Práce v oboru Strojírenství (5806) - strana 34

Strojírenství
Plánovač údržby [Bohaté benefity]
Most
před 3 dny
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Nástrojář [Bohaté zaměst. benefity]
Louny
před 3 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality [Dovolená navíc]
Louny
před 3 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr optiky –senior
nový jičín
před 3 dny
zodpovědnost za návrh optických funkcí výrobků světelné techniky s využitím CAD programů zodpovědnost za fotometrickou kvalitu... zobrazit nabídku»
Production/Operations Manager
Liberecký kraj
před 3 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jihomoravský
před 3 dny
Job Description Do mezinárodní společnosti se sídlem v Hustopečích hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR Co bude Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality [automotive]
Liberec
před 3 dny
- pružná pracovní doba - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění -... zobrazit nabídku»
Přípravář lakovny - 26.000 Kč
Brno
před 3 dny
- práce v moderní strojírenské společnosti - kvalitní zaškolení - možnost profesního růstu - závodní stravování, příspěvěk na... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Brno
před 3 dny
- práci v moderní strojírenské společnosti - pružná pracovní doba - 25 dní dovolené - odborné a jazykové vzdělávání - závodní... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobních strojů - Německo s ubytováním
Gera, Německo
před 3 dny
- dlouhodobé zaměstnání ve stabilní německé společnosti - práci v Německu v blízkosti ČR (město Gera) - pracovní smlouvu na dobu... zobrazit nabídku»
Konstruktér nákladních automobilů
kopřivnice
před 3 dny
- Možnost seberealizace a rozvoje - Závodní stravování - Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Most 100 - 130 Kč/ hod (netto)
Most
před 3 dny
- stabilní zaměstnání na na dobu neurčitou - HPP - velmi výhodné platové podmínky - od 100 Kč v čistém/ hod. i VÍC!!! - příspěvek... zobrazit nabídku»
Brusič kovů na plocho a na kulato
Ostrava
před 3 dny
Nabízíme: práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, zajímavé finanční ohodnocení, výkonnostní a docházkové prémie, nástup... zobrazit nabídku»
CNC frézař
Brno
před 3 dny
- práci v mezinárodní strojírenské firmě - moderní pracovní prostřed - motivující platové ohodnocení, měsíční prémie - ... zobrazit nabídku»
Svářecí inženýr
Brno - venkov
před 3 dny
- příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností - možnost spoluúčasti na projektech napříč společností ... zobrazit nabídku»
Technolog
Brno
před 3 dny
- stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti - možnost profesního růstu - práce na mezinárodních zakázkách -... zobrazit nabídku»
CNC operátor - soustruh
Brno
před 3 dny
- zajímavá a stabilní práce v prosperující strojírenské společnosti - práce v kusové výrobě - moderní technologické vybavení -... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato
Brno
před 3 dny
- přesnou odbornou práci na konvenčním stroji v kulturním klimatizovaném prostředí - zázemí stabilní české společnosti - práci v... zobrazit nabídku»
Specialista technické dokumentace
Brno
před 3 dny
- Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti - Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním... zobrazit nabídku»
Technolog
Holice
před 3 dny
moderní pracovní prostředí, práci ve stabilní společnosti motivující mzdové ohodnocení příspěvky na závodní stravování po... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace