Práce v oboru Strojírenství (5070) - strana 39

Strojírenství
Projektový manažer s NJ a AJ
Praha
před 2 dny
V současnosti hledám pro dynamickou společnost zabývající se realizací a plánováním mezinárodních výstavních expozic a eventů... zobrazit nabídku»
Manažer/ka výroby
Královéhradecký
před 2 dny
Láká Vás práce ve výrobní společnosti se zakázkovou výrobou? Považujete se za člověka, který je umí a řídit a organizovat výrobu?... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Královéhradecký
před 2 dny
Pro našeho klienta, strojírenskou výrobní společnost zabývající se výrobou kontejnerů a kontejnerových nástaveb, sendvičových panelů a... zobrazit nabídku»
Měřící technik EMC - Mladá Boleslav, šance pro absolventy!
Středočeský
před 2 dny
Pro našeho klienta, renomovanou certifikační autoritu se světovou působností ve všech oblastech průmyslové výrovy, hledáme kolegy do nové... zobrazit nabídku»
Specialista kvality/kontrolor ve výrobě
Středočeský
před 2 dny
Pro našeho klienta, významný český strojírenský holding se stabilním postavením ve středoevropském regionu, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Engineer - Trakce a pohony, mezinárodní TOP společnost
Praha
před 2 dny
Chcete se podílet na předních inovativních projektech v mezinárodní kolejové dopravě? Máte předchozí zkušenosti v oblasti pohonů a... zobrazit nabídku»
Design Engineer
Pardubický
před 2 dny
Baví Vás navrhování konstrukcí a chcete na sobě makat? Pojďte pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost na pozici konstruktéra... zobrazit nabídku»
Asistentka
Zlín
před 2 dny
Pokud vás charakterizuje, že: - Máte chuť pracovat a učit se novým věcem - Jste zodpovědná, usměvavá, flexibilní a samostatná - Máte... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Staňkov - Ohučov
před 2 dny
Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející německou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Mistr Obrobny CNC -
Holoubkov
před 2 dny
Vedení kolektivu cca. 22 zaměstnanců, rozdělení práce, kontrola dodržování termínů výroby zobrazit nabídku»
Nákupčí (strojař)
Pardubice
před 2 dny
Práce na HPP v prosperující zahraniční výrobní společnosti se sídlem v Pardubicích, mzda v rozmezí 30 - 35 tisíc, firemní benefity zobrazit nabídku»
Support Engineer (vhodné i pro šikovného absolventa)
Vyškovsko
před 2 dny
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Procesní technik
Okr. Vyškov
před 2 dny
Pro našeho klienta, významnou a velmi prestižní zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Procesní technik... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - obráběcí stroje – i pro absolventy
Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá distribucí strojů, nástrojů a nářadí, řezných, mazacích a chladicích kapalin,... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů a montážní práce
Krupka
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oboru zpracování plastů pro různá odvětví, hledáme vhodné kandidáty na pozici : Obsluha CNC... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Pardubice okolí
před 2 dny
Práce ve stabilní společnosti nabízející vysoce sofistikovaná technická řešení v oboru MaR, platové ohodnocení odpovídající nárokům... zobrazit nabídku»
Operátor CNC laseru - HPP
Brno
před 2 dny
- zajímavou, různorodou práci u které je třeba i přemýšlet - stabilní firmu - dlouhodobou spolupráci - HPP pro strojírenskou společnost... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC 26 – 34 000,- Kč
Jihomoravský
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Pro špičkovou mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici: OBRÁBĚČ CNC 26 – 34 000,- Kč Náplň... zobrazit nabídku»
Specialista v oblasti hydrauliky
Olomoucký kraj
před 2 dny
Považujete se za specialistu v oblasti HYDRAULIKY a hledáte perspektivní zaměstnání v nadnárodní výrobní firmě s dlouholetou tradicí? ... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Zlín
před 2 dny
13. plat Příspěvek na stravování. Bonusy a prémie. Příplatky za přesčas. Penzijní připojištění. Firma nabízí... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace