Práce v oboru Strojírenství (5394) - strana 3

Strojírenství
Dělník výroby
Teplice
dnes
Znáte velmi dobře prostředí výrobních společností? Není pro Vás problém pracovat na směny? POJĎTE PRACOVAT K NÁM! Sezóna je v plném... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Teplice
dnes
Hledáme operátory výroby do dvousměnného a třísměnného provozu.Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale smlouva je přímo s firmou... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP a PO
Žďár nad Sázavou
dnes
Máte zkušenosti na pozici BOZP a PO ve výrobní společnosti? Není Vám cizí školení zaměstnanců? Odpovědnost pro firemní ekologii a... zobrazit nabídku»
Kvalitář s AJ nebo NJ
Žďár nad Sázavou
dnes
Jste kvalitář/ka s praxí z výrobní spol. ovládající AJ nebo NJ na komunikativní úrovní? Znalosti ISO a práce s nástroji kvality je pro... zobrazit nabídku»
Vedoucí technické předvýroby
Žďár nad Sázavou
dnes
Jste to Vy, kdo umí technicky připravit výrobu tím správným směrem? Máte v sobě ty nápady, potenciál, znalosti a hlavně nadšení, jak... zobrazit nabídku»
Inženýr výroby, od 30 000 Kč
Hradec Králové
dnes
Specialista výrobního procesu - nová pracovní příležitost v Hradci Králové pro zaměstnavatele, který je dodavatelem i do... zobrazit nabídku»
Koordinátor změn ve výrobě
Ostrava
dnes
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Project coordinator
Valašské Meziříčí
dnes
Pokud jsi pečlivý člověk, orientován na detaily a rád za sebou vidíš výsledky, nabízíme pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR. Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Nástrojář, až 30 000 Kč
Valašské Meziříčí
dnes
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Projektant požární bezpečnosti
Ostrava
dnes
Máte praxi v oblasti požární bezpečnosti a hovoříte německy? V tom případě Vám představujeme Vaši budoucí náplň práce: * Řešení... zobrazit nabídku»
Technolog lisování|vhodné i pro absolventy
Frýdlant
dnes
Máte zkušenosti ze strojírenství? Rádi byste se dále rozvíjeli v oblasti strojních technologií? Pro našeho klienta hledáme člověka,... zobrazit nabídku»
Nástrojař / ka - mošnov
Nový Jičín
dnes
Pro rozvíjející se výrobní společnosti působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici Nástrojaře/řky... zobrazit nabídku»
Provozní elektoúdržbář / ka - mošnov
Nový Jičín
dnes
Máte praxi jako elektroúdržbář výrobního zařízení a vyhlášku 50? Nebo jste učenlivý absolvent oboru elektro, který se chce uplatnit v... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář (Karviná)
Karviná
dnes
Máte pracovní zkušenosti z výrobní společnosti jako elektroúdržbář výrobního zařízení a strojů a máte platnou vyhlášku 50? Nebo... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (ohýbačky / CNC) - Karviná
Karviná
dnes
Umíte číst a pracovat podle technických výkresů- Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů- Pak hledáme právě Vás! - obsluha výrobních... zobrazit nabídku»
Operátor obrábění
Karviná
dnes
Hledáme šikovného pracovníka do výroby na operátora obrábění-CNC: - finální výstupní kontrola - měření výrobků (šuplerou apod.) -... zobrazit nabídku»
Pracovníci ve výrobě - Karviná
Karviná
dnes
Společnost Gates Hydraulics v Karviné, vyrábějící kovové součástky pro hydraulické hadice a provádějící montáž hydraulických celků,... zobrazit nabídku»
Operátor - obsluha CNC - Karviná
Karviná
dnes
Umíte číst technickou dokumentaci a pracovat podle ní- Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů- Pak hledáme právě Vás! - obsluha CNC... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Karviná
Karviná
dnes
Hledáme spolehlivé pracovníky do výroby - automobilový průmysl: * obsluha výrobních a montážních strojů * montážní práce * výroba... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 (Karviná)
Karviná
dnes
Máte základní kurz na svařování CO2, resp.umíte svařovat tenké plechy a díly? Pak nás neváhejte kontaktovat: * svařovací práce -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace