Práce v oboru Strojírenství (5338) - strana 3

Strojírenství
CNC Operátor - Ostrava-Hrabová
Ostrava
včera
* Nástupní mzdu 18 000 - 21 000,- Kč (90 Kč/ hod + příplatek za riziko 5,5 Kč/hod+ příspěvek na dopravu až 3000 Kč/ měsíc, 500 Kč... zobrazit nabídku»
Strojník naražeč střídač
Ostrava - Kunčice
včera
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojník naražeč Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Hutník vysokopecař - veronikář
Ostrava - Kunčice
včera
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Veronikář Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Ostrava-Hrabová
včera
Pro našeho klienta, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektromechanik Vaše náplň práce > vstupní kontroly, technické analýzy... zobrazit nabídku»
Technolog ve strojírenství - příležitost i pro absolventy
Pohořelice
včera
* práce v týmu technické přípravy výroby * tvorba technické a výrobní dokumentace * kompletní příprava výroby, zavádění nových... zobrazit nabídku»
Zámečník, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
včera
Máte zkušenosti montáží hydrauliky? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK a... zobrazit nabídku»
Seřizovač, lokalita žebrák
Žebrák
včera
Hledáte si práci v lokalitě Žebrák a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na... zobrazit nabídku»
Seřizovač - operátor, až 32 000Kč/měs.
Praha
včera
Máte zájem o práci ve výrobě a chcete nadále rozšiřovat svoji praxi ve významné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Dělník/operátor ve výrobě, až 28 000 Kč/měs.
Praha
včera
Máte zájem pracovat pro významnou farmaceutickou společnost a máte zkušenosti z výroby? Výrobní linka Vám není cizí a nebojíte se... zobrazit nabídku»
Mechanik - seřizovač, až 33 000Kč/měs.
Praha
včera
Zajímají Vás stroje? Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěli byste pracovat v oddělení údržby? Máme pro Vás nabídku pozice... zobrazit nabídku»
Dispečer vzduchotechniky a energetiky, až 30 000 Kč/měs.
Praha
včera
Pracoval/a jste již na pozici dispečer energetiky a vzduchotechniky? Vzduchotechnika Vás baví a je to obor, ve kterém byste se chtěl/a... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Olomouc
včera
Hledám šikovného konstruktéra pro výrobní společnost sídlící přímo v Olomouci. Pokud již nějakou zkušenost v konstrukci máte, pošlete... zobrazit nabídku»
Správce 3D dat/ konstruktér
Olomouc
včera
Co Vás čeká? Správa 3D dat (export a import, vyrovnávání dat). Návrh a zpracování jednoduchých konstrukčních řešení. Práce s... zobrazit nabídku»
Operátor strojírenský 23 000 Kč
Olomouc
včera
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK-OPERÁTOR DRÁTĚNÉHO PROGRAMU - JISTÁ PRÁCE! Pro továrnu vyrábějící drátěný program v Hněvotíně hledáme zručné... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Moravskoslezský
včera
Máte zkušenosti s vedením oddělení údržby? Jste organizační typ, dokážete vést lidi a potřebujete změnu? Pokud zní odpovědi "ANO",... zobrazit nabídku»
Plánovač údržby
Havraň
včera
Jste technický typ a orientujete se ve výrobních strojích? Plánování máte v malíku? Pokud jste si odpověděli ano, tak hledáme právě Vás... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, Písek
Písek
včera
Významná výrobní společnost sídlící v Písku hledá do svých řad nového procesního inženýra. Pozice je vhodná i pro méně zkušené... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Moravskoslezský
včera
Máte zkušenosti s vedením oddělení údržby? Jste organizační typ, dokážete vést lidi a potřebujete změnu? Pokud zní odpovědi "ANO",... zobrazit nabídku»
Konstruktér | jednoúčelové stroje | Praha
Praha
včera
Máte zkušenost z konstrukcí jednoúčelových strojů a hledáte nové uplatnění? Už Vás nebaví pracovat ve velké firmě a raději byste... zobrazit nabídku»
Technická příprava výroby (20. - 35.000 Kč)
Brno - venkov
včera
Jste čerstvým absolventem nebo vás ve strojírenství už nic nezaskočí, ale hledáte si nové zaměstnání? Baví Vás stálé zlepšování a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace