Práce v oboru Strojírenství (5672) - strana 2

Strojírenství
Operátor drátěného programu až 145,-Kč/h
Olomouc
dnes
NEVÁHEJ A PŘIHLAS SE! OPERÁTOR DRÁTĚNÉHO PROGRAMU - TRVALÁ PRÁCE či brigáda na léto! Pro továrnu vyrábějící drátěný program ... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr| technický specialista|vhodné i pro absolventy|až 30 000 ...
Moravskoslezský
dnes
Máte dokončené VŠ vzdělání a nebo se ho právě chystáte ukončit? Zajímá Vás oblasti výroby, ve které nebudete mít nikdy nouzi o... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář (Karviná)
Karviná
dnes
Máte pracovní zkušenosti z výrobní společnosti jako elektroúdržbář výrobního zařízení a strojů? Orientujete se v problematice čidel,... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - brigáda
Brno
dnes
Náš významný klient, mezinárodní výrobní společnost, nabízí pracovní příležitosti pro šikovné uchazeče s místem výkonu práce Brno... zobrazit nabídku»
Operátor výroby a kvality
Brno
dnes
Náš významný klient, mezinárodní výrobní společnost, nabízí pracovní příležitosti pro šikovné uchazeče s místem výkonu práce Brno... zobrazit nabídku»
Montážní dělník drásov až 25 000 + nástupní bonus
Drásov
dnes
Chtěli by jste odbornou manuální práci ale nemáte praxi? Máte zájem pracovat v zakázkové výrobě? Nemáte rádi příliš drobné... zobrazit nabídku»
Technik údržby až 27 000 Kč - elektro nebo zámečník
Brno
dnes
Hledáme šikovné techniky údržby do kmenového stavu mezinárodní společnosti automobilového průmyslu. Jste elektrikář nebo zámečník? Pak... zobrazit nabídku»
Směnový mistr výrobního závodu
Pardubický
dnes
Chcete své zkušenosti uplatnit u nadnárodní strojírenské společnosti? Pak hledáme právě Vás pro pozici směnový mistr. Za co budete... zobrazit nabídku»
Příležitost v oblasti automotive - Technolog výroby
Pardubický
dnes
Baví Vás technologie výroby a výrobních linek? Umíte anglicky? Chcete být součástí mezinárodní automotive společnosti? Pro... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do naší strojírenské výroby hledáme kolegu pro zámečnické práce. Očekáváme orientaci ve výkresové dokumentaci a znalost práce s... zobrazit nabídku»
Operátor NC strojů (21.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenosti s obsluhou NC strojů alespoň 5 let a rádi by jste změnili zaměstnání? Nevadí Vám pracovat na tří směnný provoz a... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV (19.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte průkaz na VZV nebo spíše co je důležitější, máte praxi s ním? Nevadí Vám pracovat na třísměnný provoz a hledáte si stabilní... zobrazit nabídku»
Servisní technik (26.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme technika pro montáže - strojní - elektro části pro jednoúčelové stroje. Práce dle výkresové dokumentace s následnou montáží u... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Frézy-5osá (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Firma sídlící v Brně - Slatině hledá operátora na CNC frézu. * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník pro konečnou kompletaci (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte rádi příjemné pracovní prostředí a rušno kolem sebe? Hledáme posilu do našeho montážního týmu. Konečná kompletace kusových... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů/zámečník (21.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do strojírenské firmy se hledá obráběč kovů pro různorodou práci. Vhodné i pro absolventa. Pracoviště v Brně. * zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Montér/ svářeč pro petrochemický průmysl (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Do týmu hledáme svářeče (stačí základní kurz) i na zaučení k provádění zámečnických prací. Jezdí se za zakázkami, které jsou po... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Pracovní příležitost pro zkušené "Seřizovače CNC soustruhů nebo frézek nebo brusek". Práce v moderním výrobním areálu větší... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/údržba strojů s vyhl. 50 (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenosti s opravami a údržbou výrobních strojů? Můžete pracovat ve směnném provozu? Nabízíme práci Elektromechanika a... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů
České Budějovice
dnes
- velmi zajímavé platové ohodnocení - zázemí stabilní společnosti - příspěvek na stravování - příspěvek na finanční produkty... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace