Práce v oboru Strojírenství (5682) - strana 38

Strojírenství
Soustružník/programátor CNC (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme soustružníka/programátora CNC. Pokud máte praxi z kusovou výrobou a hledáte stabilní zaměstnání, neváhejte a ozvěte se nám...... zobrazit nabídku»
Elektro-údržbář strojů (24.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Umíte převzít odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu, opravy a máte zájem o... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje - dokončovací technologie (24.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Strojírenská, zahraniční firma hledá kandidáta na obsluhu stroje pro dokončovací technologii - strojní vybrušování. Práce v moderním... zobrazit nabídku»
Technik pro seřízení nástrojů (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Společnost podnikající v oblasti strojírenství v Brně hledá zaměstnance na pozici -Technik pro seřízení nástrojů. Vhodné pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Jste zručný, pracovitý a baví vás práce na manuálních bruskách? Pak hledáme právě Vás! Hledáme manuálně zručné, pečlivé "brusiče... zobrazit nabídku»
Stavební dělník
Śtěnovice
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům poskytujeme zálohy - 25 dní... zobrazit nabídku»
Obsluha soustruhu
Plzeň - Koterov
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP - jednosměnný provoz (v budoucnu dvousměnný provoz) - v případě potřeby zajistíme ubytování - po... zobrazit nabídku»
Strojní záměčník
Plzeň - Koterov
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP - jednosměnný provoz (v budoucnu dvousměnný) - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1... zobrazit nabídku»
Brusič
Plzeň - Koterov
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP - jednosměnný provoz (v budoucnu dvousměnný provoz) - v případě potřeby zajistíme ubytování - po... zobrazit nabídku»
Pilař
Plzeň - Koterov
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Brusič CNC
České Budějovice
před 4 dny
Náplň práce: - Hlavní činností je práce na moderních CNC strojích, konkrétně na brusce - Plnění zadání z výroby. - Odpovědnost za... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Kaplice
před 4 dny
Náplň práce: Poptávání nových dodavatelů materiálu Aktivní komunikace s dodavateli vyjednávání o podmínkách smluv a cenách... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér
Kaplice
před 4 dny
PRACOVNÍ NÁPLŇ komplexní návrhy procesů a funkcí dle zákaznických zadání samostatné konstrukční řešení jednoúčelových strojů,... zobrazit nabídku»
Konstruktér - elektro (eplan)
Kaplice
před 4 dny
PRACOVNÍ NÁPLŇ Zavádění elektro-konstrukcí ve výrobě Nové a změněné konstrukce elektro-vybavení chladícího nábytku Obecná podpora... zobrazit nabídku»
Manažer výroby [Automotive]
Louny
před 4 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Uklízeč/ka (brigáda) - Jihlava
Jihlava
před 4 dny
* Příjemné pracovní prostředí * Pracovní jistotu * Příjemný kolektiv * Práci na DPP * 90 Kč/h zobrazit nabídku»
Zámečníci
Horní Bříza
před 4 dny
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - menší rodinná firma, přátelský kolektiv - v případě potřeby zajistíme ubytování -... zobrazit nabídku»
Hledáme zručného Seřizovače / obsluhu CNC stroje a nového kolegu!
Boskovice
před 4 dny
Aktuálně hledáme šikovného Seřizovače / obsluhu CNC v Boskovicích. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví... zobrazit nabídku»
Hledáme spolehlivého lakýrníka a pomocníka!
Adamov
před 4 dny
Aktuálně hledáme manuálně zručného Lakýrníka do Adamova (u Brna). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví... zobrazit nabídku»
Hledáme kreativního tiskaře a parťáka do posádky!
Kuřim
před 4 dny
Aktuálně hledáme kreativní a manuálně zručné Tiskaře do malé firmy v Kuřimi (u Brna). Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace