Práce v oboru Strojírenství (4938) - strana 30

Strojírenství
Operátor lisu/ Samokontrola - ubytování zdarma
Moravská Třebová
před 3 dny
- ubytovaní zabezpečené firmou ZDARMA - příspěvek na bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně 3000,- Kč - pravidelné zálohy každý... zobrazit nabídku»
Jeřábník věžový jeřáb
Frýdek- Místek
před 4 dny
- výborné platové podmínky - dobrou dopravní dostupnost podniku - dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí silné a... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Designer - Brno
Brno
před 4 dny
Hledáme vhodného kandidáta/ku pro významnou zahraniční společnosti v oblasti komplexní realizace obalových řešení pro průmysl Vaše... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Designer - Brno
Brno
před 4 dny
Hledáme vhodného kandidáta/ku pro významnou zahraniční společnosti v oblasti komplexní realizace obalových řešení pro průmysl Vaše... zobrazit nabídku»
Mistr strojírenské výroby
Napajedla
před 4 dny
Zavedená společnost s mezinárodní účastí hledá vhodného kandiáta na pozici Vaše náplň práce Vedení strojírenské dílny -cca 25... zobrazit nabídku»
Zámečník (nástup ihned)
Rousínov
před 4 dny
- práci v moderním zázemí silné prosperující společnosti - stabilitu pracovního uplatnění - příspěvek na stravování, jídelna v... zobrazit nabídku»
Tryskání korb nákladních vozů - od 130 Kč/h čistého
Slaný u Kladna
před 4 dny
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - stravování v podnikové jídelně denně zdarma - motivující finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr / strojírenství
Moravskoslezský
před 4 dny
Máte zkušenosti s optimalizací výrobních procesů? Chcete pracovat ve společnosti, která ocení Vaše návrhy a kreativní přístup? Pokud... zobrazit nabídku»
Obráběč/seřizovač CNC - zajímavé mzdové ohodnocení
Liberec
před 4 dny
- Velice pěkné mzdové ohodnocení 25.000 - 40.000 Kč - Jiné zaměstnanecké benefity - Zázemí rodinné společnosti v příjemném kolektivu -... zobrazit nabídku»
Skladník
Valašské Meziříčí
před 4 dny
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Máte platné oprávnění na VZV a... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky
Bojkovice
před 4 dny
Hledáš práci na Uherskobrodku, máš hotovou školu a žádnou praxi? U nás to není překážkou!!! Rádi Tě vše naučíme. Pokud máš... zobrazit nabídku»
Strojník
Valašské Meziříčí
před 4 dny
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Chcete být za svou práci náležitě odměněni? Máte technické myšlení? Setkali jste se s... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Teplice
před 4 dny
Hledáme operátory výroby do dvousměnného a třísměnného provozu. Vaší náplní práce bude : * kompletace výrobků * kontrola balení a... zobrazit nabídku»
Technolog plasty, 35 000 Kč/měs.
Pelhřimov
před 4 dny
Máte znalosti technologie vstřikování plastů a chcete pracovat ve stabilní firmě, učit se od zkušených kolegů a postupně přebrat... zobrazit nabídku»
Obsluha elektrojiskrového obrábění
Jihočeský
před 4 dny
Máte zkušenosti s elektrojiskrovým (elektroerozivním) obráběním ve strojírenství? Pokud ano, pošlete Váš životopis a zkuste zjistit,... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC frézování
Jihočeský
před 4 dny
Máte zkušenost s obsluhou CNC? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Pojďte vyzkoušet práci u nás! zobrazit nabídku»
Technický inženýr výroby - automotive
Pardubice
před 4 dny
Pro našeho klienta působícího v oblasti strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNIK SÉRIOVÉ VÝROBY. Jaká bude Vaše... zobrazit nabídku»
Technolog/průmyslový inženýr
Ostrava
před 4 dny
Šance pro absolventy i zkušené pracovníky!! Pro evropskou výrobní společnost působící v Ostravě, hledáme kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před 4 dny
Hledáme absolventy technických oborů i zkušené specialisty!! Pro rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě,... zobrazit nabídku»
Produktový manažer pro automotive
Moravskoslezský
před 4 dny
* Zodpovědnost za technickou realizaci nových projektů až po předání výrobnímu úseku * Spoluúčast na designu produktu * Specifikace a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace