Práce v oboru Strojírenství (5528) - strana 2

Strojírenství
Specialist/ka kvality s NJ nebo AJ, až 35 000 Kč
Tábor
dnes
Orientujete se s v pojmech jako FMEA, 8D, VDA, Ishikawa, Flow chart? Pokud ano, zdá se, že Vám oblast kvality není cizí. Domluvíte-li se... zobrazit nabídku»
Operátor v meziskladu Brno - venkov 1směnka
Pohořelice
dnes
Hledáte si stabilní a zajímavou práci? Jste manuálně zruční? Pojďte pracovat pro nás! Nabízíme pracovní příležitost pro šikovné... zobrazit nabídku»
Electronics Engineer
Praha
dnes
R&D centre for electrical, vehicle, hydraulic and aerospace applications is looking for Electronics Engineer to expand their fast-growing... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektrotechnika
Praha - západ
dnes
Jsi technicky zaměřený a nevadí ti cestovat? Máš zkušenosti z elektrotechnické výroby? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost,... zobrazit nabídku»
Obsluha soustružnických automatů (22.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Chcete se stát součástí mezinárodní firmy s několikaletou tradicí? Společnost sídlící v Čejči hledá šikovné soustružníky pro... zobrazit nabídku»
Manažer údržby a servisu (45.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Chcete se stát součástí rozvíjející se firmy zaměřenou na služby a systémy pro výrobu a údržbu? Společnost hledá zkušeného manažera... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel/manažer (50.000 - 100.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Chcete se stát součástí rozvíjející se firmy? Společnost zaměřená na služby a systémy pro výrobu a údržbu hledá zkušeného... zobrazit nabídku»
Údržbář ve výrobě - elektrikář (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Hledáme šikovného údržbáře do strojírenské firmy v okrese Prostějov. Nabízíme stabilní práci, motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
CNC frézař, seřizovač 5-osá fréza (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme CNC frézaře, kteří znají ŘS Sinumeric a ovládají úpravu programů v ISO kódu. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje - tváření plastů (15.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do mezinárodní společnosti se sídlem v Brně hledáme nové posily pro obsluhu tvářecího stroje. Jedná se o výrobu plastových... zobrazit nabídku»
Svářeč (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme šikovné svářeče (i absolventy), kteří dokáží zpracovat zakázku na základě výkresové dokumentace a technických postupů.... zobrazit nabídku»
Operátor ohraňovacího lisu (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Pozice vhodná i pro absolventy se základní znalostí výkresové dokumentace. Získáte nejen zázemí úspěšné firmy, pravidelnou mzdu, ale i... zobrazit nabídku»
Operátor CNC stroje (22.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Vystudovali jste obor strojírenství, vyznáte se ve výkresové dokumentaci, jste šikovní a samostatní? Tak hledáme právě Vás! Získáte... zobrazit nabídku»
Mistr nástrojárny - automotive (35.000 - 60.000 Kč)
Vysočina
dnes
Hledáme mistra nástrojárny, který má zkušenosti z prostředí automotive a s vedením zaměstnanců. Nabízíme motivující finanční... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - vhodné i pro absolventy (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Baví Vás svět techniky? Chcete pracovat v přátelském kolektivu u stabilní firmy, která dokáže své zaměstnance dobře ocenit? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě (15.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme posily do kusové výroby v Brně. - příjemné moderní pracovní prostředí - příspěvek na stravování - možnost navštěvovat... zobrazit nabídku»
Koordinátor servisu - elektro (20.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Pro posílení týmu servisních techniků hledáme koordinátora servisu, který má vzdělání v oblasti elektro a dobře se orientuje v PLC... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - obrábění (23.000 - 29.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Pro firmu s dlouholetou tradicí v oblasti těžkého strojírenství hledáme pracovníky se zkušeností s CNC obráběním. * 5 týdnu dovolené *... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vhodné i pro absolventy (15.000 - 18.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte vzdělání ve strojírenství a chcete se dále kariérně rozvíjet? Dobře se orientujete ve výkresové dokumentaci? Nabízíme Vám... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality (15.000 - 20.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Máte praxi v oblasti kontroly kvality a chtěli byste pracovat ve strojírenství? Chcete stabilní a perspektivní zaměstnání s celou řadou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace