Práce v oboru Strojírenství (5782) - strana 38

Strojírenství
Univerzální skladník s VZV/jeřábem (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Umíte zvednout a přemístit veliký a těžký kus, aniž by jste vyhodili do vzduchu firmu jako pan TAU? U nás máme velké a těžké kusy, jsme... zobrazit nabídku»
Soustružník na soustruhu SU 50/1000
Brno
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých... zobrazit nabídku»
Project Manager s AJ či NJ
Plzeňský
před 5 dny
Popis pozice Pro našeho významného klienta působícího v automotive, právě nyní hledáme schopné kandidáty, kteří by se rádi podíleli na... zobrazit nabídku»
Technická údržba
Šumperk
před 5 dny
Pro našeho mezinárodního klienta, výrobní společnost exportující do zahraničí, hledáme pro rozšíření týmu nového pracovníka.... zobrazit nabídku»
Montážník - 25.000,-Kč
Brno
před 5 dny
- stabilní práci v mezinárodní společnosti - moderní technologické vybavení - možnost profesního rozvoje a seberealizace - příjemné... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Fulnek
před 5 dny
Nabízíme Vám: HPP Nadstandartní platové ohodnocení dle zkušeností a výkonu 5 týdnů dovolené Kvalitní dotované stravování... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů Ostrava
Ostrava
před 5 dny
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu - firemní pracovní oblečení a obuv zdarma - docházkový bonus 1500 Kč + výrobní... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality lakovny - výborné finanční ohodnocení - Brno
Brnoi
před 5 dny
- výborné finanční ohodnocení + bonusy + stravenky - příplatky za odpolední i noční směny až 23,6 Kč/ hodina - práce pro mezinárodní... zobrazit nabídku»
Práce v lakovně - výborné finanční ohodnocení- Brno
Brno
před 5 dny
- základní mzda (dle dohody) + příplatky za odpolední a noční směnu + 15% osobní ohodnocení + zákonné příplatky - zázemí velké... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro zahraniční (s aktivní AJ)
Luhačovice
před 5 dny
21. století je dobou inovací, změn a flexibility. A mobilní buňky, které vyrábíme, jsou v tomto směru fakt unikátní. Dá se v nich bydlet,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Kladensko
Středočeský
před 5 dny
Baví Vás moderní technologie ve strojírenské výrobě? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a ovládáte některé z metod... zobrazit nabídku»
Process engineer - kladno
Středočeský
před 5 dny
Jste technický a kreativní typ a baví vás zlepšování výrobních procesů? Rozumíte technologickým postupům a ovládáte anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Ústecký
před 5 dny
Hovoříte anglickým nebo německým jazykem? Máte praxi na pozici plánovač výroby a chcete si své dosavadní znalosti prohloubit? Zaraniční... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby
Ústecký
před 5 dny
Dokážete pracovat systematicky a organizovaně? Máte zkušenost s vedením zaměstnanců? Rozumíte strojařině? Tvorba výrobního plánu Vám... zobrazit nabídku»
CNC operátor 28 000 - 37 000 Kč
Brno
před 5 dny
HPP 25 dní dovolené 30% přípl. za přesčas Příspěvek 64 Kč na oběd, stravenky za práci v noci a o víkendu Každý týden dostanete... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektromechanik Vyškov 22000 Kč/měs
Vyškov
před 5 dny
Za  Vaši zodpovědnou a kvalitně odvednou práci od nás získáte: Mzdu 22 000 Kč a dlouhodobou práci 20 Kč příplatek za noční... zobrazit nabídku»
Technik - příprava dokumentace pro servis letadel
Hradec Králové
před 5 dny
Nabídka: - nenáročná práce se zajímavou perspektivou a okolím - malý tým (kvalitní zaškolení od zkušeného kolegy) - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Hledáme kreativního tiskaře a parťáka do posádky!
Kuřim
před 5 dny
Aktuálně hledáme kreativní a manuálně zručné Tiskaře do malé firmy v Kuřimi (u Brna). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek.... zobrazit nabídku»
Hledáme spolehlivého lakýrníka a pomocníka!
Adamov
před 5 dny
Aktuálně hledáme manuálně zručného Lakýrníka do Adamova (u Brna). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví... zobrazit nabídku»
Hledáme zručného manuálního pracovníka a nového parťáka!
Mikulov
před 5 dny
Aktuálně hledáme šikovného Manuálního pracovníka do Mikulova. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace