Práce v oboru Strojírenství (5302) - strana 37

Strojírenství
Technolog (Senior Process Engineer)
Olomoucký
před 6 dny
zaškolení v oboru, po zapracování převzetí samostatného vývojového projektu odpovědnou práci, možnost seberealizace pružnou... zobrazit nabídku»
Konstruktér / konstruktérka přípravků a jednoúčelových zařízení
Zlínský
před 6 dny
práci na HPP profesní růst zajímavá speciální práce příjemný kolektiv náborový příspěvek až 25tis. Kč příspěvek na... zobrazit nabídku»
Servisní mechanik pro opravy zahradní techniky
Královéhradecký
před 6 dny
dobrý plat odpovídající výkonu seberealizaci při zodpovědné práci samostatnou zajímavou práci moderní pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Vozmistr
Moravskoslezský
před 6 dny
zajímavé platové ohodnocení 5 týdnů dovolené stravenky příspěvek na penzijní připojištění ozdravné pobyty poukázky na... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - Obchodně technický pracovník
Jihomoravský
před 6 dny
Práci na HPP Zajímavou a velmi různorodou náplň práce ve stabilní společnosti Osobní podíl na přípravě a realizaci atypických... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny dokončovacích prací v knihárně
Jihomoravský
před 6 dny
Jistotu pracovního místa u mezinárodní společnosti s adekvátním finančním ohodnocením, příspěvek na stravování, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Traťový dělník
Olomoucký
před 6 dny
- odpovídající platové ohodnocení + cestovní náhrady - další finanční ohodnocení - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Konstruktér
BŘECLAV
před 6 dny
HLEDÁME TŘETÍHO DO PARTY! TECHNICKÁ DOKUMENTACE, VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE, SW PRO KONSTRUKCI, STROJÍRENSKÁ TECHNOLOGIE... TO JSOU POJMY, KTERÉ... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Třinec
před 6 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - odpovídající finanční ohodnocení - možnost přesčasů - individuální benefity za výkon -... zobrazit nabídku»
Montážní dělníci Prachatice, 2 až 3 směny
Prachatice
před 6 dny
* nástup IHNED * trvalé zaměstnání na HPP * 2 nebo 3směnný provoz (můžete si zvolit) * průměrná mzda 14.-16.000,-Kč * bonus za... zobrazit nabídku»
Pracovníci do výroby Vimperk
Vimperk
před 6 dny
*mzdu až 20.000,-Kč/měsíc (dle pozice a směnnosti) *prémie až 30% *příspěvek na stravování *příspěvek na dopravu *příplatky za... zobrazit nabídku»
Mechanik – montážník Kaplice! nový projekt od září!
Kaplice
před 6 dny
*průměrná mzda 20.500,-Kč/měsíc *100-105,-Kč/h + prémie 3.300,-Kč/měsíc *příspěvek na dojíždění 1.360,-Kč/měsíc *příspěvek... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník
České Budějovice
před 6 dny
- základní mzda 17.280,-Kč/měsíc - prémie 16% - nárok na 13. a 14. plat - příplatky za odpolední 7,-Kč/h - příspěvek za noční... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr junior
Pardubický
před 6 dny
Hledáte práci, kde se nebudete nudit, využijete svoji angličtinu a budete mít prostor naučit se něco nového? Zajímáte se o projektové... zobrazit nabídku»
Technolog pro lakování
Pardubický
před 6 dny
Máte zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Hledáte práci v automobilovém průmyslu? Rádi komunikujete anglicky? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Technolog
Pardubický
před 6 dny
Máte zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Zajímá Vás práce v automobilovém průmyslu? Rádi komunikujete anglicky? V tom... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér s AJ
Olomoucký
před 6 dny
Jste konstruktér, který hledá novou výzvu? Chcete se podílet na úspěchu rostoucí firmy s tradicí? Potom pro Vás máme zajímavou pracovní... zobrazit nabídku»
Operátor strojů – mechanik ČB, mzda 17-25.000,-Kč
České Budějovice
před 6 dny
* Dlouhodobou práci na HPP * Základní mzda 16.500-19.000,-Kč/měsíc (dle zkušeností) + prémie 0-4.000,-Kč/měsíc (odbornost – po... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér
Liberec
před 6 dny
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Skladník
Praha 10
před 6 dny
Trenkwalder a.s. hledá Vaše náplň práce  polepování obchodního sortimentu etiketamifyzická manipulace se zbožímmenší... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace