Práce v oboru Strojírenství (5514) - strana 4

Strojírenství
Montér výroby/skladník Moravany u Brna
Moravany, Brno - venkov
dnes
Práce ve firmě, která má jasná pravidla a investuje do moderních technologií Korektní přístup a maximální podporu nadřízeného i... zobrazit nabídku»
Komerčně-technický pracovník
Ústí nad Labem
dnes
Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Komerčně-technický pracovník. Požadujeme:  kreativní myšlení, samostatnost, schopnost jednat... zobrazit nabídku»
Obchodník hutním materiálem
Ústí nad Labem
dnes
* Práce v úspěšné zavedené obchodní společnosti s výbornou firemní kulturou * Automobil i pro soukromé použití * Volná pracovní doba ... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele společnosti
Děčín
dnes
- práce ve společnosti s výbornou firemní kulturou - perspektiva osobního rozvoje a profesního růstu - platové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Pracovník strojní údržby/ mechanik/ elektronik
Benátky nad Jizerou
dnes
Naším klientem je zahraniční společnost působící v oblasti automotive. Pro její výrobní závod hledáme z důvodu posílení týmu... zobrazit nabídku»
Koordinátor údržby/ Technická podpora výroby
Benátky nad Jizerou
dnes
- plánování a koordinace strojní údržby - komunikace s dodavateli služeb - návrh strojních součástí, práce s technickou... zobrazit nabídku»
Technolog - plánovač/kalkulant
Kroměříž
dnes
Zázemí ve stabilní české strojírenské společnosti Motivační platové ohodnocení Možnost profesního růstu Smlouva na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Procesní technolog
Liberec
dnes
Možnost profesního růstu a motivující finanční ohodnocení, prodej výrobků se slevou, dovolená navíc – celkem 5 týdnů, jídelna a... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Brno
dnes
roční výkonové prémie 25 dní dovolené příspěvek zaměstnavatele na stravování příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
Area Mechanik
Hradec Králové
dnes
Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Area Mechanik. Pracovní náplň:  stavební stroje  drobná mechanizace Očekáváme:... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Nové Město nad Metují
dnes
- zázemí stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Mechanik, obsluha CNC soustružnických automatů
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá neustálým rozvojem technických a technologických systémů a rotačním obráběním kovů na... zobrazit nabídku»
Projektant profese sprinklerová ochrana a navazující systémy
Štěrboholská 102a, Praha 10
dnes
- dobré finanční ohodnocení - osobní i finanční růst - zázemí vysoce odborného týmu - neformální pracovní prostředí = myšleková... zobrazit nabídku»
Projektant pro požární bezpečnost staveb (pbřs)
Štěrboholská 102a, Praha 10
dnes
- dobré finanční ohodnocení - osobní i finanční růst - zázemí vysoce odborného týmu - neformální pracovní prostředí = myšleková... zobrazit nabídku»
Konstruktér (automotive)
Louny
dnes
Co nabízíme? - volnou pracovní dobu (s pevnou částí 9:00 – 15:00) - zázemí silné společnosti, která nabízí a podporuje možnost... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive
Ostrava
dnes
VorKon Engineering s.r.o. zabývající se konstrukční činností pro automotive, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor montáže ve výrobě
Hustopeče
dnes
CO NABÍZÍME? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a... zobrazit nabídku»
Simulace průmyslových robotů
Středočeský kraj
dnes
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro uvádění speciálních strojů do provozu
Středočeský kraj
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je vedoucí globální dodavatel přesných měřicích zařízení pro zlepšování produktivity a... zobrazit nabídku»
Technolog lisovny - junior
Žďár nad Sázavou
dnes
kariéru ve stabilní společnosti práci v mladém profesionálním kolektivu špičkovou technologii a vybavenost při výrobě ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace