Práce v oboru Strojírenství (5448) - strana 22

Strojírenství
Pracovnice do výroby zdravotnické techniky – práce ve vícesměnném provoz...
Praha
včera
práci na HPP příjemné pracovní prostředí dlouhodobé pracovní uplatnění slušné jednání 5 týdnů dovolené závodní... zobrazit nabídku»
Specialista pro rotomolding – Project manager
Brno
včera
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Vaším hlavním úkolem bude ve spolupráci se stávajícím týmem zavedení nové technologie výroby... zobrazit nabídku»
Kompletace součástek, od 18 500Kč, ihned
Brno
včera
- nadstandardní platové podmínky od 18 500kč - čtvrtletní bonusy 4500kč - 13. plat - 1500kč za přesčasovou směnu - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Technik inženýringu
Dvorce
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme motivovaného uchazeče. Vaše náplň práce > komunikace a spolupráce s... zobrazit nabídku»
Konstruktér vývoje
Kopřivnice
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost z automobilového průmyslu, hledáme motivovaného uchazeče. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Strojní Mechanik/seřizovač
Praha
včera
- dobré platové ohodnocení v návaznosti na zkušenosti - 5 týdnů dovolené, stravenky - práce v mladé dynamické společnosti, příjemné... zobrazit nabídku»
Pracovnice do zdravotnické výroby, Praha 9
Praha
včera
- stabilní zaměstnání - finanční ohodnocení cca 17.000 - 20.000 Kč (úkolová mzda) - příplatky za odpolední a noční směny - 1 týden... zobrazit nabídku»
Údržbář – Mošnov – až 27 000 Kč
Mošnov
včera
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici údržbáře. ... zobrazit nabídku»
Servisní technik zvedacích zařízení - elektro
Brno
včera
Pro našeho klienta, společnost působící na trhu jeřábů a speciální zdvihací techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - průmyslová automatizace
Mladá Boleslav
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a... zobrazit nabídku»
Servisní technik - strojař zvedacích zařízení
Brno
včera
Pro našeho klienta, společnost působící na trhu jeřábů a speciální zdvihací techniky, hledáme kandidáta na pozici Servisní technik -... zobrazit nabídku»
Asistent prodeje - Kroměříž
Kroměříž
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou a prodejem příslušenství pro obráběcí stroje a další výrobní zařízení, se... zobrazit nabídku»
Údržba budovy
Plzeňský
včera
zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti možnost uplatnit a rozvíjet své znalosti a... zobrazit nabídku»
Svářeč
Říčany
včera
Trekwalder a.s. Vaše náplň práce* obsluha svářecího robota podle pokynů mistra, údajů z výrobního postupu a technické dokumentace *... zobrazit nabídku»
Obsluha tavící pece (18 - 21.000 Kč)
Brno
včera
Hledáme obsluhu pro tavící pece se znalostmi sklářské chemie. Hezké pracovní prostředí v Brně, malý - rodinný kolektiv. * na... zobrazit nabídku»
Tavič kovů (22 - 32.000 Kč)
Uničovsko
včera
Hledáte si práci a máte zájem o slévárenství? Nevadí Vám třísměnný provoz a prostředí těžkého průmyslu? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí-koordinátor údržby výrobní společnosti (30 - 40.000 Kč)
Vyškovsko
včera
Jste praktický, zkušený člověk rozvážné povahy a kutil v jedné osobě? Máte zájem o zajímavou a dynamickou pracovní pozici v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - puškař (27 - 37.000 Kč)
Praha
včera
Máte praktické zkušenosti s tvorbou 3D modelů v programu Solid Works? Máte zkušenosti ve zbrojním průmyslu nebo jsou zbraně Vaším velkým... zobrazit nabídku»
Programmer C/C++ - 2D/3D Image processing (25 - 45.000 Kč)
Brno
včera
Máme zde novou pracovní příležitost pro člověka, který se zhlédl ve vývoji v C/C++ s přesahem do grafických prvků a zpracování 2D/3D... zobrazit nabídku»
Montáže drátěného programu 18 500 Kč
Olomouc
včera
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK-DĚLNICE KOVOVÝROBA Pro továrnu vyrábějící drátěný program v Olomouci hledáme zručné MONTÁŽNÍKY DO... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace