Práce v oboru Strojírenství (5298) - strana 33

Strojírenství
Mzdová účetní – 30.000 – 40.000,- Kč
Brno
před 5 dny
- Stabilní zázemí středně velké společnosti zaměřující se na zakázkovou výrobu ve strojírenství. - Úzká spolupráce s vedením. ... zobrazit nabídku»
Junior konstruktér – vhodné pro absolventy
Plzeň
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou teleskopických kamerových jeřábů, hledáme vhodné kandidáty, na pozici... zobrazit nabídku»
Technik/čka obchodně technické dokumentace
Náchodsko
před 5 dny
- perspektivní zaměstnání - stabilita a zázemí nadnárodní společnosti - firemní benefity - příspěvek na dojíždění, penzijní... zobrazit nabídku»
Konstruktér – inventor
Královéhradecký
před 5 dny
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a zkušenosti v oblasti CAD konstrukce? Vyznáte se v dřevěných a litinových materiálech a... zobrazit nabídku»
Konstruktér – dřevovýroba
Hradec Králové
před 5 dny
Máte SŠ technického vzdělání a zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti CAD konstrukce? Orientujete se v oblasti dřevovýroby,... zobrazit nabídku»
Technický ředitel s AJ/NJ
okres Kutná Hora
před 5 dny
Máte dokončenou vysokou či střední školu v technickém oboru a zkušenosti s vedením technologické přípravy výroby? Anglicky či německy... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek – strojař
Kutná Hora
před 5 dny
Máte SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství a praxi v oblasti technické přípravy výroby? Bez problémů komunikujete v anglickém nebo... zobrazit nabídku»
Production engineer
Chomutov
před 5 dny
Program firemních benefitů Závodní stravování, zdravotní program, zdarma smluvní fitness Nástup možný po dohodě zobrazit nabídku»
Technolog
Náchodsko
před 5 dny
- perspektivní zaměstnání - pružná pracovní doba - zaměstnanecké výhody - možnost vzdělávání - odpovídající platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Kompletace elektronářadí
Ústí nad Labem
před 5 dny
- manuální práce - kompletace elektro-nářadí (vrtačky, ...) - práce na hlavní pracovní poměr - mzda 16.000 + až 3.000 variabilní... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování senior
Most
před 5 dny
* zajímavá práce ve společnosti, která je lídrem ve svém oboru * podpora v profesním růstu, vzdělávání * balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Pardubice
před 5 dny
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Procesní technolog
Liberec
před 5 dny
Možnost profesního růstu a motivující finanční ohodnocení, prodej výrobků se slevou, dovolená navíc – celkem 5 týdnů, jídelna a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s exklus.zastoupením až 70.000Kč
Brno , Vyškov , Blansko
před 5 dny
- EXKLUSIVNÍ ZASTOUPENÍ V REGIONU - produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností - profesionální systém... zobrazit nabídku»
Obchodník s exklusivním zastoupením až 70000Kč
Zlín , Uherské Hradiště
před 5 dny
- jsme autorizovaný distributor fa.ORAPI pro ČR - evropský leader v oblasti nanotechnologií - nabízíme spotřební produkty reagující na... zobrazit nabídku»
Mistr strojírenské výroby
Louny
před 5 dny
- nástup ihned - smlouva na dobu neurčitou - 25 dní dovolené - bonusy za docházku bez absencí - příspěvky na stravování - příplatky... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - Launch
Liberec
před 5 dny
Adekvátní mzdové ohodnocení Firemní vzdělávání Využití znalosti cizích jazyků, jazykové kurzy Dovolená navíc – celkem 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Údržbář forem
Liberec -D
před 5 dny
Zázemí mezinárodní společnosti zajímavou a perspektivní práci Možnost seberealizace Dovolená navíc Příspěvky na stravování Ad. zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Ústí nad Labem
před 5 dny
- dlouhodobá perspektiva zaměstnání - zajímavé firemní benefity - firemní akce - dotované stravování - možnost profesního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Technik nástrojárny
Louny
před 5 dny
- dlouhodobá perspektiva zaměstnání - zajímavé firemní benefity - firemní akce - dotované stravování - možnost profesního rozvoje a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace