Práce v oboru Strojírenství (5286) - strana 30

Strojírenství
Operátor/ka výrobních strojů - Německo s ubytováním
Gera, Německo
před 3 dny
- dlouhodobé zaměstnání ve stabilní německé společnosti - práci v Německu v blízkosti ČR (město Gera) - pracovní smlouvu na dobu... zobrazit nabídku»
Konstruktér nákladních automobilů
kopřivnice
před 3 dny
- Možnost seberealizace a rozvoje - Závodní stravování - Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Brusič kovů na plocho a na kulato
Ostrava
před 3 dny
Nabízíme: práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, zajímavé finanční ohodnocení, výkonnostní a docházkové prémie, nástup... zobrazit nabídku»
CNC frézař
Brno
před 3 dny
- práci v mezinárodní strojírenské firmě - moderní pracovní prostřed - motivující platové ohodnocení, měsíční prémie - ... zobrazit nabídku»
Technolog
Brno
před 3 dny
- stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti - možnost profesního růstu - práce na mezinárodních zakázkách -... zobrazit nabídku»
Specialista technické dokumentace
Brno
před 3 dny
- Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti - Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním... zobrazit nabídku»
Projektant Praha
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost nabízející zabezpečovací technologie a jejich dodávky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant... zobrazit nabídku»
Konstruktér - technik
Zlínsko
před 3 dny
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak jste to právě Vy,... zobrazit nabídku»
Konstruktér strojů
Zlínsko
před 3 dny
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte... zobrazit nabídku»
Technik kvality [příspěvek na dětské rekreace]
Ústí nad Labem
před 3 dny
- zajímavou práci s možností dalšího rozvoje - nástupní plat odpovídající zkušenostem a potenciálu - zaměstnanecké benefity -... zobrazit nabídku»
Konstruktér - elektronika, mikročipy
Středočeský, Praha
před 3 dny
Rozumíte elektru a konstrukci? Chcete pracovat pro významnou společnost, kde bude mít Vaše práce smysl? Pošlete mi Váš životopis!   Co... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality [Bohaté zam. benefity]
Litoměřice
před 3 dny
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - odpovídající školení - příležitost profesního a karierního růstu - férová... zobrazit nabídku»
Manažer Výroby / výroba mimo automotive/
Beroun
před 3 dny
Pracujete na pozici Supervisora Výroby, hovoříte anglicky, znáte metodiku štíhlé výroby a máte chuť posunout svůj profesní život dál?... zobrazit nabídku»
Operátor výroby/obsluha strojů TOP nabídka s ubytováním!
Valašské Meziříčí
před 3 dny
Jedná se o nenáročnou práci - obsluha lisovacího stroje (vkládání a vybíraní dílů do/ze stroje). Požadujeme praxi ve výrobě:... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Středokluky
před 3 dny
- Zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace - Práci v jednosměnném provozu (7:00 - 15:30) - Práci v čistém... zobrazit nabídku»
Technolog [příspěvek na dopravu] (svexh)
Louny
před 3 dny
- dotovaná kantýna (47,- za oběd), - dodatková dovolená v délce jednoho týdne - rozvojový program, jazykové vzdělávání atd. -... zobrazit nabídku»
Logistik [automotive)
Louny
před 3 dny
- silné a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - motivující finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Mnichovo Hradiště
před 3 dny
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Trainee pro odd. dodavatelské kvality
Mnichovo Hradiště
před 3 dny
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/ka
Pardubice
před 3 dny
Práci s nejnovějšími technologiemi, 5 týdnů dovolené, dotované jídlo, flexibilní pracovní dobu, firemní posilovnu, výhodné volání i... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace