Práce v oboru Strojírenství (5676) - strana 22

Strojírenství
Servisní technik elektronářadí
Karlovarský
před 2 dny
Práci HPP Práce v přátelské kolektivu Ohodnocení dle motivačního klíče na základě dosažených výsledků (obrat, marže,... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobní linky - Valeo Žebrák - víkendové směny
Středočeský
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou klimatizací do vozidel v průmyslové oblasti... zobrazit nabídku»
Specialista/ka řízení kvality
Praha
před 2 dny
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - plně profesionální a moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista/ka logistických procesů
Praha
před 2 dny
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - plně profesionální a moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Strojní kontrolor kvality
Plzeň
před 2 dny
- Stabilní a perspektivní zaměstnání - Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe - 13. plat - Roční prémie formou... zobrazit nabídku»
Technická údržba
Šumperk
před 2 dny
Pro našeho mezinárodního klienta, výrobní společnost exportující do zahraničí, hledáme pro rozšíření týmu nového pracovníka.... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Brno
před 2 dny
- Velmi zajímavé finanční ohodnocení - Práce s moderními technologiemi - Vzdělávání jak odborné, tak jazykové - 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Vysočina
před 2 dny
Chcete se podílet na zlepšování procesů ve výrobní společnosti? Ovládáte nástroje štíhlé výroby, umíte analyzovat pracovní postupy a... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí - automotive
Vysočina
před 2 dny
Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive? Ovládá anglický jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte stabilního a perspektivního... zobrazit nabídku»
Automotive - vedení projektů Jihlava
Vysočina
před 2 dny
Jste zkušený v oblasti projektového řízení v automobilovém průmyslu? Hovoříte plynule anglickým jazykem, k Vašim silným vlastnostem... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC brusek, 24 000 Kč/měs.
Kladno
před 2 dny
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici SEŘIZOVAČ CNC BRUSEK? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato, 23 000 Kč/měs.
Kladno
před 2 dny
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici BRUSIČ NA KULATO? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Soustružník, 22 000 Kč/měs.
Kladno
před 2 dny
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici SOUSTRUŽNÍK? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Frézař, 23 000 Kč/měs.
Kladno
před 2 dny
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici FRÉZAŘ? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české společnosti... zobrazit nabídku»
Zámečník, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
před 2 dny
Máte zkušenosti montáží hydrauliky? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK a... zobrazit nabídku»
Údržbář elektro, 22 000 Kč/měs.
Kladno
před 2 dny
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Seřizovač, lokalita žebrák
Žebrák
před 2 dny
Hledáte si práci v lokalitě Žebrák a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Vedoucí montér, až 40 000 Kč/měs.
Praha
před 2 dny
Máte zkušenosti s vedením montážníků či svářečů? Pracoval/a jste v průmyslovém odvětví v oblasti potrubních rozvodů? Nevadí Vám... zobrazit nabídku»
Svářeč, až 36 000 Kč/měs.
Praha
před 2 dny
Máte zkušenosti jako SVÁŘEČ a pracovali jste s černou či nerezovou ocelí? Umíte svářet metodou TIG? Potom pro Vás máme zajímavě... zobrazit nabídku»
Seřizovač/údržbář výrobních linek, až 33 000Kč/měs.
Praha 10
před 2 dny
Zajímají Vás stroje? Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěl/a byste pracovat v oddělení údržby? Máme pro Vás nabídku pozice... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace