Práce v oboru Strojírenství (5524) - strana 3

Strojírenství
Přidej se do naší prima party do výroby
Chomutov, Kadaň, Žatec, Louny, Klášterec nad Ohří
dnes
Za odvedenou práci u nás dostaneš zajímavou mzdu, která se pohybuje od 15.000 - 25.000 Kč, stravenky, bonusy. Dále nabízíme firemní svozy,... zobrazit nabídku»
Technik s ambicemi vedoucího
Ostrava
dnes
Co bude odměnou? * příjemné pracovní prostředí, moderní provoz, úspěšná a férová společnost * stabilní zaměstnání se smlouvou na... zobrazit nabídku»
Svářecí technolog/ inženýr
Plzeň - sever
dnes
Otevírá se možnost jak pro absolventy, tak pro zkušené technology. Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na... zobrazit nabídku»
Kontrolor výroby
Plzeň - sever
dnes
Mezi Vaše úkoly bude patřit: - kontrola a dozor ve výrobním procesu - rozměrové kontroly svařenců - mezioperační a výstupní kontrola -... zobrazit nabídku»
Vedoucí investic
Jindřichův Hradec
dnes
Rozšiřte tým specialistů oblasti investic velké výrobní strojírenské společnosti. Na této pozici převezmete zodpovědnost za : -... zobrazit nabídku»
Týmový vedoucí - kvalita ve výrobě
Jihočeský
dnes
Máte zkušenosti z oblasti kvality a chcete se posunout dále ? Zde máte příležitost podílet se na projektech v oblasti kvality, komunikovat se... zobrazit nabídku»
Technolog svařování
Jihočeský
dnes
Pro rozšířenou sekci svařovny hledáme Procesního technologa svařování Náplň práce: - tvorba technologických postupů - poradenství v... zobrazit nabídku»
Nákupčí/technická podpora výroby s NJ | až 40 000 Kč
Českokrumlovsko
dnes
Jsme automotive společnost a plynulost výroby je pro nás zásadní prioritou. Proto hledáme vhodného kandidáta na pozici Technická podpora... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby s NJ | Českokrumlovsko
Českokrumlovsko
dnes
Hovoříte aktivně německy a máte alespoň krátkou praxi ve výrobní společnosti? Pokud umíte pracovat s programem SAP, tak je to úplně na... zobrazit nabídku»
Technik měření a kvality | vhodné pro absolventy | Českokrumlovsko
Jihočeský
dnes
Strojařina byla vždycky tvoje jasná volba? Máš ukončenou SŠ nebo VŠ strojní a chceš pracovat ve firmě, kde budeš mít možnost postupně... zobrazit nabídku»
Mistr výroby | výzva pro zkušené | Českokrumlovsko
Českokrumlovsko
dnes
Zajímavá příležitost pro zkušené mistry v oblasti STROJÍRENSTVÍ! Jsme středně velká automotive společnost a hledáme mistra s přirozenou... zobrazit nabídku»
Konstruktér,Jihlava, příležitost pro absolventy
Jihlavsko
dnes
Z důvodu rozšiřování portfolia výroby rozšiřujeme náš tým konstruktérů. Ať už máte čerstvě zaschlý vysokoškolský diplom nebo... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér senior
Praha
dnes
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost hledá kolegy na pozici: STROJNÍ KONSTRUKTÉR- SENIOR Náplní práce... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby | jednosměnný provoz | Kladensko
Rakovník
dnes
Chcete pracovat v mezinárodní firmě působící v oblasti automotive? Do expandujícího závodu hledáme vhodné uchazeče na pozici: SUPERVISOR... zobrazit nabídku»
Tool designer
okr. Olomouc
dnes
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené odborné vzdělávání a rozvoj příspěvek na... zobrazit nabídku»
Seřizovač montážních zařízení
Tachov
dnes
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Zámečník
Tachov
dnes
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Plzeň
dnes
- práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti - perspektivu dalšího osobního rozvoje - odpovídající... zobrazit nabídku»
Strojní programátor
Stříbro
dnes
- zázemí stabilní zahraniční společnosti - pracovní poměr na dobu neurčitou - zajímavé finanční ohodnocení - bohatý systém... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - strojní kontrola
Plzeň
dnes
- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu - 5 týdnů dovolené - měsíční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace