Práce v oboru Strojírenství (5372) - strana 34

Strojírenství
Příležitost pro auditory kvality, až 40 000 Kč
Trutnov
před 2 dny
Máte zkušenost s oblastí kvality ve výrobní společnosti, disponujete znalosti ISO TS 16949 či VDA 6.3? Láká Vás pracovat v týmu... zobrazit nabídku»
Práce v automobilce, až 29 100Kč/měsíc
Kolín
před 2 dny
Máme pro Vás práci, kde nebudete dělat od prosince noční směny, chcete vědět víc? Přečtěte si náš inzerát. Chcete práci za lepší... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr
Královéhradecký
před 2 dny
Hledáme Elekroinženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Podílet se na bezchybném chodu strojů, zařízení a přístrojů *... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr
Královéhradecký
před 2 dny
Hledáme Strojního inženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Spravuje a rozvíjí strojní zařízení výrobních linek a... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro kvalitáře
Trutnov
před 2 dny
POZOR!! Máme tu výjimečný nábor do oblasti kvality i pro absolventy!! Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v... zobrazit nabídku»
Project engineer, vhodné i pro absolventy
Pardubický
před 2 dny
Chcete se rozvíjet v oblasti project managementu? Ovládáte AJ a NJ na středně komunikativní úrovni? Pak rozhodně čtěte dál! Pro... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka dodavatelské kvality s AJ, Pardubický kraj
Přelouč
před 2 dny
Máte zkušenost v oblasti kvality? Umíte vyjednávat s dodavateli? Hovoříte aktivně anglicky? Světová výrobní společnost s působností... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Nové Město nad Metují
před 2 dny
Hledáme konstruktéra, výpočtáře pro mezinárodní společnost. Jaká je náplň práce? * tvorba výpočtových sítí * stanovení... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, Pardubice
Pardubice
před 2 dny
Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, která se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do automobilů, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Manažer slévárny - pro absolventy
Pardubice
před 2 dny
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Výrobního manažera do oddělení... zobrazit nabídku»
Technický inženýr výroby - automotive
Přelouč
před 2 dny
Pro našeho klienta působícího v oblasti strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNIK SÉRIOVÉ VÝROBY. Jaká bude Vaše... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér, vhodné i pro absolventy
Přelouč
před 2 dny
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme šikovného KONSTRUKTÉRA se zaměřením na vývojové projekty! Náplň... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér s AJ, i absolventi
Vysoké Mýto
před 2 dny
Příležitost i pro ABSOLVENTY! Pokud máte AJ a zajímáte se o elektro, máme zde nabídku přímo pro Vás. Pro našeho klienta, nadnárodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - elektro
Ústí nad Orlicí
před 2 dny
Máte invenci a jste akční? Troufáte si řídit až 90 zaměstnanců? Orientujete se v LEAN mangementu? Pro dynamickou, rozvíjející se... zobrazit nabídku»
Technik/čka BOZP, Pardubický kraj
Přelouč
před 2 dny
Setkali jste se s řízením bezpečnosti ve výrobním závodě? Pokud ano a hledáte novou výzvu tak pro úspěšnou mezinárodní společnost,... zobrazit nabídku»
Manažer strojírenských projektů v automotive
Přelouč
před 2 dny
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme zkušeného MANAŽERA STROJÍRENSKÝCH PROJEKTŮ. Co Vás čeká? - vedení... zobrazit nabídku»
Výpočtář pro oblast strojírenství
Vysoké Mýto
před 2 dny
Pracujte v prestižní mezinárodní výrobní společnosti a staňte se členem týmu jako VÝPOČTÁŘ. Mezi Vaše zodpovědnosti bude spadat: -... zobrazit nabídku»
Sales representative s AJ a NJ
Ostrava
před 2 dny
Domluvíš se anglicky a německy a máš zkušenosti s obchodním jednáním? Na pozici SALES MANAGER S AJ A NJ budeš mít na starost kromě... zobrazit nabídku»
Konstruktér-absolvent|výrobní společnost|až 35 000 KČ|
Ostrava
před 2 dny
!!! HLEDÁME ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY TECHNICKÝCH OBORŮ !!! Končíte školu a zjišťujete, kde můžete začít svou kariéru v oblasti konstrukce?... zobrazit nabídku»
Projektový specialista|procesní technolog|až 45 000 Kč|
Ostrava
před 2 dny
Jste profík, který se orientuje v oblasti procesní technologie, oblast automotive je mu blízká a hledáte změnu? Pak my hledáme možná právě... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace