici Vaše náplň práce > komunikace a péče o klíčové... zobrazit nabídku»
Quality manažer
Uherské Hradiště
dnes
Zavedená a prosperující výrobní společnost obsazuje pozici Vaše náplň práce ZODPOVĚDNOST ZA NASTAVENÍ, FUNGOVÁNÍ A ROZVOJ SYSTÉMU... zobrazit nabídku»
Vedoucí lisovny a nástrojárny
Olomoucký
dnes
Vaší náplní práce bude: Řízení a organizování svěřeného výrobního úseku, zaučení nových operátorů na lisech, plánování směn... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Šumperk
dnes
Máte VŠ strojního zaměření a umíte dobře anglicky? Pak je tu příležitost pro Vás. Vaší pracovní náplní bude: - konstrukce... zobrazit nabídku»
Technolog procesu vstřikování
Moravskoslezský
dnes
Hledáme technologa, ale né jen tak ledajakého technologa, ale technologa na plasty a vstřikování plastů. Pokud jste to Vy, zajímavá Vás... zobrazit nabídku»
Operátor výroby- 19 000 Kč po ZD
Brno
dnes
Máte zájem o kreativní práci, vyhovuje Vám lokalita MODŘICE (17 minut z Úzké zdarma autobusem) a práce ve dvousměnném, popř.... zobrazit nabídku»
Skladník - Modřice
Brno
dnes
Vyhovuje Vám práce skladníka ve dvosměnném či třísměnném provozu s nadstandardním finančním ohodnocením a lokalita CT parku v... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby | automotive | Kladensko
Rakovník
dnes
Chcete pracovat v mezinárodní firmě působící v oblasti automotive? Do expandujícího závodu hledáme vhodné uchazeče na pozici supervisora... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Klatovy
dnes
Nabízíme zázemí stabilní české společnosti odpovídající mzdové ohodnocení zaměstnanecké benefity - dovolená navíc, životní... zobrazit nabídku»
Mistr montáže a balení
Klatovy
dnes
Nabízíme zázemí stabilní české společnosti odpovídající mzdové ohodnocení zaměstnanecké benefity - dovolená navíc, životní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace