Práce v oboru Strojírenství (5742) - strana 37

Strojírenství
Technolog|až 45 000 KČ|
Ostrava
před 5 dny
!!! HLEDÁME I ABSOLVENTY TECHNICKÝCH OBORŮ S MENŠÍ PRAXÍ !!! Chcete se stát součástí silné mezinárodní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Technolog - specialista projektů|automotive|až 45 000 KČ|
Ostrava
před 5 dny
"TECHNOLOG - SPECIALISTA PROJEKTŮ|AUTOMOTIVE|AŽ 45 000 KČ|". Pracovní náplň: * práce v projektovém týmu a působení jako podpora dalších... zobrazit nabídku»
Specialista plánování + zákaznického servisu|až 35 000 KČ|
Ostrava
před 5 dny
Chce pracovat v moderní výrobní společnosti, jejíž výrobky jsou známy po celém světě? Poskytneme Vám příspěvek na dojezd, 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Technický manažer/vedoucí nástrojárny|služební automobil|až 90 000 Kč
Ostrava
před 5 dny
Máte rádi nové výzvy a chcete být součástí tvorby nového konceptu celého oddělení nástrojárny? Hledáme zkušené manažery a vedoucí... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - elektro vývoj|až 50 000 KČ|
Ostrava
před 5 dny
Práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti, která patří ke špičkám ve svém oboru a řadí se mezi přední světové... zobrazit nabídku»
Výroba slatina - až 20 000Kč po ZD Náborový bonus
Brno
před 5 dny
Hledáte zajímavou práci, vyhovuje Vám lokalita SLATINA (15 minut z Úzké autobusem) a práce ve dvousměnném provozu- Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Technik údržby až 27 000 Kč - elektro nebo zámečník
Brno
před 5 dny
Hledáme šikovné techniky údržby do kmenového stavu mezinárodní společnosti automobilového průmyslu. Jste elektrikář nebo zámečník? Pak... zobrazit nabídku»
Montážní dělník drásov až 32 000 + nástupní bonus
Drásov
před 5 dny
Chtěli by jste odbornou manuální práci ale nemáte praxi? Máte zájem pracovat v zakázkové výrobě? Nemáte rádi příliš drobné... zobrazit nabídku»
Tavič kovů (až 35.000 Kč)
Olomoucký
před 5 dny
Máte nějakou praxi ve slévárenství a chcete mít jistotu slušného výdělku? Nevadí Vám zároveň práce na třísměnný provoz a hledáte... zobrazit nabídku»
CNC seřizovač (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme CNC seřizovače se znalostí úpravy programů v ISO kódu a znalostmi práce s CNC. Nabízíme stabilitu mezinárodní firmy a moderní... zobrazit nabídku»
Kundenbetreuung (21.000 - 26.000 Kč)
Vysočina
před 5 dny
Hledáme nového člena našeho back office týmu! Máte zkušenosti s obchodem? ,,Šprechtíte“ a chcete zužitkovat vaši znalost němčiny? My ji... zobrazit nabídku»
Konstruktér (od 25.000 Kč)
Vysočina
před 5 dny
Máte vzdělání technického směru a zkušenosti na pozici konstruktéra? Máte chuť cestovat a podílet se na zajímavých projektech? Pak... zobrazit nabídku»
Operátor balení a montáže – vhodné i pro absol (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte ukončenou střední školu a nevíte kam dál? Nebo máte zkušenosti a přišel čas na změnu? Umíte číst z technické dokumentace a... zobrazit nabídku»
Asistentka (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme profesionální asistentku se znalostí AJ (komunikace s našimi zahraničními zákazníky), zpracování dokumentů, zajišťování... zobrazit nabídku»
Elektro / údržbář strojů (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Zahraniční společnost hledá elektro-údržbáře pro opravy a údržbu svých výrobních srojů a linek. Vhodné i pro abslventy - zaučíme. *... zobrazit nabídku»
Samostatný CNC Soustružník (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Jste samostatný a rozhodný? Máte zkušenosti v kusové výrobě a praxi na CNC soustruhu? Ozvěte se nám ... * smlouva na dobu neurčitou * 5... zobrazit nabídku»
CNC Frézař (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Pro nově postavenou výrobní halu hledáme posilu - CNC Frézaře. Máme kusovou výrobu, můžeme nabídnout nadstandardní mzdu, 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Soustružník konvenční (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Do naší kusové výroby hledáme soustružníka - práce na konvenčním soustruhu. * smlouvu na dobu neurčitou * 25 dní dovolené * stravenky... zobrazit nabídku»
Údržbář s vyh. 50 (23.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
* prostředí stabilní mezinárodní spolčenosti * odpovídající mzdové ohodnocení * smlouvu na HPP doba neurčitá * nové moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (30-60.000 Kč)
okr. Hodonín
před 5 dny
Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > plánování projektů a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace