Práce v oboru Strojírenství (5674) - strana 3

Strojírenství
Elektromechanik pro opravy a údržbu linek (20.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
dnes
Zajímá Vás práce ve stabilní zahraniční společnosti, která patří mezi špičky ve svém oboru, s možností využití nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Specialista na vady nedestruktivním zkoušením (32.000 - 42.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Atomový zákon? ISO 9001? Kurz vizuální kontroly sváru? Tak pokud Vám všechno tohle alespoň něco málo řiká, tak bych Vás moc ráda... zobrazit nabídku»
Údržbář ve výrobě - elektrikář (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Hledáme šikovného údržbáře do strojírenské firmy v okrese Prostějov. Nabízíme stabilní práci, motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
CNC soustružník (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Pro naše cenné kusy hledáme již zkušenějšího CNC soustružníka. Práce v kusové výrobě dle technické dokumentace v moderní firmě v... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobní linky a seřizování (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máme moderní výrobní závod v Brně a hledáme obsluhu na naší výrobní linku. My Vám můžeme zpříjenit práci závodním stravováním,... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje (22.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Budete obsluhovat stroj, připravovat povrch, brousit, leštit. Práce v nové výrobní hale pro zahraniční společnost. Práce je na 2 směny,... zobrazit nabídku»
Technolog/Šéf montér výrobních linek (30.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Jste technický typ člověka a máte zkušenosti s montážemi strojního zařízení? Do mezinárodní strojírenské společnosti v Brně hledáme... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Bukovec
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Uklízeč/ka (brigáda) - Liberec
Liberec
dnes
* Příjemné pracovní prostředí * Pracovní jistotu * Příjemný kolektiv * Práci na DPP * 90 Kč/h zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér – okolí Mnichova Hradiště
Středočeský
dnes
Pro našeho klienta, významného a mezinárodně úspěšného českého výrobce v oblasti zakázkové kovovýroby se sídlem v okolí Mnichova... zobrazit nabídku»
Skladník
Praha 10
dnes
Trenkwalder a.s. hledá Vaše náplň práce > polepování obchodního sortimentu etiketami > fyzická manipulace se zbožím > menší... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro strojírenství - Vysočina
Pardubický
dnes
Pro našeho klienta, významný český strojírenský holding se stabilním postavením ve středoevropském regionu se sídlem v okrese Kutná Hora... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s manipulační technikou
Praha
dnes
Pro našeho klienta, významnou českou společnost, nabízející kompletní servis v oblasti manipulační techniky (vozíky, manipulátory,... zobrazit nabídku»
Servisní Technik s AJ, pro střední europu
Středočeský
dnes
Pro našeho významného klienta silnou mezinárodní společnost založenu v Nemecku, vyrábějící řezací stroje na zpracování polyuretanové... zobrazit nabídku»
Měřící technik crash testová laboratoř- Mladá Boleslav
Středočeský
dnes
Pro našeho klienta hledáme Měřící technika, jedná se o společnost, která dlouhodobě usiluje o bezpečnost, poskytuje služby napříč... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu [Automotive]
Louny
dnes
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Mladá Boleslav
dnes
Pro našeho významného klienta, výrobce automobilů ŠKODA AUTO a.s., hledáme vhodného kandidáta na pozici Vaše náplň práce Práce na... zobrazit nabídku»
CNC horizontkář (Z19733)
Olomoucký kraj
dnes
Firma Davon s.r.o. přijme pracovníka na pozici CNC horizontkář. Jedná se o práci na horizontce WFT 13 CNC 3100 s řídicím systémem... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby (Z19731)
Olomoucký kraj
dnes
Jsme úspěšnou českou strojírenskou firmou, která vyvíjí a vyrábí těžební a stavební techniku již od r. 1994. Našim zákazníkům... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - manipulant
Horní Bříza
dnes
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace