Práce v oboru Strojírenství (5066) - strana 28

Strojírenství
Elektromechanik 130/hod.-150/hod.čistého; i pro absolventy
Plzeň
včera
Nabízíme: - dlouhodobou spolupráci na HPP - možnost záloh - ubytování v centru Plzně v případě potřeby - možnost dobrovolných... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel pro strojírenství (60-80.000)
Brno
včera
Pro svého klienta, českou strojírenskou firmu s dlouholetou tradicí, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > Podíl na... zobrazit nabídku»
Nástrojař
České Budějovice a okolí
včera
Náplň práce: Zajišťování odborné nástrojařské práce vyžadující zkušenosti i teoretické znalosti Ověřování a úpravy... zobrazit nabídku»
Seřizovač - údržbář od 23.000 + příplatky
České Budějovice a okolí
včera
Náplň práce: seřizování a odstraňování závad strojů, jejich údržba rutinní a běžné práce na seřízených strojích ... zobrazit nabídku»
Rozpočtář - přípravář realizace staveb
Ostrava
včera
MONTIS BAU s.r.o. – firma poskytující služby v oblasti strojírenství a stavebnictví hledá do svého týmu pracovníka na pozici rozpočtáře... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Hradec Králové
včera
- práce ve výrobní strojírenské společnosti - prostor pro osobní a profesní rozvoj, uplatnění potenciálu - odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby - i pro absolventy - mzda až 25000 Kč
Brno
včera
- práci ve stabilní výrobní strojírenské firmě - čisté a moderní prostředí - zajímavé finanční ohodnocení - možnost profesního... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135 (160-180 Kč/h)
Havlíčkův Brod
včera
Nadstandardní platový ohodnocení - Možnost ubytování zdarma/příspěvek na bydlení - Zázemí stabilní společnosti - Po zapracování... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Orlová
včera
Strojírenská firma KARIMPEX - Strojírny s.r.o., hledá do svého týmu pracovníka na pozici obchodního manažera. Požadavky: - VŠ... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka IS pro oblast výroby a logistiky
Náchod
včera
- zázemí stabilní firmy poskytující zavedený a široce využívaný IS - zaškolení v IS - podpora firmy /služební automobil pro pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce
Zlínský kraj
včera
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Příspěvky na stravování - Firemní jazykové kurzy - Možnost odborného vzdělávání zobrazit nabídku»
Svářeč TIG (ZT-3) - Znojmo
Znojmo
včera
- dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr - nástup možný ihned - motivující mzda - zajištění ubytování - garantovaný výplatní... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu - strojírenská výroba
Brno
včera
Nadstandardní platové ohodnocení Docházkový bonus (pololetní) Nadstandardní příplatky Stravenky Moderní pracovní prostředí Dovolená... zobrazit nabídku»
Obsluha EDM zařízení – s ubytováním
Velešín
včera
Pro firmu se specializací na komplexní výrobu a dodávku nářadí, nástrojů, měřidel a brusiva pro strojírenskou výrobu. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Svářeč
Říčany
včera
Trekwalder a.s. Vaše náplň práce* obsluha svářecího robota podle pokynů mistra, údajů z výrobního postupu a technické dokumentace *... zobrazit nabídku»
Vedoucí Prodeje a Projektů
Brno
včera
- Zkusíme Vám nabídnout to co Vám momentálně schází! - Jinak můžete očekávat, velkou stabilní společnost. - Brno zobrazit nabídku»
Aplikační technik CNC strojů
Pardubický kraj
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se snaží využívat nejmodernější trendy v oblasti CNC obrábění, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázkové kanceláře - zimní zahrady
Praha - Statenice
včera
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem plastových oken a dveří, hliníkových zimních zahrad a zastřešení,... zobrazit nabídku»
Brusič - ruční broušení
Brno
včera
- práci v mezinárodní strojírenské společnosti - moderní pracovní prostředí - zaškolení - motivující mzdové ohodnocení - 25 dní... zobrazit nabídku»
CNC operátor - mzda až 45.000 Kč
Brno
včera
- zajímavé platové hodnocení - stabilní práci mezinárodní výrobní společnosti - moderní technologické vybavení v přesné kusové... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace