Práce v oboru Strojírenství (4938) - strana 37

Strojírenství
Lakýrník
Německo - Pasov
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - zajistíme a přispíváme na ubytování 150 - 200 Euro/měsíc - po odpracování 1 týdne... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Plzeň - Koterov
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP - jednosměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Obsluha soustruhu
Plzeň - Koterov
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP - třísměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
CNC frézař
Plzeň - Koterov
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP - třísměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - plasty, automotive
Středočeský
před 4 dny
Máte zkušenosti z konstrukcí v oblasti automotive? Chcete se podílet na celosvětových projektech? Líbí se Vám, když je Vaše práce... zobrazit nabídku»
Pracovník estetických oprav - až 28.000 ,-
Praha
před 4 dny
plné technické zaškolení ! mzda až 28.000 kč práci na HPP na dobu neurčitou pracovní doba po-pá (8:00-16:30) pracovní stabilitu a... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory prodeje – Liberec
Liberec
před 4 dny
*kompletní zaškolení *motivující platové ohodnocení (fixní plat + bonusy) *pracovní poměr na dobu neurčitou *práci v mladém kolektivu... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Brno
před 4 dny
Chcete raději pracovat pro stabilní a perspektivní českou firmu v centru Brna než nadnárodní společnost za městem v průmyslové zóně?... zobrazit nabídku»
Výrobně-technický manažer M.Boleslav-60.000,-
Středočeský
před 4 dny
Pro našeho klienta, významného a mezinárodně úspěšného českého výrobce v oblasti zakázkové kovovýroby se sídlem na Mladoboleslavsku... zobrazit nabídku»
Různorodá práce na projektech v kontrole kvality - automotive
Plzeň
před 4 dny
- mzda dle zaučení 95-110 Kč/hod, možnost až 135 Kč/hod. - příplatky za noční, svátky, SO+NE - placené i přestávky - nástup ihned... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v automobilovém průmyslu - východní Čechy
Královéhradecký
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se strojírenskou výrobou v automobilovém průmyslu a sídlící v Olomouckém kraji, hledáme... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - Stříbro
Stříbro
před 4 dny
Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, společnost Kermi s.r.o. zabývající se výrobou a prodejem otopných či kreativních těles a... zobrazit nabídku»
Soustružník
Letovice
před 4 dny
- mzda 150czk/hod + zákonné příplatky - 8 hodinové směny (možné i dvanáctky) - dlouhodobú spolupráci - možnost zálohy zobrazit nabídku»
Soustružník CNC
Letovice
před 4 dny
- mzda 170 Kč/hodinu - Příplatky za práci v noci, o víkendu či o státním svátku - Možnost čerpat zálohy zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - Bruntál
Bruntál
před 4 dny
Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucího výroby. Vítáme kandidáty zejména se zkušenostmi z kovovýroby, kteří... zobrazit nabídku»
Manuálně zručný pracovník-výroba/montáž hliníkových profilů
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, distributora komponentů pro průmyslovou automatizaci, hledáme spolupracovníka do malé výrobny hliníkových... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník (Z19682)
Příbram
před 4 dny
Dynamicky se rozvíjející firma působící v automobilovém průmyslu hledá vhodné kandidáty na pozice: 1) STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/ OBSLUHA... zobrazit nabídku»
Koordinátor vozového parku – Sokolov
Sokolov
před 4 dny
* Velmi dobré finanční ohodnocení * Smlouvu na dobu neurčitou * Mobilní telefon * Možnost profesního růstu a odborného vzdělávání *... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Jihomoravský
před 4 dny
Informace o klientovi / pozici IMI Hydronic Engineering je jediným výrobcem na světě, který je schopen nabídnout širokou škálu špičkově... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v automobilovém průmyslu
Moravskoslezský
před 4 dny
Informace o klientovi / pozici Jistota stabilní práce a Váš podpis na většině aut, které denně vídáte na cestách ? Stačí jen málo a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace