Práce v oboru Strojírenství (5306) - strana 28

Strojírenství
Pracovník ve výrobě (bohumín)
Bohumín
před 4 dny
Hledáme šikovného, pracovitého uchazeče na práci do výroby. Popis práce: - čištění trysek u strojů - příprava a výměna zásypu na... zobrazit nabídku»
Project manager
Valašské Meziříčí
před 4 dny
Pokud jsi pečlivý člověk, orientován na detaily, rád za sebou vidíš výsledky a jsi zkušený v automotive oblasti nabízíme pozici... zobrazit nabídku»
Operator produkcji - Havířov 16 000 - 18 000 CZK
Karviná
před 4 dny
Firma z siedzibą w RCz w Hawirow, produkująca zestawów medycznych i narzędzi, szuka pracowników na stanowisko Operatora produkcji. Opis... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Slatina
Brno
před 4 dny
Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby? Troufnete si zajistit plynulý chod výrobních linek? Vyhovuje Vám práce v... zobrazit nabídku»
Montážní dělník drásov až 32 000 + nástupní bonus
Drásov
před 4 dny
Chtěli by jste odbornou manuální práci ale nemáte praxi? Máte zájem pracovat v zakázkové výrobě? Nemáte rádi příliš drobné... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby | slaný
Slaný
před 4 dny
Německá výrobní společnost hledá dalšího kolegu/kolegyni do týmu na pozici <b>VEDOUCÍ ÚDRŽBY</b>. Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Konstruktér | jednoúčelové stroje | Praha
Praha
před 4 dny
Máte zkušenost z konstrukcí jednoúčelových strojů a hledáte nové uplatnění? Už Vás nebaví pracovat ve velké firmě a raději byste... zobrazit nabídku»
Lean inženýr | strojírenství | až 60 000,-
Slaný
před 4 dny
Německá výrobní společnost hledá dalšího kolegu/kolegyni do týmu na pozici <b>LEAN INŽENÝR</b>. Hlavní zodpovědností... zobrazit nabídku»
Technolog | strojírenství | možnost pro absolventy
Slaný
před 4 dny
Německá výrobní společnost hledá dalšího kolegu/kolegyni do týmu na pozici <b>TECHNOLOG</b>. Hlavní zodpovědností bude: *... zobrazit nabídku»
Kreslič | Příbramsko
Příbram
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost dodávající stroje pro kovovýrobu, hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - pohony a komponenty
Praha
před 4 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti se zaměřením na vývoj v automobilovém průmyslu na pozici STROJNÍ... zobrazit nabídku»
Designer - hydraulics | automotive
Příbram
před 4 dny
Mezinárodní strojírenský koncern rozšiřující své vývojové a konstrukční oddělení hledá pro posílení stávajícího týmu pracovníka... zobrazit nabídku»
Konstrukce hrubé stavby | až 65 000 Kč
Praha
před 4 dny
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Jste zkušený mechanický konstruktér? Se zkušenostmi s... zobrazit nabídku»
Konstruktér interiérů | Praha | až 65 000,-
Praha
před 4 dny
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Máte zkušenosti s mechanickou konstrukcí a zabýváte se... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér | absolvent VŠ
Praha
před 4 dny
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem a konstrukcí kolejových vozidel hledá kolegy na... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér senior
Praha
před 4 dny
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost hledá kolegy na pozici: <b>STROJNÍ KONSTRUKTÉR-... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - elektro motory
Praha
před 4 dny
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost, zabývající se vývojem industriální a železniční automatizace hledá... zobrazit nabídku»
CATIA konstruktér| slaný
Slaný
před 4 dny
Mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl hledá kandidáta na pozici &amp;lt;b&amp;gt;3D... zobrazit nabídku»
Procesní technolog
Mladá Boleslav
před 4 dny
Nabízíme Vám vstup do silného sektoru automotive na pozici procesního inženýra. Jedná se o práci pro stabilní společnost s velkým... zobrazit nabídku»
Svářecí technolog | až 50 000 Kč
Slaný
před 4 dny
Mezinárodní společnost specializující se v oblasti strojírenství hledá kolegu do výroby na pozici SVÁŘECÍ TECHNOLOG. - Zodpovědnost za... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace