Práce v oboru Strojírenství (4954) - strana 20

Strojírenství
Programátor a obsluha CNC - oddělení nástrojárny - Ostrava
Ostrava
před 2 dny
- odpovídající finanční ohodnocení - práci pouze na ranní a odpolední směny - měsíční prémie 9% - příspěvek na dopravu, dotované... zobrazit nabídku»
CNC Operátor - vhodné i pro absolventy - Ostrava
Ostrava
před 2 dny
* Nástupní mzdu 18 000 - 21 000,- Kč (90 Kč/ hod + příplatek za riziko 5,5 Kč/hod+ příspěvek na dopravu 500 až 3000 Kč/ měsíc, 500 Kč... zobrazit nabídku»
Montážník elektro 2 směny
Liberec
před 2 dny
- Nástup na 110,5 Kč/hod  - Po zaučení 123,5 Kč/hod  - Přestup do kmenu společnosti po 6 měsících  - Stravenky      zobrazit nabídku»
Metalurg
Brno - město
před 2 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Metalurg: Náplň práce: * odpovědnost za způsobilost... zobrazit nabídku»
Assembly project manager
Brno - město
před 2 dny
* Vedení mezinárodních projektů v rámci společnosti, štandardizace procesů * Identifikovat síly a slabiny místních týmů, navrhovat... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér, automotive, i pro absolventy
Jihlava
před 2 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost a jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v kraji, hledáme kandidáty na pozici konstruktéra. Vaší... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér, vhodné i pro absolventy
Pardubice
před 2 dny
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme šikovného KONSTRUKTÉRA se zaměřením na vývojové projekty! Náplň... zobrazit nabídku»
Manažer štíhlé výroby
Moravskoslezský
před 2 dny
Máte zkušenosti se zaváděním metod štíhlé výroby a domluvíte se anglicky? Jste silná osobnost, která si stojí za svým rozhodnutím?... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - Ostrava (18 - 23 000 Kč/měsíc)
Ostrava
před 2 dny
Znáte CNC stroje? Setkali už jste se s nimi nebo na nich přímo pracovali? Máte zájem naučit se obsluhovat CNC stroje a zvýšit si tak svou... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Slatina - 18-20 000 Kč
Brno
před 2 dny
Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby, vyhovuje vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstruktér
Ždírec nad Doubravou okolí
před 2 dny
Zaměstnání ve stabilní a rodinné firmě s mezinárodním působení, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. zobrazit nabídku»
Technolog
Havlíčkův Brod okres
před 2 dny
Možnost mzdy 25 000 Kč měsíčně, prémie a další mimořádné odměny, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání, stabilní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Strojírenství
Havlíčkův Brod okres
před 2 dny
možnost mzdy 50 000 Kč měsíčně, provizní systém v návaznosti na výkonu, prémie a další mimořádné odměny, možnost kariérního růstu... zobrazit nabídku»
Manažér kalkulace zakázek pro ocelové konstrukce
Středočeský
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu hledáme kandidáty na pozici Manažér... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
Středočeský
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu hledáme kandidáty na pozici Programátor... zobrazit nabídku»
Nástrojář
České Budějovice
před 2 dny
zaškolení hlavní pracovní poměr s možností prodloužení doby určité na neurčitou finanční ohodnocení 20 000 – 25 000 Kč dle praxe... zobrazit nabídku»
Nástrojař
České Budějovice
před 2 dny
- mzda 20.000 - 25.000,- Kč brutto / měsíc - práci ve stabilní nadnárodní společnosti - příplatky za odpolední směny - roční odměny... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
České Budějovice
před 2 dny
- stabilní, dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost osobního i profesního růstu - základní mzda 14.000,- brutto /... zobrazit nabídku»
Skladník - řidič VZV
Rokycany
před 2 dny
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Plzeň - Koterov
před 2 dny
- dlouhodobá práce na HPP - jednosměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace